ساحل طولانی councilmember Austin, UCLA استاد بازنشسته متفاوت در پیشرفت

یادداشت سردبیر: این چهارمین در پنج روز سری شامل نظرات از رهبران سیاه و سفید در مورد کار ساحل طولانی باید انجام دهید برای بهبود زندگی سیاه و سفید جامعه و بهبود روابط.

تظاهرات در ادامه به بهار در سراسر ساحل طولانی در شنبه 6 ژوئن به عنوان صدها نفر از ساکنان خود را حفظ خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.

از جمع خارج از ساحل طولانی خردمندانه صومعه است که شامل سخنرانی و معنوی مراقبه به یک ماشین کاروان در بیکسبی Knolls مطالبات برای تغییر شنیده می شد در سراسر شهر.

شنبه خاموش یک هفته تظاهرات که موجب شد با روز یادبود کشتار جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

ده ها تن از تظاهرات برگزار شد در هفته گذشته و در حالی که اولین تفویض به غارت و آتش سوزی و خرابکاری تقریبا همه آنهایی که به دنبال نتیجه گیری مسالمت آمیز و بدون حادثه.

این تظاهرات نشان می دهد هیچ نشانه ای از اجازه. روشن است که هزاران نفر که برای شرکت در تظاهرات گفته اند که ساحل طولانی باید انجام بخشی خود را برای پایان دادن به بی عدالتی است.

و چند بلند, ساحل, سیاه, رهبران, در مصاحبه با مطبوعات تلگرام هفته گذشته گفت که در حالی که معروف مترقی شهرستان ساخته شده است که بهبود روابط به درجات مختلف آنها توافق دارند که خیلی بیشتر کار — سخت کار باید انجام شود.

که شامل صحبت کردن با یکدیگر در مورد مسائل شهر جوامع مختلف چهره خاص در جامعه سیاه و سفید.

و بخشی از داشتن یک مکالمه گوش دادن است. بنابراین Press-Telegram روز پنج شنبه آغاز شد و شامل نظرات مختلف از رهبران سیاه و سفید در ساحل طولانی و همچنین به عنوان شهردار رابرت گارسیا. در حالی که او لاتینی, سیاه و سفید نیست, گارسیا سیاسی رهبر ، و به این ترتیب نفوذ خود را در این شهر جهت اگر قابل توجه است.

این سری ادامه داد: روز شنبه با Councilmember Al Austin که نشان دهنده منطقه 8 و الکس نورمن استاد بازنشسته رفاه اجتماعی در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی است.


رهبران جامعه صحبت کردن

چهار شنبه, ژوئن 4

عضو شورای رکس ریچاردسون که نشان دهنده District 9

نائومی Rainey-Pierson, رئيس جمهور از فصل های محلی از NAACP.

چهار شنبه, ژوئن 5

دوریس درهم Elvord اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار منتخب به ساحل شورای شهر.

شهردار رابرت گارسیا.

چهار شنبه, ژوئن 6

کشیش گریگوری Sanders, کشیش سرب از سنگ Christian Fellowship.

ملیسا مورگان سابق ساحل طولانی کرامت انسانی افسر

روز شنبه, ژوئن 7

عضو شورای Al Austin که نشان دهنده منطقه 8.

الکس نورمن استاد بازنشسته رفاه اجتماعی در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی و از بنیانگذاران بازاندیشی بیشتر ،

آینده دوشنبه, ژوئن 8

عضو شورای دی اندروز که نشان دهنده منطقه 6.

Darick سیمپسون رئیس بنیاد میلر و مدیر اجرایی پیشین را جامعه عمل مشارکت.


Al Austin

لانگ بیچ شهرستان Councilmember Al Austin که نشان دهنده منطقه 8. (فایل/حسن نیت ارائه میدهد عکس)

آستین councilmember نمایندگی Long Beach منطقه 8 که شامل محله در بیکسبی Knolls و شمال ، او اولین انتخاب در سال 2012 و برنده دور دوم در سال 2016.

“ما شاهد پیشرفت های قابل توجهی در جامعه/پلیس روابط در شهر ما از سال 1992 اما بدیهی است که ما هنوز هم باید کار را به انجام به ساخت اعتماد به نفس عمومی در نمایشگاه به اجرای قانون است.

