طولانی, ساحل, ضرب و شتم, کسب و کار: پورت دریافت کمک مالی هوافضا شرکت می شود فضا نیروی قرارداد

توسط جو موری

مشارکت نویسنده

بندر لانگ بیچ عمده اعطای

بندر لانگ بیچ دریافت کرده $14.5 میلیون دلار کمک مالی از وزارت حمل و نقل دریایی دولت برای کمک به پرداخت برای “ترمینال جزیره Wye پیگیری تجدید” راه آهن پروژه بندر اعلام کرده است.

پروژه, مقامات اعلام کرد در اوایل این ماه خواهد حرکت قطار در داخل و خارج از پورت سریع تر کاهش لوکوموتیو معطل ماندن و بهبود ایمنی.

“این پروژه را به طور چشمگیری بهبود بهره وری راه آهن در سراسر مجتمع بندری به ویژه در پایانه جزیره است که به پورت بزرگترین ترمینال کانتینر اسکله T” را در شهر پورت سعید در مارس 9 مطبوعاتی. “پروژه ساخت آهنگ های جدید و افزایش مثلثی راه آهن تقاطع که در آن قطار طولانی می تواند تبدیل شود و صحنه.”

این پروژه بخشی از یک طرح کلی برای افزایش چقدر محموله منتقل شده است از طریق در-بارانداز ریلی تنظیم شده است برای شروع در سال آینده و پایان در اوایل 2023 بندر گفت. از آن هزینه خواهد شد $40 میلیون, درگاه پرداخت باقی مانده $25.5 میلیون نفر است.

باکره مدار

یک شرکت تابعه از باکره مدار را راه اندازی بیش از 35 ماهواره های کوچک در سراسر سه ماموریت برای تازه ایجاد فضایی نیروی ساحل طولانی هوافضا شرکت اعلام کرده است.

این شرکت تابعه VOX فضای عمل LauncherOne, خدمات تجاری و دولت ساخته شده و کوچک ماهواره ؛ LauncherOne موشک طراحی و ساخته شده در ساحل طولانی و هوا-راه اندازی از یک اصلاح بوئینگ 747 هواپیما.

VOX فضا را 35 میلیون دلار قرارداد با وزارت دفاع تماس برای ماموریت — که ارسال ماهواره به پایین-مدار زمین — برای راه اندازی در عرض 12 تا 24 ماه باکره مدار گفت: در آزادی مطبوعات در اوایل این ماه. راه اندازی اولین اتفاق می افتد می تواند به عنوان اوایل به اکتبر 2021.

هدف کلی, باکره, مدار گفت: برای ماموریت برای افزایش فضای نیروی قابلیت ارتباطات و ارائه اطلاعات است که کمک خواهد کرد جدید شاخه نظامی توسعه آینده آن “فضای معماری است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>