ساحل طولانی مواجه حداقل 25 میلیون دلار کسری در سال 2020 با توجه به کروناویروس

ساحل طولانی است و طرح ده ها میلیون دلار در کمبود در سال های آینده به دلیل coronavirus — و این چشم انداز است که “به طور بالقوه به احتمال زیاد به بدتر بهتر” با توجه به بودجه شهرستان است مدیر فضل Yoon.

این پیامی است که او همراه با شهرستان مدیر تام مودیکا داد به شورای شهر در طول پنج شنبه, مارس 19 ارائه در لانگ بیچ مالی چشم انداز.

بدون هر گونه کاهش در این شهرستان در حال حاضر پروژه های 25 $به$41 میلیون دلار کسری در صندوق به طور کلی برای سال مالی 2020, a $30 milllion با کسری بودجه در سال مالی 2021 یک 13 میلیون دلار کسری بودجه در سال مالی 2022 و $22 میلیون دلار کسری در سال مالی 2023.

2020 سال مالی سپتامبر به پایان می رسد. 30. این ساحل طولانی شورای شهر باید با اتخاذ یک بودجه متعادل برای 2021 توسط آن است.

دلایل جوهر قرمز شامل افزایش هزینه های همه گیر پاسخ و کاهش مالیات بر فروش هتل مالیات بر درآمد نفت و پارکینگ استناد درآمد در میان دیگر ضرر و زیان است.

“همه گیر شده است قابل ملاحظه ای تغییر مالی ما چشم انداز” مودیکا گفت. “ما نمی دانیم که خدمات قابل توجهی کاهش می رویم به نیاز و که ما واقعا نیاز به حفظ هسته ای ما خدمات و ارزش است.”

مودیکا گفت که تیم خود را اولویت بندی حفظ کارکنان تمام وقت و نگاه به صورت پاره وقت ساعت را به کاهش است. او گفت: “همه چیز باید روی میز” به ساحل ارزیابی گزینه های خود را. اما او را با استفاده از یک “متعادل نتایج مبتنی بر رویکرد” به طراحی یک بودجه جدید است که خواهد شد بر حصول اطمینان از خدمات اصلی باقی می ماند در دسترس در سراسر شهرستان.

همراه با پلیس و آتش و پیراپزشک خدمات مودیکا گفت که همچنین شامل چیزهایی مانند درخت, پیرایش, خیابان, تعمیر, کد اجرای کتابخانه ها و جامعه های برنامه نویسی در میان دیگر مناطق است.

او گفت: سهام که نقش مهمی در تعیین که به کاهش دهند.

به “حس مقیاس” برای این نوع از کاهش آن لازم خواهد بود هر چند مودیکا توضیح داد که برش 10 افسر پلیس را نجات دهد حدود 2 میلیون; برش یک موتور آتش می توانید ذخیره کنید $3 میلیون; از بین بردن درخت پیرایش می توانید ذخیره کنید $3 میلیون; از بین بردن متوسط کتابخانه می توانید ذخیره کنید $500,000.

“به هیچ وجه” او نشان می دهد کسانی که, کاهش, گفت, اما, او می خواست برای توصیف چگونه از بین بردن “30 میلیون دلار از این بودجه در حال رفتن به دشوار خواهد بود.”

اگر چه اعضای شورا توجه داشته باشید از زمان به شدت از چالش هایی که در پیش روست آنها گفت: آنها اعتماد به نفس در این شهر رهبری برای اطمینان از ساکنان نهفته به عنوان کوچک که ممکن است.

“این رفتن به چند سال سخت درست است که” عضو شورای رکس ریچاردسون گفت: “اما این یک فرصت واقعی برای ما به سرمایه گذاری مجدد و reimaigne و تنظیم صحنه برای یک واقعا قوی بازیابی در اقتصاد ما.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>