ساحل طولانی پاک کردن پس از تظاهرات پرانتز به صورت بالقوه موج دوم

ساحل طولانی شد مجموعه برای شروع یک, پاک, تا, تلاش, صبح روز دوشنبه, ژوئن 1, یک روز پس از این شهر پیوست و دیگران در منطقه و در سراسر کشور در دیدن اعتراض به خشونت پلیس به نوبه خود از صلح آمیز به خشونت — نتیجه های چندگانه در, دستگیری آسیب دیده و غارت ساختمان و گارد ملی در حال ارسال کمک به بازگرداندن آرامش.

یکشنبه مشخص پنجمین روز از تظاهرات در سراسر ایالات متحده با خروشد معترضان خواستار عدالت برای جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که در هنگام مرگ یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

لس آنجلس — مانند بسیاری از نقاط دیگر کشور صرف روز مصرف با تظاهرات را آغاز کرده اند که مسالمت آمیز در طول روز و پس از آن تبدیل اشوبگرانه به عنوان مجموعه های خورشید.

اما در بلند مدت به ساحل نمی بینم اول آن اعتراض تا جمعه. هزاران تبار در این شهر در مرکز شهر در بعد از ظهر در اعتراض به خشونت پلیس به ویژه علیه جوامع اقلیت. مقدار آن صلح آمیز بود — و تا به حال حمایت از شهر رهبری است. هر دو شهردار رابرت گارسیا و رئیس پلیس رابرت لونا بیان کرده بود وحشت و دیوانگی بیش فلوید مرگ است.

به عنوان شب, افتاد, اما, ساحل طولانی با تجربه چه خواهر بزرگ خود — لس آنجلس — تا به حال تحمل بیش از گذشته چند روز: معترضان با پلیس گلوله های لاستیکی پرواز فروشگاه رو شکسته و غارت و مسئولان شهرستان خواست برای کالیفرنیا برای کمک به.

“در عرض چند ساعت که تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل به چیزی بسیار مرگبارتر بسیار خشن تر و بیشتر از حد تاریک” گارسیا گفت: در طول یکشنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی. “چه اتفاق می افتد در حال حاضر در شهرستان ما این است که هر دو دلخراش و باید خشم ما. به خشونت و غارت است و نه عدالت.”

گارسیا گفت که او صحبت می کرد با رژیم صهیونیستی است. Newsom و دولت را اعزام گارد ملی به ساحل طولانی است. شهر LA County, اعلام وضعیت اضطراری است.

معلوم نیست اگر بیشتر اعتراضات را به دنبال خواهد داشت جمعه و در اولین هفته از ماه ژوئن هر چند تجربه از ساحل طولانی همسایگان هفته گذشته و در شهرستان خواستار بر گارد ملی می تواند به اثبات شوم.

بدون در نظر گرفتن این شهرستان را صرف احتمال زیاد از دوشنبه تمیز کردن آسیب از شب قبل. حداقل دو جمله تلاش های برنامه ریزی شده بودند که از یکشنبه شب: یکی در هاروی میلک پارک آغاز و در 7 صبح و دیگری در ظهر در هاوتون پارک.

“شهر ما” گارسیا گفت: “در جریان است برای بهبود یافتن از این است.”

معلوم بود یکشنبه شب چگونه بسیاری از ساختمان های آسیب دیده شده است یا مردم دستگیر شد.

اما هزاران نفر از معترضان عصبانی بیش از فلوید مرگ نفر در لانگ بیچ اداره پلیس مرکزی در برادوی یکشنبه بعد از ظهر و قبل از گسترش در سراسر شهرستان. حدود 80 درصد از کسانی که جمع شده بودند درگیر در یک تجمع مسالمت آمیز گارسیا گفت. او, با این حال متهم محرکین از خارج از شهرستان از پیوستن به تظاهرات و باعث هرج و مرج.

