ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 27 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام دوشنبه, آوریل 27 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

ساحل طولانی است که یکی از تنها چهار شهرستانها در کالیفرنیا با خود وزارت بهداشت است و یکی از دلایل ما قادر به هماهنگ کردن چنین دقیق پاسخ به بحران بهداشت و درمان. همکاری خود را با ما امن تر در صفحه اصلی سفارشات نیز کمک نگه داشتن ما منحنی پایین.

به عنوان ما همچنان به اولویت بهداشت عمومی و مهار coronavirus ما نیز اقدامات برای محافظت از جامعه ما سلامت روانی. برخی از ارائه دهندگان مجبور به کاهش خدمات و یا کارکنان با توجه به بحران بهداشت و درمان و در همان زمان ما شاهد افزایش استرس و انزوا از اقتصادی تعطیل. ما سازمان های محلی در حال خدمت بیشتر به مردم و به عنوان ضروری کارگران بسیاری از ارائه دهندگان خدمات سلامت روان هستند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض.

من می خواهم برای تشکر از تمام ارائه دهندگان خدمات سلامت روان در ساحل طولانی که در ادامه به حمایت از ساکنان. به منظور حمایت از ارائه دهندگان خدمات ما شامل سلامت روانی و خشونت در صندوق امداد و اولویت های که ارائه پشتیبانی برای چند برجسته سازمان های محلی.

برای مثال هدایت مرکز ارائه مسکن, اجاره و آب و برق و کمک به 75-100 خود کم درآمد و مشتریان. جنوب خلیج مرکز مشاوره کار می کند به ارائه مواد غذایی بحرانی منابع و بودجه اضطراری برای آسیب پذیر ترین خانواده ها کمک بیش از 400 نفر در بیش از 70 خانواده. و YMCA of Greater ساحل طولانی ارائه شده است مداخله در بحران و خدمات بهداشت روانی به خانواده های آسیب پذیر. اعطای این کمک خواهد کرد تا به 500 نفر برای دریافت خدمات آنها ممکن است در غیر این صورت بدون.

یکی در LB و تجاوز مرکز حمایت از تجاوز مشتریان با خدمات بهداشت روانی از جمله بزرگسالان و نوجوانان. این 1736 بحران خانواده مرکز قادر به ارائه کمک مالی اضطراری به بازماندگان خشونت. انجمن ملی برای بیماری های روانی طولانی ساحل منطقه دگرگون شده بسیاری از آنها پشتیبانی گروه آموزشی کلاس ها و برنامه نویسی دیگر از فرد به یک فرمت آنلاین. این کمک خواهد کرد جلوگیری از انزوای بیشتر از افراد نامی در خدمت است. و پناهگاه زنان از ساحل طولانی را فراهم می کند نیازهای اساسی ایمنی و اورژانس مسکن برای قربانیان خشونت خانگی و کودکان خود را.

این سازمان ها انجام شگفت انگیز, زندگی در حال تغییر کار می کنند و من می دانم که ما در کل شهرستان است ممنون به آنها. اگر شما نیاز به خدمات لطفا با آنها تماس به طور مستقیم.

اینها فقط تعداد کمی از برجسته سازمان های غیر انتفاعی کار برای حمایت از ما آسیب پذیر ترین ساکنان و خانواده. ما با تشکر از همه آنها و همه کسانی که کمک مالی به صندوق امداد است که کمک به حمایت از کار خود را. شما می توانید اطلاعات بیشتر و اهدا, در LongBeachCF.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im