ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 10 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد این پیام در سهشنبه, مارس 10 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

ساحل طولانی را آغاز کرده است ما تدریجی بازگشایی فاز دو از فرماندار Newsom این ایالت طرح فقط در زمان برای این بهار زیبا آب و هوا و ما به کمک شما نیاز به مطمئن شوید که این روند می تواند ادامه.

از این آخر هفته اضافی خرده فروشی اجازه داده شد برای بازگشایی, برای منظقه وانت و تحویل تا زمانی که بهداشت جسمی و فاصله پروتکل ها در محل برای محافظت از کارگران در جامعه است. ما همچنین از افتتاح پارک مسیرهای پیاده روی و شهرستان های گلف. همانطور که از دوشنبه تنیس را بازگشایی پارکینگ در پارک ها را بازگشایی و دوچرخه و مسیرهای عابر پیاده در ساحل نیز بازگشایی شده است. ساحل خود باقی خواهد ماند بسته شده است. تنها راه در حال باز کردن در حال حاضر به منظور جلوگیری از اجتماعات بزرگ و جمعیت است که می تواند گسترش coronavirus.

دلیل این است که سلامت جامعه است. در طول فاز یک ما گسترش بیمارستان ظرفیت بیشتر تست در دسترس و نزدیک ردیابی داده های ما برای اطمینان از ما کاهش گسترش ویروس. تا کنون ما یک کار خوب انجام داده و نگه داشته و نرخ های ما زیر LA County است. به همین دلیل فرماندار است که اجازه می دهد دولت به آرامی شروع فاز دو

فاز دو اجازه می دهد تا کسب و کار مانند گل فروشی لوازم ورزشی, فروشگاه موسیقی, فروشگاه و سایر فروشگاه های خرده فروشی شروع به خدمت به مشتریان به صورت محدود. فیزیکی فاصله و شیوه های بهداشت باید در محل برای محافظت از کارکنان و مشتریان است. هیچ مشتریان مجاز در داخل این فروشگاه.

در حالی که ما می خواهیم فقط به حالت عادی بازگشت و دوباره همه چیز به طور کامل به آرامی در حال حرکت است که امن و هوشمند راه برای بازگشایی شده است. ما قادر به پیگیری پیشرفت ما و ما باید مطمئن شوید که ما نمی بینیم ناگهانی سنبله در موارد بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر.

ما کارکنان بهداشتی درمانی باید انجام شود یک کار باور نکردنی از درمان افرادی که بیمار هستند و ما به انجام یک کار بزرگ حمایت از کارکنان بهداشت و درمان ما با ماندن در خانه و محدود کردن گسترش ویروس. ما نمی خواهیم به از دست دادن دستاوردهای ما ساخته شده است. با باز کردن به آرامی اطمینان می دهیم در ادامه به ظرفیت ما باید در بیمارستان های ما و همچنان قادر به محافظت از شهر ما.

طی هفته های آینده ما را از نزدیک پیگیری پیشرفت ما است. اگر تعداد ما همچنان به ماندن در تخت یا کاهش, ما خواهد شد و سپس در نظر بگیرید که آیا ما می توانید با خیال راحت حرکت می کند بیشتر از طریق فاز دو باز کردن برخی از ریسک بالاتری کسب و کار و اجازه می دهد کاهش خطر فعالیت برای بازگشت به چیزی نزدیک به نرمال. به عنوان جدید سایت تفریحی و کسب و کار باز کردن آن را بسیار مهم جامعه باقی مانده است هوشیار با شیوه های که جلوگیری از گسترش COVID-19 مانند شستن مکرر دست ها, فیزیکی, فاصله, و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

اما واقعا تا به همه ما است. اگر ما می تواند بیمار فقط در حالی که کمی دیگر بازگشایی باید قادر به ادامه. من معتقدم در جامعه ما و من می دانم که ما می توانیم از این طریق دریافت کنید با هم.0

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>