قبل از اینکه جمعیت پراکنده شد آن را به نظر می رسد حداقل در دو فروشگاه در نزدیکی Pike, حدس بزنید و برای همیشه لطفا برای 21 بودند غارت همراه با یک رستوران ایتالیایی در خیابان کاج. ساحل طولانی خدمه آتش در پاسخ به یک داروخانه CVS در بلوار ساحل و خیابان ششم که بنا به گزارش ها غارت شده بود و آتش در داخل ساختمان ورودی. حداقل هفت مکان بودند burglarized یکشنبه بلند, ساحل, رئیس پلیس رابرت لونا گفت.

در ضمن زمانی که تظاهرکنندگان شروع به پرتاب بطری های آب در, افسران پلیس, بازگشت آنها, آتش, با کمتر-از-کشنده گلوله. وضعیت تفویض به یک شورش.

پلیس مستقر چهار بار به عنوان بسیاری از افسران به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود و از روز جمعه به آماده شدن برای آنچه ساحل طولانی مقامات انتظار می رود به یک تظاهرات مسالمت آمیز لونا گفت. اما این گروه تا به حال به درخواست کمک از نزدیک اجرای قانون واحد برای پاسخ به تماس برای خدمات در سراسر شهرستان.

“ما در همه جا” لونا گفت.

مردم دیده می شد که در دست خالی و ترک با آیتم ها در فروشگاه های خرده فروشی در حالی که دیگران در این نزدیکی هست از آنها خواست برای جلوگیری از. یک زن و شوهر از ده ساحل طولانی افسران پلیس ضد شورش با نزدیک شدن به فروشگاه همراه با یک مگس کش زدن خودرو و دو K9s اگر چه بسیاری می شود غارتگران به نظر می رسد به پاک کردن آن.

مشابه صحنه بازی کردن در l’opera رستوران کاج در خیابان با نزدیکی تماشاگران التماس آنها را به متوقف شود.

یک بن بست بین تظاهرکنندگان و پلیس در کاج و برادوی چپ یکی از معترضان در اشک.

“چرا ؟ آن حس را ندارد” او گریه.

در حدود 3 بعد از ظهر معترضان نشان داد تحمل نشانه هایی که نشان میدهد برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. موقت نرده های فلزی و مانع مسدود پلیس ساختمان به عنوان صدها نفر از معترضان راهپیمایی در برادوی به سمت کتابخانه.

یک هلیکوپتر پلیس چرخید بالا. بعد از رسیدن به دو گروه تقسیم شده یکی به رهبری بازگشت به سوی ساحل طولانی PD ستاد و دیگر به سمت آلامیتوس منطقه ساحل.

در گوشه ای از خیابان کاج و اقیانوس بلوار افسران در موتور سیکلت بافته به جمعیت در برخی ایستاده بود در ماشین و تازه اسپری-نقاشی گرافیتی به نظر می رسد در ساختمان.

فلوید, 46, بود گزارشی مردی که در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در روز شنبه, مارس 25.

در به طور گسترده ای گسترش تلفن همراه فیلم فلوید گفت: افسران “من نمی توانم نفس بکشم” را چندین بار قبل از او بی توجه و درگذشت.

چهار مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از. افسر که به زانو در Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام قتل پنج شنبه.

فلوید مرگ موجب اعتراض و شورش در سراسر کشور است.

در طولانی مدت کوتاهی قبل از این اعتراض وجود دارد آغاز شد گارسیا با صدور بیانیه ای در مورد ناآرامی.

“امریکا با همه تنوع ما تاریک است و سابقه طولانی با نژاد و ساحل طولانی شده است معاف از این,” او گفت:. “در طول چند روز گذشته و پس از نزدیک به سه ماه از مبارزه COVID-19 به عنوان یک ملت ما شاهد ناآرامی های مدنی و تظاهرات. ما شما را بشنود و در حال گوش دادن.”

آیا تظاهر کنندگان را بشنود گارسیا بعد از درخواست برای, آرام, اما, باقی خواهد ماند یک سوال باز — حداقل برای زمان حال.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de