قفل و دیوار در Elings

برای برخی از زمان Elings پارک روشن ساخته است که مردم محلی ممنوع است. آنها بوده است افزایش قیمت برای سگ می گذرد, در سال بیش از سال و با تمرکز بر حوادث هدفمند برای ممتاز و ثروتمند. ما آب گرفتگی خیابان ها با اتومبیل زمانی که Elings پارک دارای حوادث و shrieks مستی گرفتم اکو از طریق ما بکر دره در تعطیلات آخر هفته.

اما Elings پارک رفته بیش از حد در این زمان. سال گذشته آنها ساخته شده است یک دروازه در پایان Calle Poniente که آنها به طور فزاینده ای با استفاده از قفل همسایگان خود از پارک حتی زمانی که وجود دارد هیچ رویدادی به “محافظت می کند.” در حال حاضر آنها ساخته شده است یک حصار جدید بدون دروازه به سادگی بلوک ورودی از طریق یک مسیر به پارک در پایان مرقوارد تراس که محله با استفاده از به طور منظم.

Elings پارک ادعا می کنند که این COVID-19 مربوط زیرا آنها محدود پارک ساعت. اگر که واقعا این مورد وجود دارد خواهد بود یک دروازه. بلکه Elings پارک اعمال نفوذ لحظه به معنای واقعی کلمه دیوار خود را و بیشتر منافع خود را به عنوان یک اصل برای سود شرکت به جای عامل به عنوان یک جامعه مشترک فضا.

ما احساس می کنیم این مهم است که برای هشدار به جامعه Elings پارک رفتار شرم آور. یک پارک باید ساختمان Trumpian بناهای برای اجرای کلاس تقسیم آن است که عمدا کشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>