ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا ژوئن 27 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام روز شنبه, ژوئن 27, بروز رسانی در شهرستان وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

پس از نوشتن بیش از 50 روزانه ستون و چندین کمتر به روز رسانی های مکرر در این فضا بیش از دوره های گذشته چند ماه این ممکن است من تنها مهم ترین پیام به خوانندگان Press-Telegram. شهر ما و کشور صورت فوق العاده ای چالش ها و این هرگز مهم تر بوده است که ما با هم کار کنند برای غلبه بر آنها.

ما در وسط سه بحران—یک بیماری همه گیر ملی حساب با جریان سیستمیک نژادپرستی و یک رکود اقتصادی است که هدف قرار دادن کل جهان سریع تر از هر در تاریخ است.

آن را آسان به احساس ضعف و وجود دارد بدون شک این یکی از سخت ترین زمان هر یک از ما تا به حال تجربه کرده است. اما من مطمئن هستم که نه تنها شهر ما, دولت و کشور زنده ماندن ما خواهد بود قوی تر و متحد تر و بهتر آماده برای چالش های آینده تا زمانی که ما سه چیز—به دنبال علم ماندن و خوش و با یکدیگر با محبت و احترام.

به عنوان ما همچنان به رویارویی با این چالش ها لطفا به این touchstones در ذهن است. شفقت است که چرا ما را از جمله اقدامات جدی برای کاهش جامعه گسترش این ویروس و این که چرا ما باید مطمئن شوید که برای اختصاص منابع مورد نیاز برای تسکین اقتصادی و ادامه روند نژادی عدالت و آشتی. خوش بینی را نگه می دارد و ارواح ما و ما را نگه می دارد با تمرکز بر راه حل.

و خوب علم و دانش است که می آید از همکار بررسی داده های جامد—باید راهنمای ما در تصمیم گیری های اقتصادی ما درک نژادی و بی عدالتی و البته رویکرد ما به بحران بهداشت و درمان. Coronavirus بهداشت بحران نشده است. در واقع ممکن است ما ورود به بحرانی ترین مرحله آن—دقیقا به این خاطر که بسیاری از مردم در حال اقدام مانند خطر را تصویب کرده است.

بیش از گذشته چند روز دیده ایم موارد سنبله در محل در سراسر کشور از جمله در اینجا در جنوب کالیفرنیا به عنوان کسب و کار, سواحل, رستوران ها و مکانهای دیگر بازگشایی و افرادی که میرم جدا برای ماه مشتاقانه شروع به لذت بردن از فعالیت های فصل تابستان. این قابل فهم است, اما آن را نیز بسیار خطرناک است.

به همین دلیل ساحل طولانی باز است آهسته تر از هر نقطه در جنوب کالیفرنیا. حتی اگر ما مسطح منحنی قابل توجهی بازگشایی اثبات به عواقب منفی در بسیاری از کشورها و برخی از آنها حتی دوباره بازگشایی مجدد برنامه. ساحل طولانی است که با استفاده از احتیاط و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار.

به منظور اجازه بازگشایی به ادامه با خطر که ممکن است ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر مورد نیاز ایالت هر زمان که ما وارد یک فضای سرپوشیده از جمله مغازه ها و رستوران ها و هتل ها و تمام حمل و نقل عمومی و یا در هر زمان ما می توانیم حفظ مناسب فاصله فیزیکی. و در حالی که این شهرستان را اجرای بهترین ما می توانیم حقیقت این است که ما باید به تکیه بر هر یک از دیگر به دنبال علم—که می گوید: مسلم است که صورت گسترده پوشش کاهش ریسک و به دلسوزی برای ما آسیب پذیر ، البته شما نیز باید با عمل شستن مکرر دست ها, فیزیکی, فاصله و با استفاده از ضد عفونی کننده دست زمانی که شما در نزدیکی آب و صابون.

ماسک نه تنها به حفاظت از مردم با پوشیدن آنها محافظت از دیگران است. درست مثل ما پوشش ما دهان و بینی به عطسه و یا سرفه و این حسن نیت ارائه میدهد ساده می توانید نگه دارید از گسترش میکروب ها و در نهایت آلوده کردن کسی که می تواند آسیب جدی به مسائل مربوط به سلامت.

به یاد داشته باشید شما می توانید گسترش بیشتر ویروس ها از جمله coronavirus بدون حتی دانستن اینکه شما آلوده می شوند.

در حالی که ما باید برخی از روزهای سختی را در پیش رو و ما از طریق برخی از تجارب ناراحت کننده من هستم هنوز شمارش بر مردم ساحل طولانی به نگه داشتن انجام آنچه شما انجام شده است در تمام طول—مراقبت از یکدیگر اقامت مثبت و چسبیده به علم است.

من با تشکر از همه شما برای کار سخت و فداکاری است. ما را از طریق تمام این ها با هم.