ساحل طولانی اعلام کرد هیچ کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از هیچ جشنواره های تابستانی

ساحل طولانی سالانه تابستانی سری کنسرت ها و جشنواره ها را نمی خواهد اتفاق می افتد در سال 2020 به دلیل coronavirus شهردار رابرت گارسیا گفت: روز دوشنبه 15 ژوئن.

این شهر برنامه های تابستانی به طور معمول شروع هفته آینده.

“ما خیلی دوست دارم برای انجام این, اما آنها فقط مجاز توسط دولت” گارسیا گفت.

جوانان و بزرگسالان ورزش تابستان در لیگ نیز لغو شده است, گارسیا گفت: هر چند Junior نجات غریق در ساحل طولانی خواهد شد مجاز است.

برای کمک به پدر و مادر و بچه ها چیزی برای انجام در این شهرستان ارائه خواهد شد افزایش روز اردوگاه در 22 پارک در سراسر شهر برای کودکان 5 تا 12 و خیابان چهار پارک سایت برای نوجوانان است. کتابخانه ها نیز راه اندازی منظقه وانت و مجازی برنامه خواندن تابستان, گارسیا گفت.

در این اطلاعیه آمد در یک روز زمانی که این شهرستان گزارش جدید مرگ و میر مربوط به کروناویروس و 35 مورد جدید از شنبه.

شهر مرگ و میر باقی مانده 114 جمعه از جمله 88 افرادی که در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در مجموع 2,634 باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اکثریت قریب به اتفاق افرادی که آزمایش مثبت بهبود یافته اند.

گارسیا گفت: به تناسب تعداد مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار به نمایندگی از یک مثال نژادی و نابرابری در سلامت است. مردم سیاه و سفید نشان دهنده 13 درصد از لانگ بیچ جمعیت و در عین حال حساب 23 درصد از coronavirus مربوط به مرگ و میر. مردم سیاه و سفید نیز 9.4 برابر بیشتر احتمال دارد به بستری برای آسم, گارسیا گفت.

“ما می دانیم که COVID-19 نهفته است جامعه سیاه” گارسیا گفت.

در سراسر L. A. County, بسیاری از کسب و کار آغاز کرده اند بازگشایی تحت دستورالعمل های دقیق برای جلوگیری از گسترش ویروس. برخی از فعالیت های اوقات فراغت در حال آمدن به عقب بیش از حد. تخمگذار در ساحل شد آیه آخر این هفته به عنوان والیبال و pickleball بازی هر چند مقامات بهداشتی توصیه می شود که مردم باید تنها به بازی با اعضای خانواده خود را.

ناخن سالن تو سرو و سرو ماساژ می تواند آینده برای بازگشایی, با مقامات وزارت امور خارجه اعلام کرد در اواخر هفته گذشته که آنها می تواند اجازه می دهد آن دسته از صنایع به از سرگیری عملیات به عنوان اوایل به عنوان جمعه, ژوئن 19.

تظاهرات علیه خشونت پلیس که رخ داده است برای هفته ها در سراسر منطقه — از جمله در روز یکشنبه به خود جلب کرد که بیش از 20000 نفر در هالیوود — برخی از مقامات نگران این شهرستان می تواند خروش در موارد جدید و مرگ و میر ناشی از COVID-19 اما county مقامات بهداشت عمومی وجود دارد گفت: هیچ راه واقعی برای پیگیری چنین انتقال و تعیین اینکه آیا آن را از یک اعتراض.

شهرستان, در ضمن باقی مانده در دولت دیده بان لیست از حوزه های قضایی است که می تواند افزایش گسترش coronavirus و بنابراین می تواند چهره جدید مداخلات توسط مقامات دولتی.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de