ساحل طولانی coronavirus تلفات بازدید 70; مقامات می گویند شهر می تواند بازگشایی سریعتر از شهرستان لا

دو ساحل طولانی ساکنان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس-علل مربوط به مقامات اعلام کردند یکشنبه, مارس 22 آوردن این شهر تلفات به 70.

مقامات همچنین گزارش 18 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شده اند وجود دارد 1,513 عفونت های شناسایی شده در ساحل طولانی که از جمعه.

در مورد 1,024 مردم بهبود یافته اند و 60 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از جمعه.

مقامات شهرستان گفت: آنها بر این باورند ساحل طولانی می تواند در یک مسیر برای بلند تر از تعطیلی که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. اما در ابتدا, ساحل طولانی باید متقاعد کردن مقامات دولتی اجازه می دهد تا این شهر به حرکت سریع تر از لس آنجلس در بازگشایی روند.

خبر آمد به ساحل رسیده دو علامت هفته پس از آن شروع به بلند کردن برخی از کسانی که بسته شدن; این روند آغاز شد جمعه, مارس 6, زمانی که مسیرهای پیاده روی گلف و نمایندگی خودرو نمایشگاه اجازه داده شد به بازگشایی شده است. کسب و کار خرده فروشی نیز مجاز به باز برگشت تا آن روز اما فقط برای منظقه وانت.

شهردار رابرت گارسیا گفت: در آن زمان که ساحل طولانی خواهد نیاز به دو یا سه هفته از داده ها را جمع آوری کنید تا ببینید که آیا کسانی که reopenings منجر به هیچ گونه قابل توجهی خوشه از COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر.

در طول یک بعد از ظهر جمعه, مارس 22 جلسه توجیهی گارسیا گفت: به نظر می رسد که وجود دارد نه هر جهش بزرگ. از نظر تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر ساحل طولانی هنوز هم حفظ شده پایین تر به طور متوسط از شهرستان — اما یک طور متوسط بالاتر از دولت است.

ساحل طولانی نیز افزایش یافته و عرضه آن از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباسهای که شهر را فراهم می کند به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی و امکانات مراقبت دراز مدت امکانات پناهگاه ها و سازمان های غیر انتفاعی است که کار در مراقبت های بهداشتی. تست ظرفیت نیز افزایش یافته است.

تخت بیمارستان با ظرفیت پایین رفته و از حدود 50 درصد از تخت باز بودن دو هفته پیش به حدود 40 ٪ در حال حاضر. اما گارسیا گفت که به دلیل بیمارستان ها باز کرده اند خود را به اعمال جراحی الکتیو و انواع دیگر کمتر-درمان فوری. تعداد کسانی که همچنین شامل نمی شود افزایش ظرفیت که ساحل طولانی اجرا کرده است در مورد عمده سنبله.

“هواکش هنوز هم در دسترس” گارسیا گفت. “ما هنوز ظرفیت تخت. ما باید مقدار زیادی از اتاق در بیمارستان های ما و این که واقعا لازم به بیمارستان های ما توانایی آماده سازی مناسب است.”

در دو اندازه — تعداد موارد بر اساس تاریخ از عفونت و میزان بستری شدن در بیمارستان — گارسیا گفت: آن را سخت تر برای اطمینان می دانم که در آن همه چیز در حال حاضر ایستاده چون شهر متکی بر شرکای خصوصی مانند آزمایشگاه و بیمارستان ها به رله که داده. مقامات اخیرا گزارش شده که برخی از امکانات را تجربه کرده اند تاخیر در تبدیل داده ها به شهر, پس از آن طول می کشد زمان بیشتری برای دریافت کامل تصویر دقیق از کسانی که معیارهای.

هنوز وجود دارد در حالی که ممکن است کمی چشم انداز مثبت در هر دو از کسانی که شاخص — هر چند “آن را خیلی زود به بگویید,” او گفت: — شهردار تاکید کرد که مقامات بهداشتی نیست “توصیف آنچه ما را در مقابل ما به عنوان هر نوع سنبله و یا قابل توجهی افزایش می دهد.

“هیچ چیز وجود دارد در بستری داده است که بیش از حد مربوط به وزارت بهداشت به عنوان دور به عنوان آن مربوط به جایی که ما در” گارسیا گفت: “بنابراین تعداد کسانی که به نظر می رسد به طور کلی با ثبات است.”

از نظر حرکت به جلو گارسیا اشاره و اعلام وضعیت عمومی وزارت بهداشت ساخته شده در اوایل این هفته که اجازه می دهد برخی از استان ها به حرکت سریع تر از دیگران در بازگشایی روند.

در اطلاعیه وزارت امور خارجه گفت: مقامات شهرستان خواهد نیاز به دیدار با برخی از میله ها — از جمله پایدار بستری شدن در بیمارستان یک کم مثبت تست رای بالا تست ظرفیت و برنامه ریزی برای جلوگیری و مهار شیوع بیماری در پرستاری ماهر امکانات در میان دیگر مورد نیاز به قادر به سرعت بازگشایی روند. شهرستانهای استان است که با آن استانداردها می توانید شروع به باز شدن فضاهای اداری و خدمات مشاوره در اماکن عبادت منظقه کتابخانه ها و درایو در سینما.

اما به دستور دولت تنها به شهرستانهای; شهرستانها حتی اگر آنها خود را در بخش بهداشت و درمان در حال مدیریت خود در پاسخ به این ویروس نیست و در حال حاضر واجد شرایط.

گارسیا گفت که او امیدوار ساحل طولانی است که خود را در بخش بهداشت و درمان می تواند به متقاعد کردن دولت به تغییر این قانون.

“ما در حال کار با دولت در حال حاضر. ما درخواست,” او گفت:. “از آنجا که خود ما در بخش بهداشت و درمان این شهرستان معتقد است ما باید درمان شود به سلامتی خود ما میآید.”

ساحل طولانی پاسخگوی بسیاری از نیاز, اما نه همه آنها: کالیفرنیا نیاز به یک مثبت تست میزان کمتر از 8%; ساحل طولانی است hovered حدود 9 تا 10٪. ساحل طولانی نیز در روند توسعه یک طرح برای پرستاری ماهر امکانات است که با دولت بار اما این است که هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید.

این امکان وجود دارد گارسیا گفت که ظرف چند هفته آینده ساحل طولانی می تواند حرکت سریع تر از لس آنجلس در جلسه دولت مورد نیاز است. اگر که اتفاق می افتد گارسیا گفت: “او می خواهد دولت روشن است که ساحل طولانی می تواند به جلو حرکت می کند با بلند کردن بیشتر تعطیلی حتی اگر لوس آنجلس نمی تواند.

“ما کاملا باید ارزیابی خود ما به عنوان یک شهر” گارسیا گفت. “ما در حال رفتن به فشار این بسیار سخت است.

“من خوشبین هستم که ما می تواند حل و فصل این موضوع است.” “ما باید بفهمند که این موضوع در حال حاضر به طوری که اگر و زمانی که ما در دیدار با شاخص های ما قادر به تصمیم گیری های خود مستقل از بقیه از شهرستان.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im