طولانی, ساحل, سیاه, رهبران نا امید نژادی و نابرابری امیدوار برای آینده

یادداشت سردبیر: این خواهد بود که برای اولین بار در پنج روز سری شامل نظرات از رهبران سیاه و سفید در مورد کار ساحل طولانی باید انجام دهید برای بهبود زندگی سیاه و سفید جامعه و بهبود روابط.

ساحل طولانی عضو شورای شهر Al Austin شنبه در هفته گذشته به خانه در حال تماشای تلویزیون و در ابتدا نمی توانستم باور آنچه که او دیدن: سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس زانو بر گردن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید خرد کردن زندگی خود را.

“واکنش اولیه من این بود شوک و سپس خشم و غم و اندوه” Austin, که سیاه و سفید است گفت: در این هفته

او با اشاره به فیلم است که پس از پرتاب این کشور را به آشفتگی. بحث بر سر خشونت پلیس به ویژه علیه مردم سیاه و سفید شده است پرسیده. هزاران نفر اعتراض کرده اند در این 10 روز پس از فلوید درگذشت, از لس آنجلس به نیویورک و شیکاگو به آتلانتا. در حالی که بسیاری از این اعتراضات شده اند tense-اما-صلح آمیز برخی تفویض به خشونت به خصوص پس از شب هنگام است. در لس آنجلس بیش از آخر هفته چندین تظاهرات به پایان رسید با پلیس, درگیری غارت و خرابکاری

حتی در یک شهر که به خود می بالد در تنوع و فراگیر یکشنبه, مارس 31, اعتراض منجر به کسب و کارهای آسیب دیده و پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت. در حالی که این شهر باقی مانده است آرام پس از تحت یک حکومت نظامی روشن است ساحل طولانی است که سیستم ایمنی بدن از شوک و خشم و غم و اندوه Austin گفت که او احساس می شود. حتی وجود دارد که دو تظاهرات روز شنبه.

چند بلند, ساحل, سیاه, رهبران ابراز احساسات مشابه در مصاحبه با مطبوعات-Telegram این هفته با یک اجماع عمومی در میان آنها در این است که در حالی که این شهر ساخته شده است که بهبود روابط به درجات مختلف خیلی بیشتر کار — سخت کار باید انجام شود.

“این یک لحظه نقطه عطفی در شهر ما تاریخ” عضو شورای گفت رکس ریچاردسون که صرف شنبه تمیز کردن نقاشی های دیواری به دیوار و از کسب و کار ضربه, توسط خرابکاری, مرکز شهر, پنج شنبه شب. “ما باید آن را ماموریت ما به این عادلانه شهر برای همه است. این یک فرصت برای صحبت کردن با مردم متفاوت از ما. اجازه نمی رفت و برگشت این زیر فرش.”

  • یادبود و شمع افروزی برای تلفن های موبایل پروتستان پرستار کلیا مارکوس که درگذشت دو روز پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus در هالیوود پروتستان مرکز پزشکی در لس آنجلس در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

  • Wwe sasha banks Boylan, RN, تله متری در هالیوود پروتستان در حال سخنرانی در مراسم یادبود و شب زنده داری شمع برای تلفن های موبایل پروتستان پرستار کلیا مارکوس که درگذشت دو روز پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus در هالیوود پروتستان مرکز پزشکی در لس آنجلس در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

  • تاتیانا Ose RN در هالیوود پروتستان به نظر می رسد در طول یک یادبود و شمع lightvigil برای تلفن های موبایل پروتستان پرستار کلیا مارکوس که درگذشت دو روز پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus در هالیوود پروتستان مرکز پزشکی در لس آنجلس در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مونیک هرناندز پرستار ثبت شده در ریورساید بیمارستان جامعه است که با غلبه بر احساسات در طول یک یادبود و شمع افروزی برای تلفن های موبایل پروتستان پرستار کلیا مارکوس که درگذشت دو روز پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus در هالیوود پروتستان مرکز پزشکی در لس آنجلس در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

دی اندروز سوم — سیاه و سفید و بیشتر شاغل — عضو شورای شهر همراه با آستین و ریچاردسون گفت: این شهرستان نیاز “را به اتحاد و مبارزه با هم در برابر بی عدالتی در همه عرصه های مختلف و شکستن موانع است که باید مظلوم جوامع رنگ, بنابراین همه ما باید یک سطح میدان بازی است.”

