ساحل طولانی کلیساها کمک به دیگر مکان های عبادت مبارزه میان coronavirus همه گیر

یک گروه از منطقه ساحل کلیساها و یکی از پایه — آماده به حدود 250.000 دلار به بیش از 30 کوچکتر مبارزه مکان عبادت برای کمک به جماعت خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از خانه ها از عبادت بیشتر و خاموش مالی از دیگران فقط در میان افراد و خانواده ها در ساحل طولانی گفت: Eric مارش پاستور از Parkcrest کلیسا در Woodruff خیابان. و جدایی تبدیل شده برجسته تر از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس مرداب گفت.

مارش بود که یک کشیش و فضل برادران از ساحل طولانی مدت 18 سال قبل از حرکت به Parkcrest شش سال پیش نیز منجر پاستور در ساحل طولانی کلیسا جمعی یک گروه جدید ایجاد شده برای کمک به مبارزه کلیساها در داخل و اطراف شهرستان. با کمک کارل LaBarbera و Kingdomworks SDG بنیاد بیش از $225,000 مطرح شده از آنجا که ممکن است. کلیساها در بیشتر Long Beach منطقه می تواند در حال حاضر ارائه برنامه های کاربردی برای کمک های مالی از $7,000.

“اولین روز همه گیر آمار 15 کلیساهای خود را از دست داده محل ملاقات که LBUSD (ساحل طولانی Unified School District) لغو مجوز خود را,” مارش گفت. “ما تا به حال 58 شبان در یک جلسه است و ما در آغاز یک کمپین — کلیساها کمک به کلیسا.”

مارش گفت: بیش از 30 کلیسا دریافت کمک های مالی از $7,000. تمام کسانی که کلیسا باید انجام دهید این است که منظور بالا بردن $1,000 برای مطابقت با 1000 $در کنار مجموعه ای از مواد غذایی توزیع شد. دیگر $6,000 می توانید رفتن به عملیات و یا برنامه های دیگر که کمک خواهد کرد که مردم از این کلیساهای.

“ما نمی دانیم که چقدر بد بود,” مارش گفت. “برخی از این کلیساها باید بودجه سالانه $85,000. و رکود در دادن به طور متوسط 37 درصد. این کلیسا در سخت ترین آمار مناطق — مرکزی ساحل طولانی و غرب بلند, ساحل, شمال ساحل طولانی است.”

بنابراین کلیساها کمک به کلیساهای مبارزات انتخاباتی آغاز شد. اما آن را تا زمانی که LaBarbera تصمیم به مارش تماس بگیرید.

“بنیاد ما وجود دارد برای حمایت از سایر موسسات خیریه” LaBarbera گفت: در مورد خانواده اش پایه و اساس است.

“من تا به حال شنیده در مورد کلیساها کمک به کلیساهای چالش,” او اضافه شده است. “من تصمیم گرفتم به اریک مارش تماس بگیرید. او به شبکه است.”

LaBarbera گفت مارش به Kingdomworks بنیاد خواهد مطابقت با هر کلیساها مطرح دلار برای دلار. سپس گفت: “اضافه کردن یکی دیگر از $1,000 به طور خاص برای مواد غذایی اگر گیرنده کلیساها می تواند مطابقت با مقدار. کلیساها می تواند پیدا کردن در خارج از اهدا کنندگان و یا حتی انجام یک درایو مواد غذایی و جمع آوری $1,000 ارزش غذایی برای دیدار با مطابقت.

مارش گفت که 12 کلیساها شدت و اهدا حدود $100,000. فرد دیگر کمک های مالی شده اند — و در ادامه به توان ساخته شده است. او گفت: جمعی خواهد داد که 7000 دلار کمک مالی به کلیساها تا پول اجرا می شود.

شرکت کننده اهدا کننده کلیساها هستند Grace Community Church از مهر و موم در ساحل انطاکیه بلند, ساحل, Bethany کلیسای بلند, ساحل, Parkcrest کلیسای مسیحی فیض برادران, پادشاهان, کلیسا, ساحل طولانی مسیحی یاران باغ نور و زندگی مسیحی یاران بنای کلیسا تمام قدیسین کلیسای آنگلیکان و احیای.

LaBarbera همچنین رئیس هیئت مدیره برای جهان تاثیر وزارتخانه یک سازمان فراهم می کند که ضربه تسهیل آموزش; او ارائه کرده است به پرداخت برای ارائه این آموزش ها به هر یک از این کلیساها دریافت کمک های مالی.

“تروما آموزش مهم است, به خصوص در حال حاضر” LaBarbera گفت. “با این بیماری همه گیر وجود دارد بسیار تروما مردم در حال رفتن را از طریق از دست دادن شغل بودن جدا از اعضای خانواده بیمار است. این یک راه مهم برای کمک به.”

مارش گفت که تا پایان هفته گذشته 15 برنامه در حال حاضر تبدیل شده است. مارش گفت: این برنامه نباید بیشتر از 20 یا 30 دقیقه برای تکمیل. نقد و بررسی پنل را رتبه بندی برنامه های کاربردی و تعیین خواهد کرد که کلیساها دریافت کمک های مالی در حدود دو یا سه هفته.

“ما می دانیم که ما نیاز به دریافت پول از خارج وجود دارد” مارش گفت. “نیاز بزرگ است.”

اطلاعات: lbchurchcollective.org.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>