محلی برای چین KHL باشگاه به یاد بیاورید ‘دیوانه’ به پایان فصل زمانی که همه گیر را شکست

شده اند وجود دارد مداوم rumblings در مورد تابستان دوباره شروع NHL با جن-تعقیب ستاره ها صرف هفته پس از هفته یا ماه پس از ماه منزوی در اتاق های هتل در چندین hub شهرستانها.

کسانی که skated این فصل برای KHL را Kunlun ستاره سرخ شاید می تواند به ارائه برخی از مشاوره.

که پکن بر اساس دسته — دورترین افتاده در روسیه مبتنی بر لیگ مجبور شد در یک حماسه جاده سفر در اواخر ماه ژانویه و تقریبا تمام فوریه با توجه به اوایل نگرانی در مورد آنچه که در حال حاضر تبدیل به یک جهانی همه گیر.

“حدود دو هفته پس از خروج از چین که ما متوجه ما نمی خواهید برای رفتن به عقب” گفت: کلگری مطرح جناح شکارچی Shinkaruk که صرف بخش از دو فصل با زادگاه خود شعله های آتش در 2016-17. “ما فقط زندگی می کردند از چمدان. من فقط به حال حمل. من فکر می کنم من تا به حال مانند سه و سه پیراهن برای تقریبا یک ماه و نیم است. ما تا به حال به خرید بروید برای دریافت برخی از چیزهای جدید.

“بنابراین ما نیست, کاملا, آماده, اما من فکر نمی کنم هر کسی می دانست که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

اگر Shinkaruk و هم تیمی های خود بود واجد شرایط برای KHL را گاگارین جام حذفی شده اند و زندگی خود را حمل فایرفاکس حتی طولانی تر است.

ستاره قرمز جاروب خود را در دو بازی صفحه اصلی مجموعه در برابر آمور خاباروفسک در Shougang عرصه on Jan. 21-22 و سپس با کروناویروس تبدیل شدن به یک نگرانی در پکن ترک کمی زودتر از ابتدا برنامه ریزی شده برای سه بازی دور شو — شروع با یک 6,300-متر پرواز به هلسینکی, فنلاند.

که هفته سفر تبدیل به دو هفته به سه به چهار و سپس بیشتر. آنها بازی باقی مانده از خانه خود در تاریخ دشمن و یا خنثی-سایت rinks.

کل تیم بود و تست شده برای COVID-19 در روسیه — همه سالم بودند — و حتی مجاز به split برای شکستن در برنامه اما هرگز بازگشت به پکن.

آنها سر راه جداگانه خود را پس از حذف در پایان ماه فوریه. از پشت در چین وسایل خود بودند و در نهایت حمل به خانه.

“قطعا یک دیوانه راه برای پایان سال گفت:” تایلر وانگ, Cochrane, Alta. بومی و دو بار برنده WHL انساندوستانه جایزه سال خود را در طول روز با Lethbridge طوفان است.

“ما استفاده می شود برای بودن در جاده ها برای مدت طولانی, اما شما هرگز آماده برای 40 روز سفر جاده ای. در آغاز از آن ما در پلی آف. و در پایان بچه ها فقط تا فرسوده از خیلی رفت و آمد بسیاری از مایل و زمان مناطق مختلف. این واقعا برای ما سخت به نگه دارید تا سطح بالایی از هاکی. ما به پایان رسید تا از دست رفته برگشتی توسط فقط یک یا دو بازی و بازی ما قطعا تحت تاثیر قرار گرفت.

“هر کس در تلاش بود برای پیدا کردن لباس های شسته شده خدمات است. بدن ما بودند فرسوده از آنجا که شما در حال حرکت در اطراف بسیار در اطراف روسیه است. این فقط یک عمل خرد کردن یا اسیاب.”

NHL طرفداران قطعا تشخیص بسیاری از نامها در Kunlun را stat-ورق از جدید ترین کمپین —از گیلبرت Brule و گریفین Reinhart هر دو برای اولین بار سرآمد که هرگز زندگی می کردند تا خود را رفیع پیش نویس صدور صورت حساب به journeymen مانند Devante اسمیت-Pelly های حذفی قهرمان برای واشنگتن پایتخت در سال 2018 که رهبری به KHL پس از بی ثمر ازمایش با شعله های آتش این پاییز گذشته.

Shinkaruk که بالغ دو گل در 15 حضور در این لیگ سطح آغاز فصل در یک AHL-تنها مقابله با Carolina Hurricanes’ وابسته به اما شد بنابراین او می تواند ثبت نام با Kunlun در اواسط ماه دسامبر.

او صرف کریسمس در روسیه در انتظار ویزای کار و ملاقات هم تیمی های جدید خود را فقط پس از تعطیلات.

25 سال مناسب برای 19 بازی بیش از دو ماه کشش. او ساخته شده آن را به پکن فقط یک بار هزینه کمتر از دو هفته قرار بود شهرستان خانه خود را.

