لانگ بیچ لباس مجلسی افسانه سفت گوردون ‘فروشنده نهایی,’ بازنشستگی پس از 26 سال

“شیدا گوردون یخ فروش می تواند به یک اسکیمو در سردترین روز زمستان است.”

این یک کلیشه است اما گفته شده است چند بار در مورد این مرد که بازنشسته خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن پس از 26 سال به عنوان رئیس و مدیر عامل منطقه لانگ بیچ اتاق بازرگانی است. گوردون شده در مرکز ساحل طولانی تقریبا از 4 آوریل سال 1994 بعد او را استخدام کرد و سپس اتاق رئیس هیئت مدیره دایان کریل.

در سال دخالت او:

  • ساخته شده مجلسی به یکی از قوی ترین از نظر مالی در دولت اگر نه کشور;
  • ایجاد شده عمده صندوق جمع آوری وقایع اطراف (و گاهی اوقات در وجود) سیاستمداران;
  • فشار سیاسی وکالت به بالا از دستور;
  • استخدام و مرتب جانشینی اتاق بالای مدیران;
  • و تبدیل شدن به یک حرفه ای حراج.

که حراج حرفه ای است و رسالت او را به بی شماری بلند, ساحل, غیر انتفاعی و او قصد دارد آن را به حمایت از او و همسر نانسی بکر برای حداقل چند سال پس از بازنشستگی خود را. تخمین زده می شود گوردون مطرح است بیش از 5 میلیون دلار به مزایده اقلام به صورت خیریه برای همه آزاد است.

اما این تنها حاشیه. او شده است یک اتاق بازرگانی یکی پس از او پا به دور از فروشگاه و خرید و فروش و به کووینا اتاق بازرگانی و رئیس جمهور را در صندلی. و او شده است یک ساحل طولانی تقویت کننده بسیار پس از او ملاقات دایان کریل, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت زمین Tech Inc. در آن زمان است.

“من یک فینالیست برای گلندیل مجلسی, اما کسی که من را متقاعد به ناهار با دایان در راه” گوردون گفت. “من نمی دانم که چگونه بزرگ ساحل طولانی شد اما او به من نشان داد اتاق دفاتر به من نشان داد که چگونه برای رفتن به لیگ های بزرگ. من تا به حال ندیده چنین قوی.

“هنگامی که من در اینجا مجلسی بسیار زیبا بود را شکست. نبود هر گونه بدهی اما نشد cashflow یا نه.”

گوردون نمی دانم ساحل طولانی و یا هر کسی که در آن زمانی که او وارد است. او گفت که او با اتکا بر چند قوی مربیان — تام کلارک جان Blowitz و جیم خاکستری رئیس در میان آنها — و تمایل به رفتن به هر چیزی برای یادگیری در مورد شهرستان.

او شروع به فروش لباس مجلسی عضویت در تلاش برای اضافه کردن ارزش به کسانی که عضویت. سپس او شروع به ایجاد حوادث — ناهار شام حتی یک تورنمنت گلف. ناهار افتخار سیاستمداران و کارآفرینان و سازمان های غیر انتفاعی و بیشتر.

هنگامی که یک سری از وقایع تاسیس شد گوردون معرفی این ایده از یک رئیس دایره بزرگتر مجلسی اعضای که می تواند متعهد به خرید جداول و یا معادل آن به ارزش یک سال از حوادث در یک زمان ارائه یک پایه بودجه. گوردون وجود دارد گفت: 77 رئیس دایره اعضای امروز.

یکی از این حوادث نیز نشان دهنده گوردون محسوب نبرد.

یک شهردار دولت از شهرستان ناهار سازمان و بهره گیری از اتاق بازرگانی تا به حال تبدیل شدن به شماره یک باید حضور رویداد در ساحل طولانی در بورلی اونیل زمان تصدی به عنوان شهردار. در همان زمان این اتاق تا به حال بدل به یک, سیاسی, حمایت, قدرت, اول, تحت, معاون رئیس جمهور, Ryan Alsop سپس شان Lamachi.

در طول انتقال از اونیل به باب فاستر به عنوان شهردار مجلسی در زمان مواضع مخالف چندین شهر سیاست. که باعث شد اعضای شورای شهر به سوال که چرا این شهر در حمایت از مجلسی و پرورش در زمان دولت خود را از این شهر دور از گوردون امید بستن برای یک رویداد شب به جای.

“با پرورش آن راه یا بزرگراه و من نمی اذیت کردن, اسپرم به او” گوردون گفت. “من می دانستم که او قرار بود به دولت را از شهر دور است. ما فقط شروع دولت شهرستان ناهار.”

گوردون تماس Lamachi که در یک تصادف ماشین در دسامبر 2011, سومین پسر. اتاق مسابقات گلف است یک بنای یادبود برای او و گوردون حفظ دیوار یادگاری اختصاص داده شده به Lamachi.

در حالی که یک رابطه خاص گوردون شناخته شده است برای توسعه روابط قوی. او استخدام جرمی هریس هفت سال پیش به عنوان معاون رئیس جمهور و هنگامی که آن را به نظر می رسد هریس ترک برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از ارواین مجلسی گوردون ساخته شده باشد.

“من وعده داده شده به نام او رئیس جمهور زمانی که من بازنشسته” گوردون گفت. “بود که در سه سال (قرارداد خود را تا سال 2020). من تصمیم به بازنشستگی آن روز. و ما تا به حال سه سال طرح جانشینی… جرمی معامله واقعی. او برای رفتن به یک مدیر عامل شرکت. همه را دوست دارد جرمی.”

گوردون گفت: او را به اقامت در لانگ بیچ به نزدیک به او و نانسی نوه. وب سایت خود را gordonauctions.com در حال حاضر زنده است. و او برنامه ریزی شده برای تبدیل شدن به رئیس هیئت مدیره در گرانبها بره پیش دبستانی — free مسیح بر اساس پیش دبستانی برای کودکان بی خانمان — در تاریخ 1 ژوئیه به بعد او شروع بازنشستگی.

“من آماده برای قرار دادن بر سمت نرمتر از سفت گوردون” او گفت:. “گرانبها بره واقعا برای من مهم است. این است برای رفتن به سرگرم کننده است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im