ساحل طولانی مهد کودک غیر انتفاعی شریک به ارائه آموزش کیت برای خانواده

توسط امی Orr,

مشارکت نویسنده

این یک مشکل آزار دهنده: figuring چگونه به کمک به پدر و مادر — هنگامی که آنها را به طور ناگهانی تبدیل به معلمان به عنوان به خوبی.

هنگامی که مدارس تعطیل دانشگاه در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و نقل مکان به آموزش آنلاین پدر و مادر مجبور شدند به یک نقش که بسیاری از آنها بیمار-مجهز شده است. حداقل که راه Andrea Sulsona مدیر اجرایی اوایل دوران کودکی برنامه های آموزشی برای YMCA of Greater بلند, ساحل, توصیف وضعیت در این شهر است.

“پدر و مادر شدند به خانه مدرسه معلمان” Sulsona گفت. “ناگهان آنها خانه و تلاش برای تدریس به کودکان خود را, اما آنها تا به حال هیچ مواد آموزشی. برخی حتی لوازم اساسی مانند قیچی و چسب.”

این مشکل نیاز به یک راه حل فوری. بنابراین Sulsona کردم به کار با دو نفر دیگر پیش دبستانی آموزش و پرورش رهبران کرد تا پیشنهاد اعطای برای ارسال به دیگر ساحل سازمان — و یک راه برای کمک به پدر و مادر است. Sulsona — همراه با ویتنی چرم, مدیر اجرایی, عمومی روز مهد کودک و جوان, افق, مدیر اجرایی, سارا سوریانو — دریافت $25,000 گرانت از بهترین شروع های مرکزی لانگ بیچ یک گروه از ساکنان و سازمان ها در این شهر مرکز که جوایز پول به برنامه های حمایت از کودکان در پنج سال اول زندگی است.

با این پول سه نفر را سازمان های خریداری شده در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش کیت برای خانواده های آسیب پذیر در لانگ بیچ. کیت شکستن به چهار دسته: نوزادان و کودکان نوپا پیش دبستانی و هنر و صنایع دستی. معلمان کمک مدیران تصمیم می گیرید که کیت خواهد بود مناسب برای هر خانواده است.

“ما خانواده ها رو به رو شد بسیاری از موانع” سوریانو گفت. “آنها نیاز به منابع است. معلمان ارائه پروژه ها و کشف است که خانواده ها تا به حال کمی به هیچ مواد در خانه.”

چیزی که آنها پیدا چرم اضافه شده است که خانواده ها نیاز به یک راه برای نگه داشتن کودکان خود را مشغول و درگیر.

“آنها به ما گفت” پوست گفت: “آنها می خواستند فعالیت های خود را برای مردم کمی.”

این کیت شامل انواع ابزار آموزشی اعم از کتاب و الفبای بازی برای مرتب سازی و شمارش بازی ها و manipulatives — اشیاء کودکان می تواند ظروف سرباز یا مسافر با کمک به درک مفاهیم ریاضی. اعضای تیم از Lakeshore یادگیری مستقر در نزدیکی کارسون ارائه توصیه در سن مناسب اجزای مرتب مواد را به چهار گروه بندی های مختلف و تحویل جعبه برای هر یک از سایت مدرسه.

“پدر و مادر ما بسیار سپاسگزار برای دریافت این لایه اضافی از حمایت” پوست گفت. “ما واقعا معتقدیم در اهمیت همکاری پدر و مادر. این کیت آن را ممکن است برای پدر و مادر برای اجرای فعالیت های مدرسه در خانه.”

Sulsona اضافه شده است که پدر و مادر هیجان زده را به یک نقش فعال در یادگیری فرزندان خود روند اما نیاز به کمک. برخی از خانواده ها در حال حاضر استفاده از مواد خود را برای ایجاد یک فضای آموزشی در خانه خود او گفت:..

“این کمک های مالی در حال حمایت از ما هدف” Sulsona گفت: “کمک به پل آموزش از راه دور نابرابری برای برخی از جوامع بیشتر در معرض خطر و از نظر مالی آسیب پذیر کودکان و خانواده ها است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im