ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 30 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام بر روی پنج شنبه, آوریل 30 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

در حال حاضر که ما در نزدیکی پایان ماه دوم از این بحران بهداشتی ما قادر به گرفتن یک نگاه به اطلاعات و تجربه ما و دیدن ما اجتماعی فاصله اقدامات و واکنش سریع کمک کرده اند ما منحنی پایین. به عنوان ما همچنان آماده سازی برای بازگشایی تدریجی هنوز هم در مسیر برای شروع ما نیاز به انجام آن را هوشمند و آن را انجام دهید — در غیر این صورت ما در معرض خطر لغو کار سخت و فداکاری هر یک از شما ساخته شده است.

یکی از مهم ترین جنبه های بازگشایی با دقت تست شده است و ما همچنان به گسترش آزمایش در شهرستان ما است. در حال حاضر من خوشحالم که اعلام کند که همانطور که از نوشتن این ویدئو تست در دسترس است برای همه کارگران در خط مقدم ،

اگر شما در حال کار در یک فروشگاه مواد غذایی, هستند, بهداشت و درمان, کارگر عمومی افسر ایمنی رد یا حمل و نقل و کارگر و یا یکی از بسیاری از مردم هنوز هم نشان دادن به کار در رستوران ما برای کمک به ما را تغذیه می خواهیم شما را به دسترسی به یک آزمون.

آیا شما علائم کروناویروس یا نه مقدم کارگران هم اکنون می توانید تست شده اگر شما نگران شما شده اند در معرض COVID-19.

تست غیر علامتی خط مقدم کارگران در دسترس خواهد بود با شروع امروز (پنج شنبه, آوریل 30) در اردن به علاوه دبیرستان در 171 W. Bort سنت

نیز وجود دارد که رایگان تست های موجود در مکان های مختلف برای هر کسی که با علائم COVID-19. برای آزمایش در اردن یا تجلیل cabrillo دبیرستان St. Mary مرکز پزشکی لانگ بیچ شهر کالج, ساحل اقیانوس آرام دانشگاه و یا شروع چهار شنبه, آوریل 1 در جانبازان یادبود ورزشگاه لطفا یک وقت ملاقات از طریق ما در بخش بهداشت و درمان در سایت longbeach.gov/covid19 و یا با تماس (562) 570-INFO (4636).

قرار ملاقات مورد نیاز و اولویت آیا هنوز هم به کسانی که با علائم و اساسی کارگران است.

ساحل طولانی در حال حاضر توانایی تست بیش از 1000 نفر در روز بسیار مهم است که برای گرفتن اقتصاد ما در حال حرکت دوباره.

ما امیدواریم که برای ادامه و گسترش آزمایش به همه ساکنان در سراسر ساحل طولانی به زودی.

گسترش آزمایش ممکن است ساخته شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و کار دولت انجام شده است به اضافه کردن بیش از 80 جامعه تست سایت در سراسر کالیفرنیا.

من می خواهم برای تشکر از فرماندار ما برای رهبری او در این تلاش و شرکای ما در لس آنجلس کانتی در شهر لس آنجلس و لانگ بیچ سیتی کالج لانگ بیچ, ایالات مدرسه منطقه و سنت مری مرکز پزشکی برای ارائه تست بدون هیچ هزینه ای به جامعه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>