ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 28 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام روز شنبه, مارس 28 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

به ساحل شروع به برنامه ریزی برای بازگشایی تدریجی در تراز با شهرستان و اقدامات دولت یکی از مهم ترین بخش های این روند در حال گسترش است تست. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به ما داده است شش شرایط ما باید قبل از بازگشایی می توانید شروع و یکی از اولین او ذکر شده است که “ظرفیت برای گسترش تست به آدرس ردیابی و ردیابی افراد از جمله جداسازی و quarantining مردم و همچنین حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض.”

ساحل طولانی است که تلاش برای گسترش آزمایش فراتر از ما چهار مکان فعلی. ما در حال اضافه کردن دو تست سایت از جمله لانگ بیچ شهر کالج هنرهای لیبرال پردیس در شرق ساحل طولانی و به زودی اعلام می شود محل در شمال ،

در این هفته ما باید از این ظرفیت برای انجام نزدیک به 1000 تست یک روز یکی از قوی ترین تست برنامه های دولت است. کالیفرنیا امیدوار است به اداره حداقل 10,000 آزمون هر روز و ساحل طولانی مفتخر به انجام بخشی از ما.

تست بسیار مهم برای ردیابی و کنترل و جلوگیری از گسترش COVID-19. با افزایش تست ظرفیت و دسترسی ما قادر به کار دقیق و مراقبت از مردم است. زمان تست سایت شامل بلند, ساحل, شهرستان, کالج, ساحل اقیانوس آرام دانشگاه اردن دبیرستان تجلیل cabrillo دبیرستان و سنت مری مرکز پزشکی.

غیر-خودرو بر اساس تست در دسترس است در LBCC اردن و تجلیل cabrillo دانشگاه. قرار ملاقات ها در دسترس هستند برای هر کسی که با علائم در هر دو درایو-از طریق و غیر خودرو بر اساس تست سایت. آزمایش به ترتیب اولویت برای افرادی که مسن تر از 65 سال سن یا زمینه ای شرایط بهداشتی مزمن. شما می توانید اطلاعات بیشتر در بخش بهداشت و درمان را COVID-19 صفحه www.longbeach.gov/covid19.

خط مقدم کارگران از جمله اولین پاسخ دهندگان مهم دولت پرسنل مراقبت های بهداشتی حرفه ای و خواروبار کارگران واجد شرایط برای تست بدون در نظر گرفتن علائم. هر ضروری کارگران که به اعتقاد آنها ممکن است در معرض COVID-19 می توانید یک قرار ملاقات را به آزمایش می شود در ساحل شهر, کالج, ساحل اقیانوس آرام پردیس سایت.

ساحل طولانی نیز برای دیدار با فرماندار شرایط دیگر. ما تا حد زیادی گسترش بیمارستان ظرفیت و ما در حال کار با ما مراقبت ارشد امکانات برای کمک به محافظت از کسانی که در بالاترین خطر ابتلا به عوارض جدی است. ما همچنین مونتاژ دو گروه مشورتی برای کمک به راهنمای بهبود اقتصادی و بازگشایی شهرستان ما است.

ما همچنان به همکاری نزدیک با خود ما بهداشت حرفه ای و همچنین به عنوان شهرستان و دولت برای اطمینان ما به طور کامل آماده برای امن بازگشایی تدریجی از جامعه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>