ساحل طولانی می افزاید: 15 موارد جدید مرگ و میر یکشنبه

ساحل طولانی مقامات بهداشتی گزارش شده بیشتر مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus روز یکشنبه همراه با 15 بیشتر موارد تایید شده.

در مجموع 37 ساحل طولانی ساکنان درگذشت از عوارض مربوط به COVID-19 بیماری باعث coronavirus از همه گیری آغاز شد. تست مثبت شده اند 760 نفر با اکثریت از آنها بهبود یافتند.

این شهر رای از موارد مثبت در 163 در هر 100000 نفر و مرگ و میر در هفت هر 100,000 ادامه داد: به مسیر پایین تر از لس آنجلس به عنوان یک کل که در آن 248 در هر 100,000 نفر تست مثبت و 13 در هر 100 ، 000 فوت کرده اند.

مرتبط با: 5 چیزهایی که بدانید در مورد کوروناویروس در لانگ بیچ

تعداد افراد بستری در ساحل طولانی در 41 ثابت باقی مانده است و در روز یکشنبه. روز شنبه این شهرستان گزارش یک مرگ و 36 بیشتر موارد.

همه از مرگ و میر در میان افراد با شرایط بهداشتی اساسی و همه اما هفت نفر در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت. در مجموع 229 موارد تایید شده اند در 19 امکانات در این شهرستان است.

تست برای افراد بدون علامت در ساحل طولانی است که تنها در دسترس برای کارگران ضروری. در هفته گذشته دو تست سایت های باز شده یکی در ورزشگاه جانبازان و دیگری در اردن به علاوه دبیرستان.

همچنین روز شنبه یک گروه از اعضای خانواده زندانیان در پایانه جزیره زندان سن پدرو نشان داده خارج از مرکز دروازه به تقاضای درمان بهتر برای عزیزان خود. Coronavirus گسترش یافته است به 620 زندانیان که در قفل کردن از اواسط ماه مارس بدون توانایی به تماس و یا ایمیل به دوستان و خانواده خود را.

در همین حال هزاران نفر رفتند به هانتینگتون بیچ روز جمعه در اعتراض به بسته شدن سواحل و اقامت در خانه حکم توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به دیگران اعتراض در سراسر L. A. شهرستان در برابر محدودیت.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im