ساحل طولانی اجازه می دهد تا مو سالن باربر مغازه ها, شام خوردن در رستوران ها به بازگشایی

ساحل طولانی سالن مو و آرایشگر مغازه ها می توانید بازگشایی برای کسب و کار و رستوران ها یک بار دیگر می تواند اجازه می دهد مشتریان به ناهار خوردن در داخل خانه, مقامات اعلام کرد چهار شنبه, آوریل 29.

ساحل طولانی شد شامل یک نرم افزار است که در لس آنجلس به دولت ارائه شده در اوایل این هفته درخواست برای خوب به جلو حرکت کند با بلند کردن بیشتر تعطیلی که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus; مقامات دولت تصویب برنامه جمعه.

پاسادنا نیز در برنامه گنجانده شده. هر دو ساحل طولانی و پاسادنا باید سلامت خود را بخش جدا از بخش بوده و مدیریت خود را از پاسخ به COVID-19 بر خلاف دیگر شهرستان لا شهرستانها. اما مقامات در هر دو شهرستانها باید گفت: درخواست خود را به حرکت به جلو با LA County تقویت موقعیت خود را.

“اخبار امروز واقعا نشانه یک فصل جدید در این بازگشایی روند” شهردار رابرت گارسیا گفت: در طول یک بعد از ظهر جمعه در جلسه “یکی است که ما باید وارد فوق العاده با احتیاط.”

خبر آمد به ساحل گزارش چهار بیشتر ساکنان مرده بود با توجه به کروناویروس-علل مربوط آوردن این شهر تلفات به 85. نیز وجود دارد 116 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس گزارش در لانگ بیچ. از جمعه وجود دارد 1,857 فتح کند گرفته شد عفونت های شناسایی شده در این شهرستان است.

در مورد 1,266 مردم بهبود یافته اند و 70 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس که از جمعه.

بازگشایی سالن مو آرایشگر مغازه ها و ناهار خوردن در امکانات آمد و دو روز پس از فروشگاه های خرده فروشی و خانه عبادت بودند مجاز به استقبال مردمی در داخل خانه برای اولین بار پس از اقامت در خانه سفارشات صادر شده در ماه مارس است.

ساحل طولانی است نقل مکان کرد پیش با بازگشایی روند به این دلیل که دولت در نظر شاخص های خاصی در شهرستان لا مثل بیمارستان, ظرفیت, مثبت, تست سرعت و تامین تجهیزات حفاظت فردی به شواهد کافی که سازمان های محلی مدیریت هستند این ویروس را گسترش خوبی و پاسخ می تواند به افزایش COVID-19 موارد اگر یکی رخ می دهد.

اما همانطور که بیشتر مردم و مقامات محلی گفته اند هنوز وجود دارد و قابل توجهی خطر جدی شیوع.

کلی mike hartnett, طولانی, ساحل سلامت و خدمات انسانی مدیر گفت: در طول یک بعد از ظهر چهارشنبه مارس 27 جلسه توجیهی که اقدامات احتیاطی شده اند که مهم است در طول همه گیر — اقامت حداقل 6 فوت از دیگران پوشیدن چهره و پوشش و شستن دست های خود را — خواهد بود حتی بیشتر لازم است به مردم خارج و در مورد.

“شما می خواهید به عمل به عنوان اگر هر کس در اطراف شما COVID یا که شما را به انجام,” او گفت: پس از آن. “اگر شما عمل می کنند که از دیدگاه ما خیلی خیلی بهتر در حال حرکت رو به جلو به عنوان یک شهر است. این ویروس هنوز وجود دارد.

“ما همه در این با هم,” او اضافه شده است. “لطفا خنثیسازی همه پیشرفت که ما ساخته شده ایم.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de