ساحل طولانی کمیته مورد بحث چگونه بهترین برای بازگشایی شهرستان اقتصاد

هیچ کس نمی داند که بلند, ساحل, اقتصاد دوباره باز خواهد شد اما مقامات در حال انجام بهترین خود را به شکل از چگونه آن را به اتفاق می افتد.

این شهر توسعه اقتصادی و دارایی کمیته برگزار شد بعد از ظهر پنجشنبه, آوریل 30 جلسه به بحث در مورد که چگونه به اقتصاد محلی در حال حرکت دوباره پس از خاموش کردن سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus برداشته می شوند.

در میان افرادی که ارائه شده به این کمیته شد شهردار سابق باب فاستر که منجر به “راه اندازی مجدد لانگ بیچ” اقتصادی, گروه مشاوره و استیو Goodling رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ساحل طولانی کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

رهبران در محلی غیر انتفاعی و رستوران صنایع نیز صحبت کرد و به این کمیته متشکل از اعضای شورای شهر رکس Richardson, Stacy Mungo و روبرتو Uranga — در مورد چگونه آنها نهفته شده است.

فاستر به نوبه خود تاکید کرد که تیم خود را تنها هدف این است که به توصیه مسئولان شهرستان; گروه می کند هر گونه قدرت تصمیم گیری در مورد ساحل و در پاسخ به بحران کنونی است.

راه اندازی مجدد لانگ بیچ گروه تنها یک بار ملاقات تا کنون پرورش گفت: با برنامه ریزی برای جلسه دوم در روز جمعه, مه 1. با وجود زمان محدود اعضای آن هم تا به حال اگر چه پرورش گفت: این گروه باید در اوایل مجموعه ای از توصیه هایی برای شورای شهر در اوایل هفته آینده.

اما آن توصیه نمی شود در دسترس عموم است. فاستر گفت: او می خواهد کاربران به احساس رایگان به اشفتگی فکری موقتی و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد چگونه این ایده ها می تواند تفسیر یا اشتباه — توسط مخاطبان گسترده تر.

“ما نمی خواهیم برای گمراه کردن کسی,” او گفت:. “اگر چیزی می آید از این گروه و آن را برای تلفن های موبایل دیوانه و سپس شما در دفاع.

“ما قصد داریم به یک جریان آزاد, بحث,” او اضافه شده است.

Goodling در ضمن تا به حال بیشتر برای به اشتراک گذاشتن.

او گفت که تیم او در حال انجام بهترین خود را به حفظ هر چه به سمت چپ از این شهر گردشگری اقتصاد در یک راه امن از جمله با ادامه امن کنوانسیون برای سال آینده و با کنار هم قرار دادن تبلیغات رسانه ای خواهد شد که آماده برای اعزام به محض خاموش شدن سفارشات در حال برداشته.

اما او گفت که کار تبدیل خواهد شد سخت تر و سخت تر را به انجام بدون هیچ گونه حس زمانی که شهر ممکن است شروع به شل شدن آن زمان محدودیت.

اگر کنوانسیون مجاز به رزومه با سقوط — که او اذعان کرد به نظر می رسد به احتمال زیاد — ساحل طولانی از دست خواهد داد در 18 کنوانسیون هزینه این شهرستان بیش از $52 میلیون دلار درآمد از دست داد.

اگر کنوانسیون هنوز مجاز به رزومه آینده ممکن است او گفت: 24 کنوانسیون نیاز به لغو در مجموع بیش از $64 میلیون.

پس از کشورهای دیگر در حال حاضر شروع به بلند کردن اجسام خود به خود سفارشات Goodling گفت: آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای احتمال دارد که این کنوانسیون را به سادگی به جای دیگر حرکت می کند. اگر که اتفاق می افتد, او گفت:, آن را سخت خواهد بود برای متقاعد کردن آنها را به عقب می آیند در سال های آینده.

در حال حاضر Goodling گفت: او است که به صورت شفاف به عنوان او می تواند با مشتریان — اما عدم وضوح برای ماه های آینده ارائه نمی دهد راهنمایی های بسیار.

“مشتریان ما نیاز به دانستن آنچه که ما در حال تفکر” Goodling گفت.

در حالی که Goodling امید ساحل طولانی قادر خواهد بود برای به حداقل رساندن تعدادی از لغو قراردادهای او گفت: “اگر آنها نیاز به امتیاز و احترام گفته بودن که ما نمی قادر خواهد بود به جای آنها به طوری که آنها می توانید برنامه های جایگزین.”

سازمان های غیر انتفاعی و رستوران ها است که همچنین نشان داده شده در دوشنبه بحث شامل خانواده یهودی و کودکان خدمات ایالات کامبوج جامعه Boys & Girls Clubs of Long Beach, Baja سونورا طرقه, کافه و لولا غذاهای مکزیکی.

مدیران و صاحبان هر یک از کسب و کار مربوطه به اشتراک گذاشته شده خود را چگونه عملیات شده اند نهفته و ایده های خود را برای چه مدت در ساحل می تواند کمک کند.

در حالی که این شهر و آن گروه مشورتی در ادامه به برنامه ریزی برای آنچه پیش رو پرورش که منجر شهرستان از طریق رکود بزرگ گفت: این مهم خواهد بود به یاد داشته باشید که هیچ راه مناسب برای بهبود یافتن از بحران این قدر.

او گفت: “حتی با “سخت ترین مشکلات این بدان معنا نیست که شما نمی کار بر روی آنها. این بدان معنی نیست که شما نمی سعی کنید به آنها را حل کند.”

ماموریت خود را همراه با آن از این شهر او اضافه کرد که “به مردم امید, در واقع, که همه چیز را به بازگشت به برخی از فرم عادی در مقدار مناسب از زمان است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>