ساحل طولانی coronavirus مرگ دهها کشته و 50; شهر دوباره نقل از گزارش تاخیر برای پرش در موارد جدید

یکی دیگر از دو ساحل طولانی ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام کردند روز شنبه, مارس 14 آوردن این شهر تلفات به 51.

این شهر همچنین گزارش شده 63 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اگر چه پرش یکی از بزرگترین واحد-افزایش روز دیده می شود در این شهرستان تا کنون گفته مقامات یک گزارش تاخیر از یک آزمایشگاه خصوصی به سرزنش; پنجشنبه سنبله سوم بود پرش که گفته شد با توجه به افزایش تاخیر در نتایج.

برخی از نتایج گزارش روز شنبه مورخ به عنوان دور برگشت به عنوان آوریل 1, با توجه به یک شهر بیانیه. تعداد کل موارد شناسایی شده در این شهرستان از روز شنبه بود 1,157.

حدود 730 نفر بهبود یافته اند و 54 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از پنج شنبه.

در طول یک بعد از ظهر چهارشنبه مارس 13 جلسه شهردار رابرت گارسیا گفت: بیش از 20 ، 000 COVID-19 تست شده بود اداره در لانگ بیچ.

پنج شنبه اخبار یک روز پس از این شهرستان به همراه شهرستان, بازگشایی سواحل آن را برای استفاده فعال از جمله شنا و قایقرانی و پیاده روی. منفعل استفاده از حمام آفتاب یا picnicking همچنان ممنوع در استان و سواحل است.

گارسیا گفت که آن را به نظر می رسد بسیاری از افراد هنوز هم از قوانین زیر به سایش پوشش صورت و حفظ فاصله فیزیکی از مردم در حالی که در. در ادامه به رعایت این قوانین گفت: کلیدی خواهد بود برای اجازه دادن به ساحل طولانی به ادامه بازگشایی در مراحل.

همانطور که برای چه این شهر گام های بعدی برای لغو تعطیلی می تواند مستلزم گارسیا گفت: این مهم خواهد بود به تماشای شاخص مانند تعداد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان برای تعیین زمانی که به گسترش reopenings.

گارسیا هشدار داد که او تا به حال در قبل از جلسات طولانی که ساحل را عقب reopenings اگر بهداشت عمومی شاخص نشان داد هر خوشه در موارد جدید.

“ما باید خیلی مراقب باشید در باز نمی بیش از حد سریع,” او گفت: “از آنجا که مطلق بدترین کاری که ما احتمالا می تواند انجام دهد در این نقطه است که باز کردن سریع و پس از آن باید برای رفتن به عقب و شروع به بسته شدن همه چیز دوباره به دلیل بستری شدن در بیمارستان مشخصی.

“ما همچنان به اضافه کردن بلوک های ساختمان” او افزود: با اشاره به بیشتر reopenings “اما بلوک های ساختمان را تنها افزود: اگر زمانی در روزها و هفته های آینده پیش رو ما را دیده اند افزایش تعداد ما. بنابراین این چیزی است که ما به دنبال.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de