ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 12 به روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد این پیام در بعد از ظهر یکشنبه, مارس 12 به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

من امیدوارم که شما قادر به اتصال خود را با خانواده و دوستان در عید پاک یکشنبه.

امروز نشانه آغاز چه بوده است spring break در اینجا در ساحل. اما با COVID-19 ما نگاه به آینده نسبت به یک ماه دیگر از سخت فیزیکی فاصله و شهر ما “امن تر در صفحه” سفارشات. من می خواهم برای تشکر از همه برای حمایت از جامعه ما را به سلامت. با ماندن در خانه به جز زمانی که کاملا ضروری شما کمک نگه داشتن ما بستری نرخ های پایین تر کمک ما جلوگیری خط مقدم بهداشت و درمان کارگران از غرق و حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر در جامعه ما از COVID-19.

از بعد از ظهر یکشنبه ما تا به حال 337 مثبت آزمون در ساحل طولانی با بیش از 140 بهبود و مرگ و میر 12. اگر چه ما هنوز به پایان این بحران بهداشت عمومی خود را در حمایت از “امن تر در خانه” است بدون سوال زندگی را نجات داد. ما نیاز به آن را نگه دارید.

من می دانم که پسوند “تر در خانه” سفارش چالش برانگیز است برای بسیاری از شما, بنابراین من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از منابع دیجیتال است که ممکن است مفید باشد. این مهم است به ماندن متصل با دوستان و خانواده نگه داشتن بچه ها درگیر و پیدا کردن فعالیت های معنی دار است که ما را فعال و درگیر است. خوشبختانه تکنولوژی کمک می کند تا بسیاری از ما همیشه در ارتباط ماندن.

کتابخانه ساختمان بسته هستند اما ما با بهره گیری کتابخانه ها’ مجموعه شده است هرگز آسان تر است. این ساحل طولانی کتابخانه حفظ وسیع مجموعه دیجیتال از جمله نوشته های صوتی و تصویری مواد. از کلاسیک های ادبیات و روزنامه بایگانی برای کودکان منابع آموزشی و فیلم های محبوب, آن را آسان برای دسترسی و استفاده است. ما ایجاد یک جدید دیجیتال-تنها کارت کتابخانه شما می توانید درخواست به صورت آنلاین از راحتی از خانه خود را.

من همچنین می خواهم به مطمئن شوید که شما آگاه هستند از این شهر تلاش برای اطمینان از دسترسی دیجیتال. ما محلی و ارائه دهندگان اینترنت شده اند ساخت امکانات رفاهی برای نگه داشتن ساکنان ما متصل است. بسیاری را به حالت تعلیق در داده های کلاه متوقف خاموش کردن خدمات برای عدم پرداخت هزینه و ارائه جدید کم درآمد تخفیف. منشور و Comcast به طور موقت ارائه خدمات رایگان است. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ها در شهر ما وب سایت.

برای کودکان و نوجوانان, انواع گسترده ای از کلاس های هنر منابع و فعالیت های در دسترس هستند. شورای هنر برای ساحل اتحاد انجام یک کار فوق العاده تدوین آنها. اطلاعات بیشتر در مورد این منابع در وب سایت خود.

شورای شهر و دیگر جلسات مهم در حال پخش www.LBTV3.com. شما می توانید پیگیری از قانون و به اشتراک گذاری افکار خود را با شورای شهر از طریق e-نظر از ویژگی های.

من امیدوارم که شما پیدا کردن این منابع مفید است. وجود دارد هیچ جایگزینی برای انسان واقعی تماس—و یا برای یک پیاده روی در ساحل آفتاب—اما به یاد داشته باشید نگه داشتن یک فاصله امن از آنهایی که عشق ما این است که ما چگونه نگه داشتن هر یک از دیگر امن و سالم در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>