ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا جولای 4 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام روز شنبه, جولای 4, بروز رسانی در شهرستان وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

من همیشه گفته ام یکی از بهترین روزهای زندگی من بود وقتی که من یک آمریکایی. من یک شهروند با انتخاب نه تولد—و آن را یک امتیاز خانواده من تا به حال به مبارزه و مبارزه برای. من همیشه دوست داشتم در کشور ما و احساس یک حس عمیق از قدردانی برای همه را فراهم کرده است ، میهن پرستی نیز مورد تأمل و شناخت ما به یک اتحاد کامل—اما یک کشور و مردم است که مبارزه و اغلب قادر به زندگی کردن به اصول بنیادی ما.

آمریکایی ها همیشه برای آزادی است. ما معتقدیم در آزادی چون ما اعتماد مردم است. ما معتقدیم مردم اساسا خوب است و ما خواهد شد مراقبت از یکدیگر در جامعه ما و خودمان را—ما را به انجام کار درست.

البته ما می دانیم که همیشه نمی افتد. یکی از سخت ترین و مهم ترین شغل در دولت است که به تعادل آزادی با مسئولیت حقوق فردی و رفاه عمومی.

من شنیده ام مردم نگرانی در مورد محدودیت در آزادی های ما که آیا بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری و یا نیاز به پوشیدن پوشش صورت در عمومی. من درک می کنم این نگرانی ها. ما یک سنت از آزادی در این کشور و مردم واقعا می خواهید برای محافظت از آن.

اما من همچنین می خواهم به شما یادآوری آمریکایی که اغلب خواسته شده است در زمان بحران ملی به فداکاری و ما همیشه پا تا وقت و زمان دوباره برای خدمت بیشتر خوب است.

در زمان جنگ مردم را جیره بندی فلز و کاغذ و رفته بدون گوشت برای ماه می باشد. در طول بلایای طبیعی غریبه کمک به غریبه ها, همسایه, کمک به همسایه, گاهی اوقات باور نکردنی خطر برای ایمنی خود را. ما این کار را چرا که به عنوان آمریکایی ما مراقبت.

در میان درد و خشم ما در حال رفتن را از طریق در این لحظه ما باید هدایت دانستن اگر ما رهبری با محبت و یک حس قوی از عدالت ما در حال رفتن به ساخت یک کشور بهتر.

در این سال ما در حال تمام خواسته بودن به بسیاری—برخی از ما بیش از دیگران است و من این را می دانم سخت است اما با توجه به نوع فداکاری آمریکایی ها عادت کرده اند به ساخت من می دانم که ما می توانیم به شمارش در هر یک از دیگر به انجام آنچه درست است.

عمل ساده از پوشیدن چهره و پوشش در داخل ساختمان و یا در نزدیکی افراد دیگر تا حد زیادی می تواند کاهش گسترش coronavirus. علم روشن است در این. حتی بهتر این است که ماندن در خانه نگه داشتن یک فاصله فیزیکی و شستن دست های خود را اغلب. همه ما دیده می شود که در نتیجه زمانی که جوامع موفق به تمرین این مرحله—افزایش موارد بیشتر فشار در بیمارستان و نیاز به تعطیل کردن بخش هایی از اقتصاد است.

ما آزادی بیان و آزادی مذهب و حقوق برابر حفاظت و تشریفات و همه ما گرامی حقوق اساسی نمی خواهید در هر نقطه. ما خواسته به انجام آنچه که ما هنگامی که ما عطسه یا سرفه—پوشش ما بینی و دهان. بیایید این قربانی برای کسانی که در جامعه ما که در معرض خطر از این ویروس است.

ژوئیه 4 بدون بزرگ منقل یا ساحل سفرهای چیزی بود که بسیاری از ما به دنبال به جلو به. فردا سواحل بازگشایی شده است. بیایید لذت بردن از آنها را مسئولانه است. بهتر است ما را به این شیوه هر چه زودتر ما می توانیم بازگشت به چیزی شبیه به حالت عادی. با تشکر از شما برای کمک به شما در نگه داشتن همه ما امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>