فرودگاه لانگ بیچ نیاز به ضد coronavirus پوشش صورت

همه مردم ملزم به پوشیدن پوشش صورت یا ماسک در فرودگاه لانگ بیچ با توجه به COVID-19 گیر مقامات شهرستان اعلام کرد روز شنبه, مارس 12.

“اقتصاد به آرامی بازگشایی و شروع به سفر دوباره ما می خواهیم برای اطمینان از امن ترین تجربه ممکن است برای همه مسافران” شهردار رابرت گارسیا گفت. “مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند با پوشیدن صورت پوشش است که پوشش بینی و دهان که در عمومی به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19.”

فرودگاه لانگ بیچ اجازه می دهد تا مردم را به پوشیدن در خانه, ارضا روی صورت, پوشش, مانند bandanas گردن گتر یا پارچه ماسک با روابط یا تسمه. فرودگاه بین المللی لس آنجلس آغاز شد که نیاز به همه مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که بازدید از امکانات آن در روز دوشنبه است.

مردم با شرایط بهداشتی اساسی مانند کسانی که باعث شود کسی به مشکل تنفسی و همچنین کودکان معاف بودند از سهل انگار باشند.

“همکاران ما در فرودگاه لانگ بیچ گرد هم آمده اند برای ارائه به طور مداوم محیط امن در حالی که حفظ تجربه راحت مشتریان ما آمده اند به انتظار” مدیر فرودگاه سینتیا Guidry گفت. “ما مشتاقانه منتظر دیدن بیشتر مسافران هستند اما ممنون عمومی است که با در نظر گرفتن سلامت به منظور به طور جدی و اجتناب از غیر ضروری سفر. LGB است که آماده استقبال از بازگشت شما.”

تمام پنج هواپیمایی خدمت فرودگاه لانگ بیچ و همچنین امتیازات و شرکت های اجاره خودرو در حال حاضر نیاز به صورت پوشش برای هر دو به مشتریان و کارکنان. حمل و نقل اداره امنیت ماموران در فرودگاه نیز نیاز به پوشیدن ماسک.

TSA افسران ممکن است بپرسید مهمان به تنظیم و یا حذف پوشش صورت در طول امنیتی غربالگری روند. در علاوه بر این به صورت پوشش مورد نیاز این فرودگاه برقرار تعدادی از اقدامات ایمنی از جمله های جدید ضد عفونی پروتکل ها و کف کن به دستور فیزیکی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>