محلی Ianculescu ادویه چالش حرکت به سرعت اسکیت مکه

تغییر خوب است.

این فقط چیزی الکساندرا Ianculescu خودش می گوید که برای نگه داشتن چیزهای مثبت است.

بلکه آن را تبدیل به یک نوع سرود های محلی با سرعت اسکیت باز او به عنوان حرکت از شهر به شهر و ماجراجویی ماجراجویی در زندگی او است.

او طول می کشد تغییر در گشاد گشاد راه رفتن.

“تغییر است خوب” را تایید کرد Ianculescu که سمت چپ پدر و مادر او پشت در تورنتو را به اقامت در کلگری زمانی که او فقط 15 در تعقیب المپیک افتخار است و از آنجا نقل مکان کرد به عقب و جلو از ونکوور به او بیشتر ورزشی حرفه.

“من در اینجا همان چیزی که به انجام — و من می خواهم به ادویه تا چیز.”

بعدی تغییر پس از آن ؟

بزرگ حرکت در خارج از کشور هلند را به جایی که او مجموعه ای برای شروع فصل بعد از او با سرعت-اسکیت حرفه ای.

“من در واقع می ترسم — من نشئه” گفت: Ianculescu او هیجان طنین از طریق تلفن. “من غاز-برجستگی فقط فکر کردن درباره آن. هلند است که در مکه برای اسکیت سرعت. مثل شما رفتن به یک نژاد وجود دارد و آن را مانند شما در یک بازی NHL در اینجا. آن را بسته بندی شده — آن را به یک دریای نارنجی. آن را غیر واقعی محیط زیست است.

“در این زمان رفته به یکی از بازی های المپیک و مایل به رفتن به دو بیشتر حرکت خواهد بود بهترین ها را برای زندگی حرفه ای من اگر من می خواهم به نه تنها نشان دهنده در بازی های المپیک, اما به واقع باید نتایج.”

این روزها 28 ساله است که اسکیت به صورت بومی کشور رومانی زیر را در جای پای او و مادرش.

ساندا Turcu بود اعضای تیم ملی برای بالکان ملت در مسیر رقابت — جالب — در سال 1988 بازی های المپیک زمستانی در کلگری اما پدر و مادر او — Ianculescu را پدربزرگ و مادربزرگ — ساخته شده او را ترک کنید به تمرکز بر روی مطالعات خود را.

Ianculescu متولد و بزرگ شده در رومانی قبل از اینکه خانواده اش به تورنتو نقل مکان کرد زمانی که او 10.

سپس آمد و او را حرکت به کلگری چند سال بعد به سرعت-اسکیت سفر.

“من شده است به آموزش در اینجا از من بود 15” گفت: Ianculescu که به نمایندگی از کانادا در ورزش از 2011-16 قبل از مصرف این چالش برای کشور خود. “من تا به حال کانادا مربیان تا حتی در حال حاضر.

“من خوش شانس بوده است با امکانات ما در اینجا در کلگری” Ianculescu ادامه داد. “داشتن المپیک میراث در اینجا باعث می شود آن را به صورت بین المللی ورزشکاران قادر به قطار — من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد چگونه شگفت آور المپیک بیضی شده است برای خودم. من آموزش خود من اما من این فرصت را گاهی اوقات برای پیوستن به در با تیم کانادا جلسات آموزشی. آن درست شده آموزش عالی در اینجا.

“من نمی خواهد که در آن من وجود دارد و بدون آن و مربیان است.”

به طور خاص او را ستود گرگ Planert که هدایت او را برای بخشی بهتر از یک دهه و نهفته خود را حرفه ای و زندگی است.

پس از سال ها از با اشاره او را در مسیر درست روی یخ محلی مربی کمک کرده است آن Ianculescu جاه طلبی به حرکت عمده به هلند.

“ما صحبت در مورد آن را برای چهار سال گذشته و گرگ پیشنهاد کرد که من حرکت چهار سال پیش” Ianculescu گفت. “اما من فکر نمی کنم من احساسی بود برای آن آماده است و من فکر نمی کنم من به اندازه کافی بالغ به طور جدی در مورد آموزش در یک کشور دیگر. بنابراین تصمیم گیری در آمد (در اواسط ماه مارس) به معنای واقعی کلمه در پنج دقیقه.

