ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا ژوئن 13 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام روز شنبه, ژوئن 13, بروز رسانی در شهرستان وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

بیش از آخر هفته ما شاهد اضافی کسب و کار بازگشایی و بیشتر فعالیت های مجاز در سواحل و پارک ها.

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد 12 بیشتر بخش های اقتصاد ما به زودی مجاز به بازگشایی شده است. ما شده اند با دقت کار در تجدید نظر سلامت ما سفارشات و بررسی بیمارستان ظرفیت ها و داده ها و در روز جمعه به شرح زیر صنایع اجازه داده شد برای بازگشایی با تغییرات:

  • ورزشگاه و امکانات تناسب اندام
  • موزه ها و گالری ها و آکواریوم اقیانوس آرام
  • اردوگاه های روز
  • هتل ها
  • موسیقی فیلم و تلویزیون تولید
  • اردو RV پارک و تفریح و سرگرمی

مردم لذت بردن از آفتاب و رستوران در حال خدمت diners بیشتر وجود دارد ترافیک در جاده ها و مردم شروع به دیدن دوستان و خانواده آنها از دست رفته ام.

این یک چیز بزرگ برای دیدن و به ما می دهد احساس از امید و تسکین است. اقتصاد رو به بهبود است و مردم کمتر احساس به دام افتاده در داخل خانه. ما ادامه خواهد داد به دنبال دستورالعمل دولت به ما باز باقی مانده بخش از اقتصاد ما و جامعه ما است.

اما حتی اگر آن را احساس می کند بیشتر شبیه به حالت عادی لطفا به یاد داشته باشید: ما هنوز در وسط این بحران بهداشتی. موارد هنوز در حال افزایش است و اگر چه ما شاهد کمتر مورد جدید در هر روز و کمتر از بستری شدن در بیمارستان در آوریل و مه بازگشایی اقتصاد می تواند تغییر دهد. با مردم بیشتر در خارج از خانه و در تماس نزدیک با دیگران ما را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از هر گونه تجدید حیات COVID-19.

من می دانم که آخرین اطلاعات از سازمان ها مانند سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری شده است به دنبال به چالش کشیدن برای بسیاری از مردمی است. این تغییرات اغلب و گاهی اوقات به نظر می رسد گیج کننده است. اما این مهم است به رسمیت شناختن عمده توصیه های ما زیر بوده و در محل تقریبا از آغاز و با پشتیبانی جامد علم است.

وجود شواهد زیادی است که اگر همه را پوشش می دهد چهره خود را هنگامی که در ملاء عام و در تماس نزدیک با دیگران آن را به طور قابل توجهی کاهش می دهد گسترش ویروس. لطفا پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما بیرون بروید. علم نیز به ما می گوید که با شستن مکرر دست ها هنگامی که در ترکیب با پوشش صورت به شدت کاهش می یابد و گسترش تمام ویروس ها از جمله COVID-19. و این مهم است به یاد داشته باشید به ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید.

ما همچنین می دانیم اجتماعات بزرگ هستند محل مناسبی برای گسترش ویروس. به همین دلیل کسانی که تجمعات هنوز تحت دستور دولت و به همین دلیل اگر شما شده اند در یک گردهمایی بزرگ شما باید تست شده.

لطفا همیشه در ارتباط ماندن با کسب و کارهای محلی مورد علاقه خود را به ببینید که زمانی که آنها را بازگشایی, به عنوان بسیاری از کسب و کار در حال انتخاب برای انجام این کار در سرعت خود را حتی پس از ما به چراغ سبز و حمایت می کنیم که.

در حالی که دولت اجازه می دهد بارها و خانواده, مراکز تفریحی برای بازگشایی در برخی از بخش های دولت های محلی و مقامات بهداشتی باور نمی ساحل طولانی و یا لا شهرستان آماده بازگشایی این بخش. ما می دانیم این است که دشوار است اما ما شاخص سلامت هنوز وجود دارد. به عنوان یک یادآوری برخی از کسب و کار باقی مانده در ساحل طولانی از جمله ناخن سالن مغازه های خال کوبی, چشمه های معدنی و ماساژ درمانی است.

اطلاعات بیشتر در مورد reopenings و راهنمایی های خاص در دسترس خواهد بود در روز های آینده در longbeach.gov/covid19 سایت.

با هم, ما در حال ادامه برای پیشرفت و من با تشکر از شما برای انجام بخشی خود را برای نگه داشتن طولانی ساحل امن و سالم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de