ساحل طولانی شهردار پیشنهاد باز کردن خیابان ابتکار به عنوان شهرستان به آرامی آسانسور coronavirus تعطیلی

ساحل طولانی می تواند به زودی به repurpose برخی از خیابان های آن به ارائه بیشتر فضای عمومی — اگر شهردار رابرت گارسیا است راه خود را.

گارسیا اعلام کرد چهار شنبه, آوریل 8 که به او پیشنهاد قانون به طور مستقیم شهر مدیر تام مودیکا برای ایجاد یک خیابان باز ابتکار عمل. این شهر تحت این قانون را “کشف راه هایی برای باز کردن بیشتر فضای عمومی در سراسر ساحل طولانی برای افزایش فعالیت در فضای باز و امن تر دسترسی به حمل و نقل عمومی و اقتصادی و همه در حالی که حفظ مناسب اجتماعی و فیزیکی فاصله” یک یادداشت به اعضای شورای شهر گفت.

اعضای شورای جانین Pearce, Suzie, قیمت, Roberto Uranga و آل Austin امضا بر روی آیتم های که خواهد آمد قبل از پانل طی آن مه 19 نشست.

روز جمعه خبر آمد به ساحل شروع اولین مرحله از بلند کردن آن از بسته شدن سفارشات در نظر گرفته شده که برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

“ما این فرصت را دارند که در طول این بحران به reimagine ما فضاهای عمومی” گارسیا گفت: جمعه در توییتر. “فاصله فیزیکی است و به ما یادآوری از نحوه باریک برخی از پیاده رو هستند و چقدر مهم شبکه های دوچرخه می باشد. و رستوران ها تصور آینده ای که در آن مردمی با خیال راحت می توانید ناهار خوردن در پیاده روها و فضاهای باز.”

باز خیابان ابتکار او گفت که کمک خواهد کرد که شهر “دیدار با این چالش است.”

در شورای شهر یادداشت گارسیا نوشت که ساحل طولانی باید نگاه به دیگر شهرستانها در سراسر کالیفرنیا و در سراسر جهان است که “در حال باز کردن فضا با محدود کردن و برش از طریق ترافیک در خیابان های محله و repurposing در خیابان پارکینگ برای فعال حمل و نقل و رستوران استفاده کنید.”

به خصوص در حال حاضر به عنوان بسیاری از شهر باقی می ماند توقیف و رستوران طرح به صورت چالش حفظ فاصله فیزیکی مورد نیاز هر زمان که آنها مجاز به بازگشایی گارسیا نوشت و ارائه آنها را به توانایی با خیال راحت به گسترش به خیابانهای شهر می تواند کمک به آنها آب و بحران است.

اضافه کردن بیشتر فضای عمومی “آن را آسان تر برای مردم را به حرکت در سراسر شهر” گارسیا نوشت: “و برای کسب و کار برای زنده ماندن در حالی که اطمینان اجتماعی فاصله خواهد شد که لازم است برای آینده قابل پیش بینی.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>