محل داده ها نشان می دهد چقدر Vermonters باید قطع در سفر به دلیل coronavirus

این tentpoles از فعالیت های روزانه شده اند دور بسته بندی شده در هفته های اخیر — مدارس بسته ورزش لغو شد, اجتماعی, تقویم پاک کسب و کار از راه دور انجام می شود اگر در همه.

آنچه که اثر آن تا به حال در Vermonters’ ،

داده ها از گوگل نشان می دهد که چقدر Vermonters باید ماندم, به از دولت شروع به مبارزه با گسترش COVID-19, که به نام رسمی از بیماری های مرتبط با جدید کروناویروس.

مردم جسارت به جامعه حدود 55 درصد کمتر از آنها در ماه ژانویه است که یک تغییر بالاتر از میانگین ملی است.

گوگل مجموعه در تضاد دوره از اواسط ماه فوریه تا مارس 29 با تاسیس پایه متوسط ارزش برای هر روز از هفته از Jan. 3 طریق Feb. 6.

بینش ها بر اساس داده ها از کاربرانی که مجاز به تاریخچه موقعیت مکانی خود را برای حساب Google که ممکن است یا نه ممکن است نشان دهنده رفتار از کل جمعیت این شرکت اعلام کرد. تمام داده شده است ناشناخته خواهد ماند.

شکستن اعداد در ورمونت

خرده فروشی و تفریح: 62% کاهش در سطح ایالت. 79 درصد کاهش در Lamoille County است. پنج شهرستانهای دیدم این رقم کاهش 2/3 یا بیشتر.

مواد غذایی و داروخانه: 42% کاهش در سطح ایالت. 53% کاهش در Chittenden County است.

پارک: 55% کاهش در سطح ایالت. 63 درصد کاهش در Windsor County است. (هشت شهرستان نیست که به اندازه کافی اطلاعات برای اندازه گیری.)

حمل و نقل ایستگاه: 71% کاهش در سطح ایالت. 77 درصد کاهش در Rutland County است.

محل کار: 43% کاهش در سطح ایالت. 58 درصد کاهش در Lamoille County است.

مسکونی: 13% افزایش در سطح ایالت. 23 درصد افزایش در واشنگتن کانتی. (نزدیک به نیمی از شهرستانهای حال قابل اغماض داده ها برای اندازه گیری.)

چگونه ورمونت در مقایسه با همسایگان خود

دولت سبز کوه ردیابی به طور مشابه به نیویورکبا توجه به داده ها. دو دیدم همان کاهش در خرده فروشی ترافیک. دولت امپراتوری دیدم کوچکتر کاهش نسبت به ورمونت در مواد غذایی پارک و حمل و نقل مربوط به ترافیک اما انحراف 3 درصد بیشتر در رفت و آمد و مسکونی جنبش است.

اما تحرک در سه تا از چهار همسایه نیویورک شهرستانهای تغییر به مراتب کمتر از ایالت متوسط است. در Clinton, Rensselaer و واشنگتن شهرستانهای استان به طور متوسط خرده فروشی ترافیک کاهش یافت و 50 درصد مواد غذایی و داروخانه ترافیک کاهش یافت و 20 درصد و محل کار-مرتبط با ترافیک کاهش یافته است 30 ٪ است.

بیرون رفتن: Burlington پارک سرکوب اجتماعی فاصله اقدامات در طول COVID-19 همه گیر

نیوهمپشایرکه اجرا برخی از آن استراتژی کاهش یک روز زن و شوهر پس از, ورمونت, با تجربه کمتر تغییرات شدید. در میان چهار شهرستان های مرزی با ورمونت تنها Grafton County, دنبال, بالاتر از متوسط دولت.

آمار ماساچوست شد و در عرض سه درصد از ورمونت در هر گروه به جز مواد غذایی و داروخانه ترافیک. آن دو مرز شهرستان برکشایر و فرانکلین با تجربه کمتر شدید تغییرات از ورمونت و ماساچوست است.

به شمال استان کبک دیدم بیشتر تحرک تغییر از ورمونت. خرده فروشی ترافیک کاهش یافته است 70% و پارک استفاده کاهش 68%.

ماندن در خانه: آمار اولیه, نکات, که, ورمونت, تلاش برای مبارزه با COVID-19 می پرداخت

چگونه ورمونت در مقایسه با ایالات متحده در مقیاس بزرگ

تغییرات در تحرک درون کوه سبز دولت شده اند و مهم تر از کشور به عنوان یک کل در هر یک از این شش دسته گوگل دنبال, با توجه به داده ها.

مقایسه بین دولت ملی و به طور متوسط در هر دسته بندی:

خرده فروشی و تفریح: پایین 47 درصد در سراسر کشور — 15% کمتر از ورمونت

مواد غذایی و داروخانه: پایین 22% در سراسر کشور — 20% کمتر از ورمونت.

پارک: پایین 19 درصد در سراسر کشور — 36 درصد کمتر از ورمونت.

حمل و نقل ایستگاه: پایین 51% در سراسر کشور — 20% کمتر از ورمونت.

محل کار: پایین 38% در سراسر کشور — 5% کمتر از ورمونت

مسکونی: تا 12 درصد در سراسر کشور — 1% کمتر از ورمونت

که در آن ایالات متحده پشته با دیگر کشورها

در انتشار اطلاعات گوگل اشاره کرد که چگونه مکان های طبقه بندی شده و همچنین خدمات محل سکونت می تواند به طور قابل توجهی متفاوت از یک منطقه یا کشور به کشور دیگر. اما برای به دست آوردن یک حس چگونه تحرک را در دیگر نقاط جهان, در اینجا برخی از دیگر مربوط برجسته:

کانادا تجربه 59 درصد کاهش در خرده فروشی و تفریح ترافیک 44 درصد کاهش در ترافیک به محل های کار و 14 درصد افزایش مسکونی ترافیک.

مکزیک دیدم 45 درصد شیب در خرده فروشی و تفریح ترافیک 46 درصد کاهش ترافیک در پارک ها و دیگر اماکن عمومی و 20 درصد کاهش در رفت و آمد.

► در بریتانیا نشان داد که 85 درصد کاهش در خرده فروشی و تفریح ترافیک 52 درصد کاهش در ترافیک به پارک ها و دیگر اماکن عمومی 75% کاهش ترافیک در ایستگاه های حمل و نقل و 55 درصد افت در رفت و آمد و ترافیک.

► در میان سخت ترین-آمار کشورهای ایتالیا دیدم شدید در سراسر-هیئت مدیره تغییرات: 94% کاهش در خرده فروشی ترافیک 85% کاهش در مواد غذایی و داروسازی, ترافیک 90% افت کردن در پارک استفاده یک 87% کاهش در استفاده از حمل و نقل ایستگاه 63% کاهش در رفت و آمد. مسکونی ترافیک تا 24 درصد افزایش یافته.

► در نیوزیلندکه اجرا چهار هفته در سراسر کشور مستند, خرده فروشی, ترافیک کاهش یافته است 91 درصد ترافیک به فضاهای عمومی کاهش یافته است توسط 78% و رفت و آمد 59 درصد کاهش یافته است. مسکونی ترافیک افزایش 22%.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im