“من شروع به آموزش در این سال و من تصمیم گرفتم من نمی خواهم برای آموزش به تنهایی دیگر چون تمام تابستان من آموزش است که آموزش به تنهایی. آن را می شود سخت تر به شما به عنوان مسن تر. و چیزی در من فقط جامعی و من تصمیم نداشتم صبر و شکیبایی برای انجام این کار کنه و من می خواستم یک تیم فقط به من کمک کند به بهبود است.”

او می تواند پیدا کردن آموزش از جمله در اروپا و در کنار رومانیایی ملی با هم تیمی های Mihaela Hogas و بیانکا Stanica.

“من مشتاقانه منتظر رفتن به هلند در حال حاضر و دوباره به هم متصل با آنها و ساخت یک تیم-پیگیری تیم است که ما تا به حال نشده در مدار پس من فکر می کنم, 2006 تورینو بازی های المپیک گفت:” Ianculescu از پیوستن به Hogas و Stanica که مستقر در کشور همسایه آلمان است. “پس از آن می تواند به خوبی و نزدیک به آن نیز به بیشتر از خانواده من در رومانی است.”

به بوت Ianculescu در حال حاضر امن مربیگری خدمات از سال 2010 برنز المپیک مدال سیمون Kuipers که به ارمغان می آورد یک “بسیار ویژگی های رویکرد” او می گوید: به یخ.

او امیدوار Kuipers می توانید به او کمک اکسل در تمام فاصله است.

اگر چه Ianculescu نظر خودش را یک قهرمان دو سرعت — او 31st در 500 متری رویداد در سال 2018 Pyeongchang بازی های المپیک — او لذت می برد اسکیت مسافت های طولانی تر.

“این هیجان انگیز” گفت: Ianculescu که یادگیری زبان هلندی است و در حال حاضر امن برای ورود او در هلند مدتی در ماه سپتامبر.

“اگر COVID اتفاق نمی من فکر می کنم من رفته ام هر چه زودتر” ادامه داد: دانشگاه کلگری فارغ التحصیل. “من نقل مکان کرد به ونکوور پس از آخرین بازی های المپیک برای یک سال و به دنبال مسیر دوچرخه سواری چون من نیاز به یک تغییر دهید. و دوباره این تصمیم تنها یک روز به دلیل تصمیم گرفتم من نمی توانم اینجا بمانم و راحت باشد چون من قصد ندارم به رشد بود که احتمالا بهترین تغییر من ساخته شده که در آن زمان.

“زمانی که من می ترسم که زمانی که من رشد می کنند. بنابراین هیچ دوم حدس زدن.”

در واقع با Ianculescu به نظر می رسد او بیشتر از خودش زمانی که او در حرکت هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

“این یک تغییر بزرگ در تمام جبهه ها, اما این چیزی است که نیاز به اتفاق می افتد فقط به مطمئن شوید که توانایی های من می توانید رفتن به سطح بعدی” اضافه شده Ianculescu آغاز شده که شخصی آنلاین آموزش کسب و کار چند سال پیش با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار بچه/شخصی آشپز و کمک می کند تا کودکان با نیازهای پیچیده توسعه اعتماد به نفس و فیزیکی و مهارت های اجتماعی در رزمندگان آخر هفته مهلت برنامه.

“وقتی که من رفت و برگشت به کلگری از ونکوور در سال گذشته من مجموعه زندگی من تا به اینجا برای چند سال آینده برای رسیدن به اهداف من می دانستم که من می تواند رسیدن به. اما پس از آن من نیز می دانم که من قادر به خیلی بیشتر.

“دوباره بودن در مکه از اسکیت سرعت, من می توانم به خودم که شانس در یک محیط متفاوت و تغییر خوب است. بهترین بخش این است که من نمی دانم که دقیقا آنچه که من قادر هستم, بنابراین من می خواهم برای رفتن و کشف که گزینه.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im