ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 26 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام بر روی پنج شنبه, مارس 26 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

در مارس 14, بلند, ساحل, شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب رسید 25 اقدامات در یک تاریخی محلی Coronavirus اقتصادی امداد بسته است. من افتخار ما پاسخ و شورای تعهد به کمک به آسیب پذیر ترین و حمایت از کسب و کار کوچک ما, کار مردم, خانواده ها و ساکنان که در حال مبارزه.

اگر ما همچنان اجتماعی ما فاصله گرفتن و نگه داشتن زیر علم من می دانم که ما را از طریق سلامت این بحران اگر چه ما هنوز هم یک راه برای رفتن است. حتی اگر چالش های اقتصادی نیز با ما بود در حالی که من می دانم آنها غلبه خواهد کرد ،

در برنامه ریزی دقیق برای دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom داده است شش شرایط برای اندازه گیری که آیا ما آماده بازگشایی کالیفرنیا. متاسفانه تا کنون ما باید دست این شش گل. ساحل طولانی خواهد بود پس از رهبری از دولت و cunty وقتی که می آید به ما بازگشایی گاهشمار اما در حالی که ما در حال پرداختن به بحران بهداشت عمومی و نظارت بر شاخص برای بازگشایی ما نیز باید چشم ما مستقیما بر اقتصاد و به خصوص کسب و کارهای کوچک و کار مردم است.

ما بهبود اقتصادی گروه مشورتی “راه اندازی مجدد لانگ بیچ” به رهبری من سلف شهردار باب پرورش برگزار شد برای اولین بار در روز جمعه. این گروه متنوع به نمایندگی از هر دو مدیریت و کارگران کشیده شده و از نزدیک به تمام بخش های اقتصاد محلی ما خواهد شد با تمرکز بر جنبه های اقتصادی بازگشایی. این گروه تخصص ما کمک خواهد کرد بهترین پشتیبانی کسب و کار و کارگران هنگامی که ما آماده هستیم تا با خیال راحت بازگشایی شده است.

به دلیل خاص و چالش های پیش روی صنعت مهمان نوازی و اهمیت حیاتی هتل کنوانسیون و گردشگری برای ساحل طولانی اقتصاد ما و همچنین تشکیل یک مهمان نوازی بازیابی نیروی کار که همچنین ملاقات هفته گذشته است.

این نیروی کار خواهد شد ایجاد یک “استاندارد طلا” برنامه ای برای نگه داشتن ساحل طولانی با بازدید کنندگان و کارگران ایمن از COVID-19 هنگام بازدید از ساحل طولانی برای تفریح و یا کسب و کار و همچنین کار با این شهر به آدرس اقتصادی عوامل مؤثر در هتل ما و دیگر سالن های مهمان نوازی از جمله رستوران ها و فرودگاه و ترمینال کروز و دیگر جاذبه های گردشگری و خدمات است.

مانند راه اندازی مجدد بلند, ساحل, مهمان نوازی بازیابی نیروی کار نشان دهنده متنوع بخش از جامعه ما از جمله کارگران و مدیریت و اعضا با هم به معنای واقعی کلمه باید قرن ها تجربه کار در ساحل, مهمان نوازی. اگر چه با 34 نفر به نمایندگی از بیش از 20 کسب و کار طرفداران گروه های کارگری شهرستان و بخش ما نمی توانیم نام همه آنها را در اینجا نگه داشتن چشم خود را در ایمیل و رسانه های اجتماعی خود را به خوبی سزاوار به رسمیت شناختن.

علاوه بر این شورای شهر ما توسعه اقتصادی کمیته جلسه این هفته برای دریافت گزارش های عمومی از هر دو این گروه ها. یک تشکر بزرگ به صندلی رکس ریچاردسون و councilmembers Stacy Mungo و روبرتو Uranga.

کار این گروه ها و کمیته های تحت پوشش برخی از مهم ترین جنبه های محلی ما بازیابی و همچنین بیشتر به چالش کشیدن. ممنون میشم به شرکت کنندگان نه تنها کارشناسان در این زمینه خود را, اما همچنین متعهد به رشد و موفقیت ،

با تشکر از شما برای ادامه صبر و شکیبایی است. ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>