ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا مارس 11 روز رسانی در coronavirus شیوع

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا منتشر شد در این پیام عصر روز شنبه 11 آوریل به روز رسانی در این شهر وضعیت در میان رمان شیوع کروناویروس.

ساحل طولانی با صدور اصلاحیه به “امن تر در خانه” به منظور تمرکز بر کاهش بیشتر گسترش COVID-19 و کاهش تاثیر بر تحویل بحرانی خدمات بهداشت و درمان. من می خواهم به من ادامه داد: با تشکر از جامعه برای ساخت تنظیمات لازم و همکاری با یکدیگر از طریق این زمان تلاش.

از طریق مارس 15 سال 2020 ضروری کسب و کار باید اجرا و پست اجتماعی فاصله پروتکل در امکانات خود را به اطمینان حاصل شود کارکنان می توانند از خود محافظت کنند ،

این باید نوشته شده توسط یکشنبه, مارس 15 و شامل موارد زیر قابل استفاده به عنوان:

 • محدود کردن اشغال برای اطمینان از حداقل شش پا راه دور می تواند به راحتی نگهداری بین مردم است.
 • مارک شش پا افزایش در خطوط نشان می دهد که در آن افراد باید ایستاده.
 • ارائه مناسب ضد عفونی کننده دست و یا مواد ضد عفونی کننده در ورودی و دیگر مناطق مناسب.
 • ارائه سیستم های پرداخت بدون تماس و یا ضد عفونی در تمامی, پرداخت, پورتال پس از هر بار استفاده.
 • فراهم کردن فضای فیزیکی و موانع مانند یک پارتیشن یا پلکسی گلاس بین کارکنان و مشتریان است.
 • به طور مرتب ضد عفونی بالا-سطوح تماس.
 • نیاز به کارگران که وظایف شامل تماس نزدیک با کارکنان دیگر و/یا عمومی به سایش پوشش صورت. “تماس نزدیک” به این معناست که ظرف شش پا را از فرد دیگری برای 10 دقیقه یا بیشتر.
 • نیاز و اجازه به کارکنان برای شستن دست های خود را هر 30 دقیقه و یا به عنوان مورد نیاز اگر دستکش ها ارائه شده است. اگر که ممکن است ضد عفونی کننده دست باید در دسترس ساخته شده برای کارمند و هم برای بهداشتی کردن دست.
 • حفظ بهداشتی و مجهز دستشویی برای کارکنان.
 • نمایش علامت های اطلاع رسانی به تمام کارکنان و مشتریان برای: جلوگیری از ورود این تسهیلات اگر آنها در حال تجربه علائم بیماری; حفظ فاصله حداقل شش فوت بین تمام افراد و نه شرکت در
 • غیر ضروری تماس فیزیکی.
 • ساخت هر تلاش برای فعال کردن کارکنان برای ارتباط از راه دور, تلفنی, و در غیر این صورت حفظ جدایی از حداقل شش فوت است. کسب و کار باید به حداکثر رساندن تعداد کارکنان مشغول به کار از خانه.

این شهرستان خواهد شد در حال حاضر صدور اداری استناد و می تواند لوی مدنی جریمه و مجازات و یا نزدیک کردن کسب و کار نقض نظم است.

پوشش صورت نیز در حال حاضر مورد نیاز توسط اعضای عمومی ورود به هر کسب و کار ضروری و یا در آینده نزدیک در تماس با هر کسی که در فوری خود را خانواده.

فیزیکی فاصله مکرر دست شویی شیوه های اجتناب از لمس کردن صورت خود را با دست نشسته و اجتناب از بودن در کنار افراد بیمار همچنان بهترین راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19. پوشش صورت باید مورد استفاده قرار گیرد علاوه بر این اقدامات اما نه به عنوان یک جایگزین.

به یاد بگیرند که چگونه به درستی پوشیدن لباس تمیز و در صورت پوشش مراجعه کنید: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html.

همانطور که از شنبه وجود دارد 332 موارد مثبت در ساحل طولانی با حدود 140 بهبود. متاسفانه وجود داشته است 10 مرگ و میر. ما در یک لحظه بحرانی در این اضطراری برای بهداشت عمومی و ما انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای حفاظت از مردم و کارگران ضروری.

به عنوان رویکرد ما در تعطیلات عید پاک, ما می خواهم به همه یادآوری است که تمام پارک های شهر بسته خواهد شد فردا. این است یکی دیگر از مشکل است اما لازم است گام های مورد نیاز برای حفاظت از سلامت جامعه ما است.

من می دانم که این تغییرات قابل توجهی برای همه ما است. من با تشکر از همه شما برای همکاری و پشتیبانی. ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>