ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 19 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام بر روی پنج شنبه, مارس 19 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

ما به عنوان خوانده شده را علامت یک ماه از ما امن تر در صفحه اصلی سفارشات وجود دارد دلیلی برای امید زیادی در اینجا در کالیفرنیا است. همکاری و پشتیبانی به ما کمک کرده است نگه داشتن جامعه سالم و ما شاهد نور در انتهای تونل.

و بنابراین ما باید به آن را نگه دارید.

حتی با گسترش آزمایش واقعی تعداد موارد غیر ممکن است برای اطمینان می دانم. اما آنچه که ما می توانید اندازه گیری در حال بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. هر چند ما در ماتم از دست دادن چند نفر در جامعه ما و کارکنان بهداشت و درمان ما تحت فشار زیادی هستند و ما در بیمارستان ها و کلینیک های کالیفرنیا از جمله ساحل طولانی می کند به نظر می رسد موفقیت در مبارزه با کروناویروس. تعداد ما پایین تر هستند و بالا رفتن کندتر از تقریبا در هر نقطه دیگری است.

ما در حال رفتن به بازگشایی اقتصاد ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است. اما ما نمی تواند و نمی خواهد قربانی زندگی و سلامت انسان. سهم من از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تعهد به باز کردن اقتصاد با خیال راحت و من مطمئن هستم که ما می توانید انجام دهید که هنگامی که زمان مناسب است.

به ارائه کسب و کار ورودی ما کمک جدید بهبود اقتصادی گروه مشورتی متشکل از رهبران جامعه داوطلبانه زمان و تخصص خود را. این گروه که به رهبری شهردار سابق باب فاستر که همچنین به عنوان رئيس جمهور از ادیسون کالیفرنیای جنوبی.

شهردار پرورش منجر شهرستان از سال 2008 رکود تصمیم گیری های دشوار که در سمت چپ ما در قوی مالی و موقعیت. تجربه خود را در دولت و کسب و کار ارائه خواهد شد یک دست ثابت و بینش های مهم ما به عنوان برنامه ما گام های بعدی. او باید پشتیبانی از طیف گسترده ای از رهبران برجسته در جامعه ما از جمله نمایندگان کسب و کارهای کوچک, بندر, آموزش و پرورش, کار و هنر و بخش های دیگر اقتصاد ما. این گروه را از نزدیک دنبال هدایت رژیم صهیونیستی است. Newsom طرح برای بازگشایی, کالیفرنیا, اقتصاد و ارائه توصیه به شورای شهر و کارکنان شهرستان.

مشکلات اقتصادی ما در حال رفتن به بسیار دشوار است اما ما با هم خواهد پیدا کردن راه هایی برای حمایت از ما کسب و کار محلی و حفاظت از خانواده های کم درآمد و مراقبت از آسیب پذیر ترین. چالش های اقتصادی می تواند غلبه اما زندگی بشر را نمی توان جایگزین.

همانطور که شما نگاه کنید تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر ناشی از این بیماری در ذهن نگه دارید این همه اتفاق بی سابقه فاصله فیزیکی و اقتصادی تعطیل. با وجود آمریکایی ها در خانه ماندن برای یک ماه COVID-19 بوده است و علت اصلی مرگ در ایالات متحده به صورت روزانه به مدت چند روز در حال حاضر—در نظر گرفتن زندگی بیشتر از سرطان و یا تصادفات یا سلاح گرم است. بدون امن تر در صفحه اصلی شیوه های آن را قطعا خواهد بود unimaginably بدتر است.

همکاری خود را نجات داده است زندگی می کند. شما در حال نشان دادن خود را مراقبت از خود و همسایگان و جامعه ما با فداکاری شما در حال ساخت است. با تشکر از شما برای که. ما در حال گرفتن از طریق این با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>