نائومی Rainey-Pierson, رئيس جمهور از فصل های محلی از NAACP تکرار شورای اعضا نظرات.

“اجازه دهید فقط این را در پشت سر ما و فقط حرکت,” او گفت:. “اجازه دهید با استفاده از این رویداد غم انگیز به عنوان یک تماس به عمل به کار با هم در یک زن شجاع و فراگیر مد را به فردا بهتر از دیروز.”

ساحل طولانی عضو شورای رکس ریچاردسون تمیز کردن نقاشی های دیواری کردن ساختمان در مرکز شهر در خیابان چهارم و تفرجگاه جمعه, ژوئن 1 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از رکس ریچاردسون)

ملیسا مورگان لانگ بیچ سابق کرامت انسانی افسر که در حال حاضر دسته ارتباطات برای ساحل مرکز اقتصادی ورود مخالف است که روابط بهبود یافته در این شهرستان است. او در واقع یک bleaker از همه چیز.

“این فوق العاده روشن است که همه چیز بهبود یافته است و بدتر شده با پلیس/روابط اجتماعی در لانگ بیچ و ما در جوامع همسایه,” او گفت: “به خصوص وقتی که می آید به نحوه تعامل پلیس با فقرا با سیاه پوستان با افراد مبتلا به بیماری های روانی و جوانان ما.

“همه این مسائل به هم متصل هستند به تعصب و تعصب” مورگان اضافه شده است.

این راه حل با توجه به مورگان?

“ما باید تمام توان حاضر به ناراحت کننده و باز و صادقانه گفتگو با خودمان همسایگان ما و ما نهادی رهبران به ترمیم تمام آسیب های که انجام شده است برای ایجاد یک قوی تر بلند, ساحل,” او گفت:. “ما نیاز به یادگیری به صحبت در مورد مسابقه و آدرس ما را به چالش کشیده جامعه است.”

و بخشی از داشتن یک مکالمه گوش دادن است. بنابراین برای پنج روز آینده, شروع, شنبه, ژوئن 4, the Press-Telegram خواهد شد از ویژگی های دیدگاه های مختلف سیاه رهبران در ساحل طولانی از جمله سه اعضای شورای Rainey-پيرسون و مورگان. بسیاری از آنها نیز صحبت در مورد آنها چگونه باید شاهد تبعیض نژادی و تبعیض در زندگی خود را.

Press-Telegram نیز شامل نظرات شهردار رابرت گارسیا. در حالی که او لاتینی, سیاه و سفید نیست, گارسیا سیاسی رهبر ، و به این ترتیب نفوذ خود را در این شهر جهت اگر قابل توجه است.

آینده هنوز مشخص نیست. اما این رهبران می گویند ساحل طولانی می توانید با استفاده از این لحظه به عنوان یک کاتالیزور برای ایجاد جامعه عادلانه تر.

“من خشمگین هستم نا امید و عمیقا هایی گفت:” کشیش گریگوری Sanders, کشیش سرب از سنگ مسیحی یاران و رئیس جمهور از ساحل طولانی وزرای داد. “اما هرگز نا امید کننده است.”


رهبران جامعه صحبت کردن

چهار شنبه, ژوئن 4

عضو شورای رکس ریچاردسون که نشان دهنده District 9

نائومی Rainey-Pierson, رئيس جمهور از فصل های محلی از NAACP.

آمدن چهار شنبه, ژوئن 5

دوریس درهم Elvord اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار منتخب به ساحل شورای شهر.

شهردار رابرت گارسیا.

آینده شنبه, ژوئن 6

کشیش گریگوری Sanders, کشیش سرب از سنگ Christian Fellowship.

ملیسا مورگان سابق ساحل طولانی کرامت انسانی افسر

آینده یکشنبه, ژوئن 7

عضو شورای Al Austin که نشان دهنده منطقه 8.

الکس نورمن استاد بازنشسته رفاه اجتماعی در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی و از بنیانگذاران بازاندیشی بیشتر ،

آینده دوشنبه, ژوئن 8

عضو شورای دی اندروز که نشان دهنده منطقه 6.

