لامپوک زندان دورافتاده در میان ‘ثبات’ بستری شدن در بیمارستان شهرستان گسترده

Santa Barbara County مقامات بهداشت عمومی گفت: با وجود این شهرستان پایدار تعداد بستری و در بخش مراقبت ويژه موارد آنها هنوز هم در مواجهه با آن black swan — شیوع چرکین در لامپوک زندان فدرال.

مدیر بهداشت عمومی دکتر ون فراموش-Reynoso گفت که او اداره شده در “تماس نزدیک” با زندان رهبری از جمله سرپرست افسر پزشکی و اپیدمیولوژی برای ریشه کن کردن این بیماری در زندان است.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


“از ديدگاه بهداشت عمومی ما در حال کمک به زندان رهبری با سه آهنگ” فراموش-Reynoso توضیح داد. “اولین آهنگ در کنترل بیماری و کاهش خطر دوم ایستاده است تا خدمات پزشکی در این زمینه و سوم تست علامتی کارکنان در زندان است. صبح امروز کارکنان ما بودند در سایت در زندان زمینه را برای دیدار با رهبری برای جلوگیری از شیوع بیماری است.”

دکتر هنینگ Ansorg این شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت که زندان تا به حال 68 زندانیان تست مثبت برای این ویروس و 25 کارمند دارد. سیزده تن از زندانیان در بیمارستان بستری هستند و دو تا از آن ها در بخش های مراقبت ويژه و یکی از کارکنان همچنان در بیمارستان بستری است.

“ما زمان موارد [county گسترده] در حال تأمل مداوم خطی افزایش در تعداد موارد, اما ما باید پایدار بستری شدن در بیمارستان و ICU مورد اعداد” Ansorg گفت. “ما همچنان به کار در همکاری با مقامات زندان و کنترل عفونت تیم برای محدود کردن گسترش بیشتر این بیماری است. وجود دارد هیچ دیگر شیوع به گزارش در هر جمع زندگی نهاد.”

این موارد از تک جمع مراقبت از تسهیلات حساب برای نزدیک به 30 درصد از موارد شهرستان گسترده است. Ansorg گزارش اضافی 21 موارد جدید در روز شنبه نشست خبری آوردن این شهرستان را در مجموع به 334 موارد مثبت. دو نفر از آنان از زندان است.

از موارد جدید, دو, زندگی در unincorporated بخش هایی از جنوب شهرستان, دو, زندگی در سانتا باربارا یک زندگی در Goleta یک زندگی در ارکوت هشت نفر زندگی می کنند در سانتا ماریا و هفت زندگی در لامپوک.

از 334 مثبت موارد 144 نقاهت در خانه; 38 نقاهت در بیمارستان 58 که در ICU; 134 باید به طور کامل بهبود یافتند و دو نفر به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>