ساحل طولانی coronavirus تلفات 40 بازدید; شهرستان گزارش 23 مورد جدید

یکی دیگر از دو ساحل طولانی ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام کردند جمعه, مه 8 آوردن این شهر تلفات به 40.

مقامات همچنین گزارش 23 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شده اند وجود دارد 898 موارد شناسایی شده در ساحل طولانی که از جمعه.

در مورد 564 نفر بهبود یافته اند و 50 نفر در بیمارستان بستری شدند که از روز شنبه با ویروس.

“بدیهی است که آن را فوق العاده غم انگیز” شهردار رابرت گارسیا گفت: حدود 40 مرگ و میر در طول یک بعد از ظهر جمعه در جلسه. “هر یکی از ما سوگواری برای عشق ما و دعاهای ما رفتن به خارج از خانواده است.”

همچنین جمعه جدید بهداشت به منظور رفت و به اثر است که در میان دیگر اقدامات حذف پایان تاریخ برای مدت طولانی در ساحل امن تر در خانه سفارش که مجموعه ای به پایان می رسد ممکن است 15. این شهرستان را در حال حاضر نامعلوم.

بهداشت شهرستان افسر دکتر Anissa دیویس صحبت کرد و در طول بعد از ظهر جلسه در مورد تغییرات دیگر که موجب جدید ارشاد از مراکز کنترل بیماری. شواهد جدید با توجه به آژانس نشان داده است که COVID-19 ممکن است عفونی قبل و زمان آخرین طولانی تر از آنچه قبلا تصور.

بنابراین ساحل طولانی است که در حال حاضر نیاز به افرادی که تست مثبت یا گفته میشود که توسط یک حرفه ای پزشکی است که آنها به احتمال زیاد مثبت برای COVID-19 به خود منزوی کردن برای حداقل 10 روز پس از اولین علائم ظاهر می شود و به مدت حداقل 72 ساعت پس از یک تب فروکش بدون استفاده از دارو. قبل از هدایت تنها مورد نیاز خود انزوا برای هفت روز.

کسانی که در تماس نزدیک با کسی که یا به احتمال زیاد به COVID-19 — حتی در صورتی که تماس کاهش یافت و در عرض 48 ساعت قبل از فرد شروع به نشان دادن علائم همچنین در حال حاضر به کارگردانی خود قرنطینه برای 14 روز پس از آخرین تماس با فرد آلوده.

روز جمعه خبر آمد که برخی از خرده فروشان در سراسر شهر همراه با مسیرهای پیاده روی و گلف اجازه داده شد برای بازگشایی با محدودیت های خاصی.

خرده فروشان مانند گل, فروشگاه کتاب, فروشگاه اسباب بازی فروشگاه مجاز بودند به بازگشایی برای منظقه وانت. فیزیکی, فاصله, در ضمن هنوز هم مورد نیاز در مسیرهای پیاده روی و گلف.

گارسیا گفت که به عنوان شهر حرکت به سمت لغو برخی از بسته شدن دستورات که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus مهم خواهد بود برای نگه داشتن تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مرتبط با این ویروس کم است.

“اگر بیش از این دوره از هفته آینده و دو هفته سلامت این شاخص شروع به رفتن در جهت اشتباه” او گفت:, “به معنی بستری شدن در بیمارستان شروع به سنبله و یا مرگ و میر را جدی نوبه خود برای بدترین, پس از آن ما در حال رفتن به به دوباره این بخش از مرحله دو (بازگشایی) همان چیزی است که ما در حال حاضر است.”

بعد از آن در دو مرحله گفت: آغاز خواهد شد بحث در مورد چگونه برای باز کردن مکان هایی مانند موزه ها, رستوران ها و بیشتر, هوای آزاد, امکانات. در مرحله سه سالن و نظافت شخصی کسب و کار خواهد بود بخشی از معادله است.

اما اگر تعداد کسانی که شروع به انجام سنبله او گفت: ساحل طولانی می تواند “حتی می تواند به عقب برخی از این اقدامات” که آن را پیاده سازی اجازه می دهد تا کسب و کار برای باز کردن back up.

گارسیا استفاده می شود که امکان به مردم یادآوری کند که کنترل عفونت از جمله شستن دست, فیزیکی, فاصله و پوشش صورت هنوز هم لازم است.

“وجود دارد امروز سرور در رستوران های مردمی که در حال کار در سالن که در انتظار نوبت خود را نیز به بازگشایی با خیال راحت” او گفت: “اما ما نمی توانیم وجود دارد مگر اینکه هر کس دیگری می کند کار خود را در مورد این موضوع.

“من شفاعت با همه” گارسیا گفت: “لطفا به انجام کار درست است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>