Darick سیمپسون رئیس بنیاد میلر و مدیر اجرایی پیشین را جامعه عمل مشارکت.


ساحل طولانی عضو شورای رکس ریچاردسون

ساحل طولانی عضو شورای شهر رکس ریچاردسون

ریچاردسون خواهد بود ادای سوگند به عنوان رئیس جمهور از جنوب کالیفرنیا انجمن دولتها در چهار شنبه, ژوئن 4 — جوانترین رئیس جمهور در 36 سال در تاریخ آن است.

“این آسان نبوده است صحبت کردن در مورد نژادی و بی عدالتی در ساحل طولانی در پنج سال گذشته. ما نیاز به ایجاد یک تعهد عمیق تر به حل این مشکل است. ما نیاز به در آغوش موضوع و از خود بپرسیم چه چیزی ما می توانیم برای بهبود این وضعیت است. ما چک باید در زیر هود در مسائل عمده مانند بهداشت و درمان اقتصاد و نابرابری.

“من دریافت تماس های بسیاری در این هفته از رهبران کسب و کار و رهبران جامعه و ساکنان که ایمان در جامعه و می خواهید ساحل طولانی به قوی تر. ما باید آن را ماموریت ما به این عادلانه شهر برای همه است. این یک فرصت برای صحبت کردن با مردم متفاوت از ما. اجازه نمی رفت و برگشت این زیر فرش. ما نیاز به گفتگو در نژادی سهام هنگامی که ما بحث در مورد بودجه شهرستان است. ما نیاز به چرخش فقر شدید در این شهرستان است. ما باید بیشتر توسعه اقتصادی است. ما باید در کوتاه مدت و دراز مدت راه حل.

“زمانی که من دست به دستبند, به عنوان یک دختر 14 ساله برای انجام هیچ چیز و دیگر حوادث این چیزها پوشیدن بر من روان است. من احساس خسته و همدلانه پس از جورج فلوید وضعیت. آن خود وارد و بحران غیر ضروری در حالی که خانواده ها در حال حاضر در حال برخورد با یک بیماری همه گیر و یک بحران اقتصادی است. این نشان می دهد که حتی کسانی که در شرایط اضطراری هستند و نه مهم تر از این مسئولیت دولت است به ارائه کرامت انسانی اذعان و از بین بردن نژادپرستی نهادی و ارزش زندگی.

“وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در ساحل و یا در هر نقطه. این موضوع نرفته است. من ایمان در شهرستان ما و رهبری ما اما ما کار برش برای ما است.”

نائومی Rainey-Pierson

ساحل طولانی شعبه NAACP جمهور نائومی Rainey-Pierson خواهد بود مدرک افتخاری اعطا شده توسط Cal State ساحل طولانی در شروع مراسم در 22 مه 2019. (حسن نیت ارائه میدهد عکس ofCal ایالتی لانگ بیچ)

Rianey-Pierson رئيس جمهور از فصل های محلی از NAACP.

“من شده اند با بمباران و غرق با تماس از دوستان و NAACP اعضا در مورد این فیلم از جورج فلوید. این حادثه بسیار نگران کننده و نگران کننده برای مردم از همه نژادها است.

“من با رئیس جمهور سابق باراک اوباما که گفت:” می افتد در همه ما صرف نظر از نژاد ما و یا ایستگاه از جمله اکثر مردان و زنان در اجرای قانون که افتخار خود را انجام می دهند کار سختی راه حق, هر روز با هم کار کنند برای ایجاد یک “طبیعی” است که در آن میراث تعصب و نابرابر درمان افراد دیگر را آلوده ما موسسات یا قلب ما.’

“ما باید مداوم و فعال و ایران در حال توسعه یک طرح مثبت برای جلوگیری از بی معنی کشتار مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

“همه ما باید کار کنید که همه افراد درگیر پاسخگو هستند. من اعتقاد دارم که در قدرت دعا و غیر خشونت آمیز و قانونی شد. اکثر انسانها به توافق برسند که جورج فلوید حادثه وحشتناک بود. بیایید نه فقط با قرار دادن این پشت سر ما و فقط در حرکت است. بلکه ما اجازه استفاده از این رویداد غم انگیز به عنوان یک تماس به عمل به کار با هم در یک زن شجاع و فراگیر مد را به فردا بهتر از دیروز.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im