ساحل طولانی Councilmember می گوید شهر باید متحد علیه نژادپرستی غیر انتفاعی سر می گوید رهبران باید گوش

یادداشت سردبیر: این فینال در پنج روز سری شامل نظرات از رهبران سیاه و سفید در مورد کار ساحل طولانی باید انجام دهید برای بهبود زندگی سیاه و سفید جامعه و بهبود روابط.

التهاب از دو هفته گذشته — پس از جورج فلوید درگذشت هنگامی که یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه رها کردن یک موج اعتراضات در سراسر کشور — به عنوان به خوبی به عنوان مرکزی مسائل نژاد پرستی و عدالت و قانون اجرای سیاست های, خواهد بود یک اولویت در هنگام بلند ساحل شورای شهر در دیدار روز شنبه, مارس 9.

برای یک شورای وزن خواهد شد که آیا به طور مستقیم شهر مدیر به انجام یک بررسی از شهروند به پلیس شکایت کمیسیون از جمله به دنبال و گزارش در پنج سال ارزش تحقیقات. این پنل نیز بحث در مورد همکاری با سازمان های جامعه برای پیدا کردن پول است که خواهد شد کمک به بازسازی کسب و کار در این شهر است که آسیب دیده و یا غارت زمانی که اعتراض در 31 مه روشن از صلح آمیز به خشونت.

و شاید اکثر consequentially شورای مورد بحث یک “چارچوب برای آشتی” راه را به ساحل طولانی متنوع و اغلب جوامع با هم متفاوت — به طور خاص چگونه به عادلانه تر جامعه برای کسانی که سیاه و سفید هستند.

“از طریق مسالمت آمیز اعتراض و ناآرامی های مدنی ما در حال زندگی در یک محوری لحظه” کارکنان گزارش در چارچوب آشتی از Councilmember رکس ریچاردسون دفتر می گوید: “و تاریخ را چشمان خود را بر ما در چگونه ما به عنوان رهبران پاسخ دهند.”

این موارد است که قبل از شورای نمایندگی ساحل طولانی اولین مراحل قانونی پس از فلوید درگذشت به تلاش برای پرداختن به نگرانی شد. در نظر گرفتن چنین اقدام یک کار است که رهبران در جامعه را خواستار شده است.

“چه مقامات محلی نیاز به انجام?” Darick سیمپسون رئیس بنیاد میلر خواست در هفته گذشته. “آنها باید صادقانه با خود کلمات و متجانس با اقدامات خود بدون نگرانی سیاسی نتیجه.”

سیمپسون یکی از چندین طولانی, ساحل, سیاه, رهبران که در مصاحبه با مطبوعات تلگرام هفته گذشته گفت که در حالی که معروف مترقی شهرستان ساخته شده است که بهبود روابط به درجات مختلف خیلی بیشتر کار — سخت کار باید انجام شود.

و در میان این کار با توجه به ریچاردسون گزارش را به همکاران خود گوش دادن است.

“ما نیاز به گوش دادن” او نوشت: “به تجارب نهفته اعضای جامعه جوانان و مردم این شهر است.”

گوش دادن شده است اساس Press-Telegram پنج-قسمت سری آغاز شد که روز شنبه شامل نظرات مختلف از رهبران سیاه و سفید در ساحل طولانی و همچنین به عنوان شهردار رابرت گارسیا.

جمعه, ژوئن 8, نهایی بعد از سری — هر چند نه پایان مکالمه — و امکانات Councilmember دی اندروز که نشان دهنده منطقه 6 و Darick سیمپسون رئیس بنیاد میلر.


رهبران جامعه صحبت کردن

چهار شنبه, ژوئن 4

عضو شورای رکس ریچاردسون که نشان دهنده District 9

نائومی Rainey-Pierson, رئيس جمهور از فصل های محلی از NAACP.

چهار شنبه, ژوئن 5

دوریس درهم Elvord اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار منتخب به ساحل شورای شهر.

شهردار رابرت گارسیا.

چهار شنبه, ژوئن 6

کشیش گریگوری Sanders, کشیش سرب از سنگ Christian Fellowship.

ملیسا مورگان سابق ساحل طولانی کرامت انسانی افسر

روز شنبه, ژوئن 7

Councilmember Al Austin که نشان دهنده منطقه 8.

الکس نورمن استاد بازنشسته رفاه اجتماعی در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی و از بنیانگذاران بازاندیشی بیشتر ،

جمعه, ژوئن 8

Councilmember دی اندروز که نشان دهنده منطقه 6.

