ساحل طولانی coronavirus مرگ عوارض بازدید 36; شهر برای باز کردن 2 تست بیشتر سایت های

یکی دیگر از سه ساحل طولانی ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام کردند یکشنبه, مارس 29; شهر مرگ و میر در حال حاضر 36.

دو زن و یک مرد, همه در 80s در با شرایط بهداشتی اساسی شد, آخرین تلفات.

ساحل طولانی نیز اعلام کرد: 27 نفر از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آوردن مجموع تا کنون به 629.

شهردار رابرت گارسیا گفت: در یک بعد از ظهر چهارشنبه در نشست خبری که او انتظار دارد که این تعداد به نگه داشتن در حال رشد است.

“ما به طور چشمگیری افزایش یافته است, تست,” او گفت:. “ما بیش از سه برابر تست در شهر لانگ بیچ بنابراین ما انتظار داریم در حال حاضر که بیشتر مردمی در حال آزمایش این تعداد به ادامه خواهد داد.”

و ساحل طولانی است به افزایش آن تست ظرفیت و حتی بیشتر در روز های آینده.

در روز پنج شنبه, آوریل 30 جدید تست سایت باز خواهد شد در اردن به علاوه 171 W. Bort سنت و دیگر سایت باز خواهد شد در یادبود سربازان ورزشگاه 5000 E. Lew دیویس سنت در روز جمعه, مه 1.

در روز پنج شنبه و جمعه در اردن به علاوه سایت محفوظ خواهد بود برای کسانی که در نظر گرفته خط مقدم کارگران از جمله بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و خواروبار کارگران که آیا آنها علامتی یا نه. روز شنبه, آوریل 4 محل را گسترش خواهد برای خدمت به هر کسی که علامت — و همچنین بدون علامت خط مقدم کارگران است.

همچنین روز دوشنبه تست سایت در لانگ بیچ شهر کالج ساحل اقیانوس آرام دانشگاه 1305 بزرگراه ساحل اقیانوس آرام خواهد بود و باز برای خط مقدم کارگران که بدون علامت.

جانبازان یادبود ورزشگاه سایت در ضمن باز خواهد بود برای هر کسی که علامتی.

COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019 است ناشی از یک ویروس به نام SARS-CoV-2. علائم مرتبط با بیماری تنفسی است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در حالی که این ویروس به شمار خطر بالقوه ای بدون توجه به سن یک فرد بسیاری از مردم — به خصوص بزرگسالان جوان و سالم را تجربه علائم خفیف; هنوز این بیماری می تواند علائم شدید و افزایش مرگ و میر نشان می دهد مهلک به ویژه در میان افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

با دو تست سایت باز گارسیا گفت: ساحل طولانی قادر خواهد بود برای تست 1000 نفر در هر روز برای COVID-19.

“این چیزی است که ما شده ایم ساخت و ساز در جهت” او گفت:.

این شهر توانایی برای تست بیشتر و بیشتر مردم از جنبه های کلیدی در نهایت لغو دستور دولت به صورت غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

با اشاره به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله برای بازگشایی دولت در اقتصاد — که خاموش شروع می شود با تقویت تست و توزیع بیشتر تجهیزات حفاظت فردی — گارسیا گفت: دو تست سایت کمک خواهد کرد لانگ بیچ حرکت گذشته فاز اول.

ساحل طولانی است تخمگذاری برنامه ای برای فاز دوم, گارسیا گفت که اجازه خواهد داد که “کاهش خطر محل کار” مانند “کم تراکم فروشی” و تولید و همچنین پارک های بزرگ و فضاهای باز برای بازگشایی شده است.

“ما باهوش ترین مردم در این شهر مشغول به کار در چگونه ما به مرحله دوم به زودی,” او گفت: “ما در حال رفتن به آن عجله. ما قصد داریم برای باز کردن به خاطر باز کردن اما همه این تصمیمات خواهد بود هدایت مشاوره و رهبری شگفت انگیز ما در بخش بهداشت و درمان و سلامت ما حرفه ای است.”

یک بار بلند ساحل حرکت می کند به آن مرحله گارسیا گفت: در این شهرستان برخی از زمان را به مکث و بررسی اینکه آیا افزایش موارد جدید و یا مرگ و میر مربوط به COVID-19. اگر که اتفاق می افتد گفت: در شهرستان ممکن است نیاز به یک گام به عقب در بازگشایی.

اما اگر همه به خوبی می رود, ساحل طولانی خواهد و سپس حرکت بر روی مرحله سوم که بازگشایی در معرض خطر بیشتر محل های کار مانند مراقبت های شخصی کسب و کار. وجود دارد همچنین می تواند رویدادهای ورزشی بدون مخاطبان زنده در مرحله سوم.

در نهایت مرحله چهارم اجازه می دهد رویدادهای مهم مانند کنسرت ها و کنوانسیون ها را از سر گرفت.

اگر چه گارسیا با اشاره به اهمیت که مرحله نهایی برای اقتصاد محلی با استناد به بسیاری از کنوانسیون که پول را به ساحل گفت: این شهرستان است که “ابدا” که فاز در لحظه.

چهارشنبه اخبار یک روز پس از لانگ بیچ منتشر شد بررسی درخواست های عمومی برای ورودی را با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است. گارسیا گفت که بعد از ظهر چهارشنبه در این شهرستان در حال حاضر دریافت بیش از 6000 پاسخ.

“ما فکر می کنیم که صاحبان کسب و کار کوچک در حال رفتن به بهترین و نوآورانه ترین ایده های در مورد چگونه به بازگشایی خود را در کسب و کارهای کوچک, بنابراین ما می خواهیم شما را به بررسی” گارسیا گفت. “این نظرسنجی نیز بخشی از این مرحله یکی که فقط ما اجازه می دهد به جمع آوری داده ها برای اطمینان از ما در حال باز کردن اقتصاد در راه حق است.”

برای تکمیل این نظر سنجی بازدید longbeach.gov/ReopenLB.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>