لانگ بیچ بازدید 100 علامت coronavirus-مرگ و میر ناشی از

کروناویروس و میر مربوط به آمار 100 علامت در شهرستان مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه, ژوئن 8 — همان روز شهردار رابرت گارسیا اعلام کرد یک برنامه پیشنهادی برای کمک به کسب و کار بازیابی از خرابکاری و غارت رخ داده است که در جریان اعتراض رفته چپ چپ کمی بیش از یک هفته پیش.

که اعتراض, on May 31, لگد کردن یک سری از تظاهرات علیه خشونت پلیس در طول هفته گذشته در حالی که صلح آمیز باید مقامات بهداشت عمومی عصبی تماشای داده برای دیدن اگر وجود خواهد داشت سنبله در موارد در عرض چند هفته.

“من به تماشای داده های عصبی از تظاهرات گفت:” کلی mike hartnett, مدیر بهداشت و خدمات انسانی. “در آن طول می کشد حدود دو هفته به نشان می دهد بنابراین ما باید حداقل یک هفته دیگر به تماشای.”

این شهرستان در روز دوشنبه تایید کرد یکی اضافی مرگ در طول یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری. مقامات همچنین تایید 46 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آوردن سراسر شهر بود و در مجموع به 2,273. در مورد 1,662 مردم را بهبود و 83 در بیمارستان بستری شد و از دوشنبه.

“ما در حال تجربه از دست دادن بزرگ از زندگی به دلیل این ویروس” گارسیا گفت. “این علت منجر به مرگ در شهرستان ما است. این یک بحران جدی در سلامتی.”

این شهر هنوز هم ردیابی زیر لس آنجلس به عنوان یک کل است اما نگرانی های معطل در مورد امکان افزایش یا سنبله به عنوان reopenings — و تظاهرات در طول روز یادبود مرگ جورج Floyd — ادامه گفته است.

“بیمارستان ها باید به ما بیشتر در مورد متریک” گارسیا گفت که بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند. “اگر شما نگاه کنید به اوایل و اواسط ممکن است شما ببینید قطعی چشم انداز مثبت.

“ما باید بسیار محتاط چگونه ما حرکت رو به جلو,” او اضافه شده است.

کالیفرنیا در اواخر هفته گذشته گفت که ورزشگاه تناسب اندام استودیو, هتل ها, استخر شنا, بارها و تولید فیلم می تواند شروع به باز کردن به عنوان اوایل این هفته. LA County, به نوبه خود, گفت:, آن می تواند خوب برای چنین بازگشایی در روز جمعه, ژوئن 12.

جزئیات بیشتر در خواهد آمد وسط هفته گارسیا گفت: اما بحث همچنان به عنوان هر بخش می آید تا برای بازگشایی. او خواست مردمی درگیر در این صنایع شروع به آماده سازی در حال حاضر توسط مشاور در امور خارجه, وب سایت که در آن هدایت شده است ارسال شده است.

“اگر شما عضو یکی از این صنایع” او گفت: “این مهم است برای شما برای شروع به آماده شدن.”

در میان نگرانی های مقامات بهداشت عمومی باید در مورد بازگشایی هستند که آیا مردم به اندازه کافی فاصله اجتماعی و ماسک آنها به عنوان سرمایه گذاری. مقامات از جمله گارسیا بارها و بارها گفت که افزایش یا افزایش موارد می تواند باعث این شهرستان به مکث و یا حتی عقب reopenings.

ساحل طولانی با تمام-اما-یکی از معیارهای برای دریافت یک دولت واريانس را به طور کامل بازگشایی, mike hartnett گفت: در مورد رای دادن.

“ما را برآورده نمی مورد نرخ زیر 25 موارد برای 100.000 مردم,” او گفت:. “ما در حدود 100 (موارد) در هر 100 ، 000.

“و بستری شدن در بیمارستان (نرخ)” او افزود: “می تواند ما را به فکر می کنم بیشتر دقت بیش از بازگشایی.”

گارسیا گفت: برخی 45,000 COVID-19 تست های انجام شده تا کنون در این شهرستان که همچنین حساب های بالاتر مورد اعداد.

جمعیت تبدیل به تظاهرات دیده می شود به عنوان یک منبع بالقوه بیشتر موارد, مقامات گفت.

“به عنوان یک کشور و به عنوان یک شهرستان ما در حال تلاش ما بهترین را به مدیریت” ویروس گسترش به عنوان بهترین آنها می توانند گارسیا گفت. “و در پرتو این تظاهرات که اتفاق می افتد نیز به نگه داشتن مردم بی خطر است.

“بیشتر مردم از همیشه قبل از و در حال تعامل از همیشه قبل از” گارسیا گفت. “آن اضافی است و باعث نگرانی است.”

به عنوان برای اعتراض گارسیا آغاز شده روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی با تاکید بر این که پس از 31 مه تظاهرات شهر میزبان بیش از یک دوجین از دیگران — همه صلح آمیز است.

اما بسیاری از کسب و کار را حفظ آسیب یا کالا به سرقت رفته در دوران اولیه اعتراض کرد.

بنابراین شهردار را پیشنهاد کمک مالی جدید برنامه هفته آینده برای کمک به کسانی که کسب و کار, گارسیا اعلام کرد. پیشنهاد این است که هنوز هم در آثار و خواهد نیاز به تصویب شورای شهر طی 16 ژوئن جلسه — اما از آن خواهد گارسیا گفت: ارائه خدمات مستقیم به شهرستان بودجه برای کمک به کسب و کارهای بازسازی است. این برنامه نیز ارائه ویژه مشاوران برای کمک به کسب و کار حرکت اغلب فرآیندهای پیچیده از تقاضا برای وام و تشکیل پرونده بیمه ادعا می کند.

“کسانی که کسب و کار سزاوار نیست این نوع از غارت و جنایت است که اتفاق افتاده است به آنها” گارسیا روز دوشنبه گفت:.

“من تعهد و تعهد ما به عنوان یک شهر را به هر و هر صاحب کسب و کار کوچک” شهردار افزود: “این است که ما در اینجا برای شما ما شما را فراموش نکنید ما کمک خواهد کرد که هر یک از شما خود را بازسازی کسب و کار کوچک را به جایی که قبل از آن بود که غارت آغاز شده است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>