ساحل طولانی کمیته به بحث در مورد سیاست های پلیس راه به تعقیب سوء رفتار در شنبه

طولانی, ساحل, عمومی کمیته ایمنی را مورد بحث پلیس و سیاست های جدید ممکن است راه به تعقیب افسر سوء رفتار در آن جلسه سه شنبه برای اولین بار پس از مرگ در ماه گذشته جورج فلوید که موجب تظاهرات در سراسر کشور.

این کمیته مورد بحث را با اداره پلیس را در زمان استفاده از زور و سوء استفاده از قدرت و سیاست از جمله گزارش روند و فرصت های اضافی برای آموزش این برنامه را نشان می دهد. مقامات همچنین در مورد احتمال انتصاب یک دادستان ویژه برای محلی صلاحیت موارد سوء رفتار پلیس.

“ما در حال شروع به بزرگتر بحث روی ایجاد بهترین شیوه برای اداره پلیس” گفت: Councilwoman سوزی قیمت که ریاست کمیته. “این اولین مرحله از روند طولانی برای بیشتر تغییرات مثبت به ساخت بر کار بزرگ اداره پلیس در حال حاضر انجام می شود به افزایش شفافیت و جامعه محور.”

قیمت, که همچنین با این نسخهها کار برای اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه گفت: او هنوز نمی دانم چه ویژه دادستان می خواهم در لانگ بیچ. اما او گفت: آن را یک مکالمه را به “فقط درک آنچه یک ویژه دادستان را انجام دهد — آن را به یک گفتگو برگزار می شود در سراسر کشور.”

در حال حاضر شهرستان دادستانی رسیدگی خواهد بزه موارد مربوط به افسر پلیس در آوریم. لس آنجلس دفتر دادستان منطقه خواهد رسیدگی به جنایت موارد از جمله تعیین اینکه آیا استفاده از نیروی حوادث – چنین به عنوان افسر-درگیر تیراندازی – باید تحت پیگرد قانونی قرار.

هفته گذشته اداره پلیس منتشر شد, اطلاعات در استفاده-از-نیروی حوادث در سال های اخیر که به نظر می رسد کاهش یافته است پس از سال 2014.

پلیس اطلاعات نشان می دهد که استفاده از نیروی حوادث نظر می رسد که کاهش یافته است به طور کلی با 340 حوادث در سال 2019 نسبت به 513 در سال 2016 و به بالاترین سطح در پنج سال گذشته. افسر-درگیر تیراندازی نیز باید به طور پیوسته کاهش یافته است در طول سال از نه در سال 2014 به سه در سال 2019, شهرستان, اسناد و مدارک نشان می دهد.

پس در سراسر کشور تظاهرات آغاز شد, اداره پلیس اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در استفاده از کاروتید داری که شامل استفاده از یک دست برای اعمال فشار به طرف گردن. روز جمعه وزارت خارجه همچنین اعلام کرد که آن را اجرا کرده است بیشتر نیاز به استفاده از هیچ-knock حکم نیاز به تصویب یک معاون قضایی قبل از تایید صدور چنین حکم.

این کمیته همچنین درخواست اطلاعات اضافی از پلیس و مقامات آتش بر آنچه اتفاق افتاده در شهر در مه 31 روز است که هزاران نفر آمد به مرکز شهر در اعتراض به Floyd مرگ و خشونت پلیس. اعتراض شروع, صلح آمیز, اما بعد از تفویض به شورش و غارت که به گفته پلیس منجر به دستگیری 28 و 56 استناد صادر شده برای هزینه های مختلف.

برخی به انتقاد از اداره پلیس برای چگونگی وقایع آن روز به کار گرفته شد از جمله صاحبان کسب و کار است که تا به حال فروشگاه غارت و تخریب از جمله یکی در خیابان کاج که به طور کامل نابود شد.

قیمت گفت که او می خواهد یک نگاه عمیق تر به آنچه اتفاق افتاده است مارس 31, از جمله تفکیک جدول زمانی وقایع پروتکل برای کمک های متقابل و استراتژی استفاده می شد که آن شب توسط پلیس و مقامات آتش.

مردمی می تواند watch 2:30 p. m. روز شنبه جلسه از طریق جریان زندگی در longbeach.granicus.com. نظرات را می توان از طریق ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>