“در همان زمان بود که من در چین آنها شروع به دریافت اخبار در مورد COVID-19,” Shinkaruk به یاد می آورد. “من نمی دانم زیادی در مورد آن. اخبار رسانه ها در چین به طور کامل متفاوت از آنها در اینجا. آن را سخت به خواندن هر چیزی بدیهی است آنجا که از زبان است. و بر روی گوشی شما وجود نداره گوگل و یا هر چیزی مانند آن, پس از آن بسیار متفاوت است. بنابراین من واقعا که آگاه از آنچه می گذرد.

“اما زمانی که شما راه رفتن پایین خیابان همه ناگهانی شما فقط دیدم که هر کس تا به حال ماسک و دستکش ، قطعا خیلی دیوانه است.”

همکار جلو اسپنسر Foo که به ثمر رساند دو بار در چهار بازی ریخته با شعله های آتش در سال 2018 و با Kunlun برای کل کمپین متوجه شده است که چین سرمایه شهر با جمعیت بیش از 21 میلیون — شروع شد به نظر می رسد به طرز مرموزی آرام.

“در زمانی که ما به سمت چپ پکن نهایی وجود دارد هیچ کس در مترو هیچ کس در خیابان” Foo گفت: Sportsnet را Elliotte فریدمن. “که دیوانه بود چرا که شما استفاده می شود برای دیدن مردم در همه جا.”

که صحنه خیلی سخت نیست که تصور کنید که در حال حاضر با مستند سفارشات و یا اقامت در خانه انتقادات و پیشنهادات در کشورهای بی شماری در سراسر جهان است. از آن شده است 50-به همراه روز پس از هر نوع رویداد بزرگ ورزشی در شمال امریکا است.

“به من گفته من پدر و مادر و افراد دیگر است که من احساس می کنم مثل من به نوعی زندگی می کردند از طریق این دو بار” Shinkaruk گفت. “هنگامی که ما ترک, چین, ما شروع به شنیدن آنچه که در مورد این ویروس بود. شما می توانید خرید هر ماسک در چین است. شما نمی توانید دستکش, هر چیزی شبیه به آن. و پس از آن ما تا به حال که ماه و نیم بقیه فصل در روسیه و هنگامی که من به خانه آمد آن فقط از نوع شروع مانند آن را در چین — مردم در تلاش برای پیدا کردن ماسک تلاش برای پیدا کردن دستکش.

“بنابراین من به نوعی زندگی می کردند از طریق ویروس دو بار است که بسیار وحشی. من دیده ام که چگونه از آن می توانید ارسال مردم به بسیاری از عدم قطعیت هیچ کس نمی داند چه خبر است. اولیه که هرج و مرج … من تو را دیدم آن را در چین و سپس من تو را دیدم آن را در کلگری.

“اما تیم ما به کار گرفته شده در آن, من فکر می کنم آن را به عنوان خوب به عنوان آن می تواند ادامه داشته باشد. “ما مورد آزمایش قرار گرفتند تا مطمئن شوید که ما نبودند عبور از آن را به عنوان ما در سفر بودند یا آوردن آن را به عقب به خانواده ما است. و بدیهی است که در حال حاضر که من بوده ام به خانه شما می توانید تاثیر جهانی که آن را به داشتن, بنابراین ما بسیار خوش شانس تیم ما در زمان همه کسانی که اقدامات احتیاطی.”

NHL است که هنوز هم تیراندازی به خود را از سر جام استنلی تلاش به احتمال زیاد در بخشی میزبان شهرستانها اگر چه برخی از بازیکنان باید نگرانی در مورد اینکه جدا از خانواده خود را برای تمدید جادوها.

این KHL در ضمن لغو مانده از آن فصل در دور دوم پلی آف. این نامشخص است که آیا 2020-21 تخته سنگ در زمان شروع خواهد شد اما Shinkaruk امیدوار به بازگشت برای انتخاباتی دیگر با ستاره قرمز.

24-در سال وانگ در یک قرارداد دو ساله و همسر او خواهد بود به رهبری بازگشت. پدر او است و او مانند Foo — به طور بالقوه می تواند یک فرصت برای اسکیت برای کشور زمانی که پکن نقش میزبان المپیک زمستانی 2022.

منحصر به فرد خسته کننده نتیجه به اولین زمستان در KHL نمی ترساندن او ،

“راستش این واقعا یک سال خوب” گفت: وانگ سریع جناح قبلی که ادعا می کنند به شهرت ممکن است هت تریک او برای Vegas شوالیه طلایی در اولین نمایشگاه بازی. “حتی در پایان سال نیاز به در جاده ها به مدت 40 روز و به من و هم اتاقی من اسپنسر Foo بودن در یک اتاق با هم برای 40 روز مستقیم … شما می دانید که در آن بسیاری از سرگرم کننده این گروه به عنوان یک کل ما بازی بیشتر از بازی های کارت از من فکر می کنم من در تمام زندگی من است. آن بود که بسیاری از هواپیما سواری مقدار زیادی از زمان را صرف در یک هتل در بسیاری از فیلم ها و بسیاری از بازی های کارت. اما این اولین سال در خارج از کشور برای من.

“خیلی با حال بود اما این واقعا یک فصل خوب بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>