ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 16 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام روز پنج شنبه مارس 16, بروز رسانی در شهرستان وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

در روز سه شنبه, طولانی, ساحل, شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب رسید تاریخی محلی اقتصادی بسته امداد برای کمک به مردم تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان. این برنامه جامع به شما کمک کار خانواده ها و صاحبان کسب و کار کوچک آدرس انتقادی نیاز دارد. در زیر فقط برخی از اقدامات ما خواهد شد و پس از تصویب شورا به تصویب نهایی:

برای پر کردن شکاف در فدرال مکمل مرخصی استعلاجی سیاست دادستان شهرستان خواهد شد پیش نویس یک فرمان نیاز به لانگ بیچ کارفرمایان با بیش از 500 کارمند در سراسر کشور به ارائه مکمل مرخصی استعلاجی.

برای کمک به تحت تاثیر هتل ها و متل, ایجاد یک مهمان نوازی بازیابی نیروی کار به منظور توسعه یک طرح برای توسعه استراتژی برای بهبود بازدید کنندگان کسب و کار سفر و اوقات فراغت و گردشگری و اقامت یک شب اتاق در ساحل.

برای کمک به وام دارندگان همکاری با سازمان های غیر انتفاعی برای ترویج دولت و سلب حق اقامه دعوی فدرال حفاظت از برنامه ها و کار با غیر انتفاعی توسعه اقتصادی یا توسعه ارتباطات شرکت به منظور توسعه یک وام مسکن کمک برنامه.

برای کمک به هتل و مربوط به فراشی کارگران که گذاشته شده است خاموش دادستان شهرستان خواهد شد پیش نویس یک فرمان به ارائه کارگر حفظ و به خاطر سیاست.

به ارائه سرمایه در گردش به کسب و کارهای کوچک محلی و سازمان های غیر انتفاعی قادر به امن وام های فدرال این شهر تصویب ایجاد یک جدید اورژانس وامهای کوچک برنامه.

برای حفاظت از سلامت هر دو به مشتریان و کارکنان بهداشت شهرستان افسر جدید تاسیس کاربر پسند کوچک کسب و کار چک لیست می شود ارسال شده در همه ضروری کسب و کار تا 15 آوریل است.

برای رسیدن به بیشتر ساکنان با اطلاعات در مورد خدمات پشتیبانی انواع زبان ها شهر خود را گسترش دهد زبان دسترسی به برنامه.

با خیال راحت به کمک به مردم تحت self-قرنطینه با اولویت در افراد مسن است. شهرستان مدیریت ادامه خواهد داد به ارائه زمان منابع و گسترش فرصت ها برای کمک به کسانی که نیاز دارند به خصوص افراد مسن تر از 60 سال.

به این برنامه های قابل دسترس بیشتر را به کارگران محلی و صاحبان کسب و کار کوچک این شهر ارائه می دهد بسیاری از منابع از جمله:

  • یک خط (562) 570-INFO (4636) به طور کلی COVID-19 سوال
  • یک خط (562) 570-4BIZ (4249) برای کسب و کار و کارگران
  • یک وب سایت جدید برای کسب و کار و کارگران
  • یک وب سایت برای COVID-19 منابع اطلاعاتی
  • یک وب سایت برای کسب و کار و کارگر, منابع

به جمع آوری و توزیع کمک های مالی به سازمان های کمک به مردم آسیب دیده توسط COVID-19 شهرستان ایجاد شده را امداد رسانی صندوق در همکاری با ساحل طولانی جامعه پایه و اساس است.

برای اتصال به افرادی که می خواهید وقت خود را داوطلبانه و یا منابع برای کمک به دیگران در قرنطینه جدید, داوطلب, سایت تاسیس شده است.

این شهرستان ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این منابع توسط:

  • در ادامه به دنبال کمک های مالی و کمک های مالی به سود محلی و سازمان های غیر انتفاعی برای ترویج تنوع مواد غذایی تازه و یا کالاهای دیگر به کسانی که در قرنطینه.
  • اضافه کردن منابع به مرکز تماس و صفحه وب.
  • ترویج مشارکت با محلی و سازمان های غیر انتفاعی برای همیشه در ارتباط ماندن با مردم در قرنطینه.

من افتخار شهر ما برای کمک به خانواده های کارگر و کسب و کارهای کوچک. من می دانم که ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>