ساحل طولانی اقتصادی شمول مرکز به تازگی تشکیل شده سازگار به سرعت برای کمک به مردم در غلبه بر coronavirus

این ساحل طولانی مرکز اقتصادی ورود مواجه آزمون با زندگی یا مرگ عواقب تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن شکل گرفته و تا کنون به نظر می رسد موفق بوده است.

مرکز بزرگ شد که در خارج از هر کس اقتصادی در شمول اجرای طرح که در شورای شهر تصویب شده در سال گذشته ثبت شده در ماه مارس نهایی آن هدف این است که برای راه اندازی برنامه های که ایجاد عدالت در لانگ بیچ یک شهرستان که به مدت طولانی دیده می شود تفاوت در کیفیت زندگی شاخص درآمد, سلامت, تکنولوژی دسترسی — بین جمعیت و مردم از رنگ به خصوص جامعه سیاه و سفید.

سازمان اولیه طرح بود که یک سطح شیب دار تا دوره را در نظر بگیرید که برنامه ها که بیشترین تاثیر را قبل از قرار دادن آنها را در محل. سپس coronavirus همه گیر رسید.

بنابراین مرکز اقتباس شده است. آن nixed به سطح شیب دار تا تصمیم به تمرکز تلاش خود را در کاهش ناامنی غذایی بهبود تکنولوژی و کمک به کسب و کارهای کوچک — ضربه سخت زمانی که اقامت در خانه سفارشات و همه غیر ضروری کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در جوامع کم درآمد از رنگ. این مرکز #InThisTogether مبارزات انتخاباتی آغاز شد و با 250.000 دلار بودجه است و تا کنون کمک به افزایش منابع در نه غذا pantries ارائه وعده های غذایی سالم به 300 خانه محدود سالمندان اهدا لپ تاپ به دانش آموزان کم درآمد و کمک به کسب و کارهای کوچک برای درخواست کمک به دولت است.

“در یکی رفتن ما تا به حال برای دریافت به سرعت در پیچ و تاب گفت:” باب Cabeza صندلی از LBCEI هیئت مدیره. “ما تصمیم به واقعا در سرمایه گذاری کم درآمد جامعه از رنگ که در آن نیاز فوری بود.”

هنگامی که این بیماری همه گیر را تغییر مرکز برنامه Cabeza خود هیئت مدیره و موقت مدیر اجرایی جف ویلیامز مشغول به کار در تامین پول برای کمک به تامین مالی برنامه های آنها می تواند دریافت زمین به سرعت. پول در آمد از Wells Fargo Bank پل شرکای توسعه و نهم منطقه Councilmember رکس ریچاردسون که منجر به ایجاد هر کس در طرح بود که تا حد زیادی طراحی شده برای کمک به کمتر خانواده در شمال مرکزی و غرب ،

هنگامی که #InThisTogether مبارزات انتخاباتی آغاز شده ایالات راه LISC-LA و ساحل طولانی جامعه بنیاد امداد رسانی صندوق ارائه شده بیشتر حمایت های مالی است.

سپس کار واقعی آغاز شد.

“ما به همکاری با جامعه غیر انتفاعی به کار بر روی امنیت غذایی موضوع” Cabeza گفت. “ما کمک کرد تا بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک با پر کردن اعطای اشکال و مانند آن. و ما در سالمندان که جدا شد و نیاز به مواد غذایی است.”

این LBCEI همچنین با غیر انتفاعی مواد غذایی و مکان یاب و سایر منابع برای افزایش مقدار مواد غذایی موجود در مواد غذایی مختلف pantries و با همکاری آلی برداشت محصول باغ به ارائه تولید و کالاهای اساسی برای بیش از 300 سالمندان است.

در حال حاضر در این مرکز آغاز کار به کسانی که برنامه های پایدار بیش از دراز مدت ویلیامز, مرکز, مدیر اجرایی گفت: در یک ایمیل.

Cabeza شد و پرشور زمانی که او در مورد تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک — به خصوص کسانی که متعلق به سیاه پوستان و سایر اقلیت ها.

“آن را به نام ما — اقتصادی ورود برای همه,” او گفت:. “ما تمرکز بر روی کوچک mom-and-pop, فروشگاه ها. این شما را به کوچک از ساحل طولانی این فقر است که این واقعیت برای بسیاری از.

“این شهر به تغییر” Cabeza افزود: “به حرکت منابع به آدرس این مسائل است.”

این مرکز همچنین کمک به کسب و کار کوچک صاحبان درخواست برای کمک های مالی دولت و ایجاد یک کسب و کار کوچک و ناوبری برنامه برای کمک به صاحبان آمده تا با طرح کسب و کار و انجام بازاریابی است. وام صندوق نیز ایجاد شده است برای ارائه به میکرو-وام به کسانی که نیاز به کمک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

LBCEI سوم هدف مجسم تکنولوژی فاصله تا کنون شامل اهدای 200 لپ تاپ به خانواده ها و دانش آموزان که نمی تواند در غیر این صورت آنها را استطاعت. این آژانس همچنین حمایت برای کاهش هزینه دسترسی به اینترنت است.

“ما می خواستیم برای کمک به کسانی که بچه های زندگی در اتومبیل” Cabeza گفت. “ما با کسانی که در حال رفتن به کالج با وجود فقر است. آموزش و پرورش است که راه خود را و ما می خواهیم به آنها کمک کند.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im