“پلیس است که دیگر یک مسئله محلی. چون از گوشی های هوشمند بدن فرسوده دوربین های رسانه های اجتماعی 24 ساعته اخبار و اطلاعات, افسران پلیس, امروز برگزار می شود بیشتر پاسخگو برای اقدامات خود را. ملت است ،

“متفاوت نتایج تعاملات پلیس با سیاه مردان یک مشکل واقعی است. اغلب چنین درگیری منجر به خشونت و مرگ است که باعث ایجاد احساس خشم و بی اعتمادی نسبت به اجرای قانون در بسیاری از جوامع است. ما می توانیم بهتر انجام دهید. آن مهم است به درک که ناآرامی و خشم با تجربه در ساحل طولانی و سراسر کشور است که نتیجه سالها سوء استفاده سیستمیک از قدرت تحریم خشونت و ظلم بی عدالتی اجتماعی و نابرابری اقتصادی.

“در حالی که من نمی پوشی به ضرب وشتم و هرج و مرج به عنوان یک راه حل من را درک احساسات رانندگی آن است. ما مسیر رو به جلو نیاز به اعماق درون گرایی همدلی نظارت بیشتر و عمیق فرهنگی و تغییر در اجرای قانون است که باید شامل ساده سیاست های آموزش و شیوه های استخدام.

“من شخصا متعهد بیش از پیش به ساخت تاثیرگذار تغییر دهید. اجازه دهید ما با ادامه بی امان هدف و صلح است.”

الکس نورمن

الکس نورمن استاد بازنشسته رفاه اجتماعی در دانشگاه UCLA Luskin دانشکده امور عمومی و مؤسسین عدالت اجتماعی سازمان بازاندیشی بیشتر ، (حسن نیت ارائه میدهد از الکس نورمن.)

نورمن استاد بازنشسته رفاه اجتماعی در دانشگاه UCLA Luskin دانشکده امور عمومی است و از مؤسسین عدالت اجتماعی سازمان بازاندیشی بیشتر ، پدربزرگ و مادربزرگ او متولد شد به عنوان برده, نورمن گفت: یکی از مادربزرگ او شد تجاوز جنسی توسط یک مرد سفید پوست و شوهرش کشته شد توسط Ku Klux Klan.

“در روابط شده است وجود دارد برخی از پیشرفت برای تعداد کمی از ما شده اند قادر به رسیدن به آموزش و پرورش و حرفه ای سطح است که ما نقل مکان کرد به بالا و فراتر از طبقه متوسط است. اما برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار آمریکایی رویای یک کابوس است.

“مشکل ؟ ما همچنان به تلاش برای تغییر فرهنگ سازمانی که در متن بزرگتر از آن است که یک فرهنگ از سفید برتری. آن را مانند قرار دادن یک گروه کمک در سرطان است. ما نه خطر شورش و میلیاردها دلار خسارت هر 15 تا 20 سال به جای حمله به ریشه و علل نابرابری وجود دارد که در همه نهادهای ما: جنایی, عدالت, آموزشی, سلامت, اجتماعی شما نام آن را.

“ساحل طولانی این قاعده مستثنی نیست. ما در همان حالت انکار به عنوان بقیه از کشور است. تمام نشریات از بازنگری ساحل طولانی در نابرابری قومی و فرصت اطلس به سادگی نادیده گرفته شده توسط تصمیم گیرندگان.

“بسیاری از” احساس خوب ” اقدامات, اما بازی همان است. چه خواهد شد آن را برای تغییر روایت? آنچه که ما لازم نیست که رهبری در سطح ملی و محلی.

“وجود دارد هر گونه لکه های روشن? بله پاسخ به جورج فلوید قتل به ارمغان آورده است آنچه که ما تا به حال قبل از سفید پوستان در اعداد بزرگ هر دو در اینجا و خارج از کشور. اگر تظاهرات (با وجود غارت است که در تلاش برای ربودن جنبش) همچنان فراتر از خشم و انزجار مرحله اگر جامعه بین المللی همچنان برای نشان دادن حمایت خود را با تظاهرات اگر ما یک دولت و رهبران کنگره که مراقبت در جهان چه فکر می کند از ایالات متحده آمریکا و سپس فشار ممکن است فقط به برخی از تغییرات.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im