Darick سیمپسون رئیس بنیاد میلر و مدیر اجرایی پیشین را جامعه عمل مشارکت.


دی اندروز

Councilmember دی اندروز نشان دهنده منطقه 6 در مرکز ساحل طولانی که در آن او زندگی می کردند برای چندین دهه است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از دی اندروز.)

اندروز است councilmember نمایندگی منطقه 6 در مرکز ساحل طولانی که در آن او زندگی می کردند برای چندین دهه است. او در حال حاضر در خدمت سومین دوره کامل — از جمله نه کوتاه مدت پس از او برنده انتخابات ویژه در ابتدا در شورای — و به دنبال یک دوره چهارم در ماه نوامبر.

“ما پیشرفت های ساخته شده در ایران و در ساحل ؟ فقط در شهر ما. ما یکی از متنوع ترین شهرهای این کشور است. ما سه آمریکایی آفریقایی councilmembers از دوره های مختلف در dias و من نماینده یک قابلمه ذوب جامعه است.

“به عنوان یک جامعه ما را ساخته اند پیشرفت در روابط, اما ما همیشه می توانید بیشتر و یادگیری بهتر است. ما نیاز به متحد. ما نیاز به مبارزه با هم در برابر بی عدالتی در همه عرصه های مختلف, و ما نیاز به شکستن موانع است که باید مظلوم جوامع رنگ, بنابراین همه ما باید یک سطح میدان بازی.

“به این وضعیت گستراند ما باید به حمایت از یکدیگر و متنوع ما و جوامع است. با هم, ما را در افزایش حافظه از هر جورج فلوید و ادامه نبرد در برابر بی عدالتی.”

Darick سیمپسون

Darick سیمپسون رئیس جمهور میلر بنیاد غیر انتفاعی است که کمک می کند تا سازمان ها با تمرکز بر سلامت و رفاه کودکان است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Darick سیمپسون.)

سیمپسون رئیس جمهور میلر بنیاد غیر انتفاعی است که کمک می کند تا سازمان ها با تمرکز بر سلامت و رفاه کودکان است. او همچنین مدیر اجرایی پیشین ساحل طولانی جامعه مشارکت اکشن.

“آنچه ما امروز شاهد نیست که اتفاق می افتد. جمعی را از امریکا رسیده است و یک نقطه جوش از خشم یک بار دیگر با توجه به چشم نظام حقوقی ما.

“مردان سیاه تجربه سوء استفاده سیستمیک توسط مقامات. سیاه امریکا نگرانی هنوز شنیده نشده و پس از عمل توسط رهبران سیاسی. رئیس جمهور ما (با استفاده از تهمت) هنگامی که یک سیاه NFL بازیکن با احترام در زمان زانو به بالا بردن آگاهی به آنچه که اتفاق می افتد به مردان سیاه و سفید. هنگامی که ما اعتراض و برخی نه همه خارج از کنترل ما جمعی اراذل و اوباش.

“در ضمن هیچ چیز بیشتر انجام شده است برای رسیدگی به مسائل واقعی.

“چه مقامات محلی نیاز به انجام ؟ آنها باید صادقانه با خود کلمات و متجانس با اقدامات خود بدون نگرانی سیاسی نتیجه. رفتار آنها با ما با احترام زمانی که آنها در حال اجرا برای دفتر و فراموش نکنید که نام ما در میان لابی طرفداران و مردم با قدرت. زمانی که ساکنین متوجه است که آنها صدای خود را فریاد برای عدالت طنین انداز خواهد در بالاترین سطح با نتیجه بزرگ.

“ما باید در مقابله با نفرت با عشق و به نوبه خود حرکت منفی قدرت پشت در خود را با خرد جمعی و یک حس از هدف است. ما باید بین نسلی دیالوگ نه مونولوگ. ما باید اطمینان حاصل شود که افرادی که مثل ما نگاه کنند و واقعا در مورد مراقبت از ما در موقعیت قدرت در سیستم آموزش و پرورش ما, سیاسی, سیستم غیر انتفاعی بخش و شرکت های بزرگ امریکا است.

“تا زمانی که شما زندگی می کنند در دنیای من, شما نمی توانید به من بگویید آنچه در آن طول می کشد برای زنده ماندن. برعکس تا زمانی که من باید از این فرصت برای رشد در بالاترین سطح از قدرت من نمی تواند به طور کامل درک چرا شما را به تصمیم گیری است که شما انجام دهد. ما باید اطمینان حاصل شود سهام در اتاق ناهار خوری, کلاس درس, اتاق هیئت مدیره و تاز در سراسر کشور و ملت است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im