لامپوک زندان خزنده با COVID-19 گزارش اولین زندانی مرگ

ادامه COVID-19 شیوع در ایالات متحده ندامتگاه در لامپوک ادعا کرده است خود را برای اولین بار در زندگی با اداره فدرال زندانها (BOP) اعلام کرد که 66 ساله اهل بیت الیور M. Boling تسلیم به این ویروس در روز جمعه.

با توجه به BOP مقامات Boling رفت به نارسایی تنفسی در زندان پنج شنبه, مارس 5 و منتقل شد به یک بیمارستان محلی برای درمان و ارزیابی است. در بیمارستان Boling که تا به حال در دراز مدت از قبل موجود شرایط پزشکی آزمایش مثبت برای COVID-19. آوریل 7, وضعیت خود را به حال کاهش یافته است به گفته مقامات و او قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. روز جمعه 17 آوریل درگذشت.

Boling شده بود در بازداشت در لامپوک زندان پس از 7 مه 2018. او خدمت 71 سال حبس برای لواط, حمله با dealy سلاح و مسلح robery.

از چهار شنبه, مارس 18 زندان گزارش شده بود 110 تایید موارد COVID-19 ― بالاترین در کشور ― با 80 از موارد در میان زندانیان و 30 در میان نگهبانان. در سراسر BOP 22 penitentiaries, 21 زندانیان فوت کرده اند از ویروس.

Boling مرگ مارکس چهارم COVID-19 مرگ در شهرستان سانتا باربارا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>