‘نور در انتهای تونل’: چگونه ورمونت حیوانات پناهگاه اب و هوای COVID-19 همه گیر

در حالی که بسیاری از ورمونت تعطیل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید دولت حیوانات پناهگاه باقی مانده باز به صورت محدود برای ادامه مراقبت از حیوانات ،

این پناهگاه در نظر گرفته شد ضروری کسب و کار تا به حال به شکل از چگونه برای ادامه به کار گیرند در حالی که نگه داشتن حیوانات کارکنان و اعضای عمومی امن است. بسیاری از پناهگاه های غیر انتفاعی و تکیه بر داوطلبان به طوری که آنها در تلاش بودند برای ادامه انجام ضروری ترین کار با کارکنان کمتر.

چند پناهگاه های محلی — جامعه انسانی از Chittenden County و همه نژاد نجات — متوقف انجام فرزندخواندگی در مجموع حداقل برای چند هفته به تمرکز بر مراقبت از حیوانات و برای اطمینان از ایمنی. حداقل یک سرپناه مرکزی, ورمونت, انسانی, جامعه, آمد تا با راه های خلاقانه برای ادامه فرزندخواندگی در حالی که اطمینان اجتماعی فاصله.

تعدادی از Vermonters که می خواستم به اتخاذ یک حیوان خانگی یا پرورش حیوانات افزایش یافته است به شدت در طول رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات در خانه بمانند امن سفارش با توجه به پناهگاه است. کمک های مالی نیز کلیدی برای کمک به پناهگاه برای مراقبت از حیوانات و نگه داشتن خود را روی چراغ.

پناهگاه گفت: آنها با تشویق گسترده جامعه توسعه و پشتیبانی می کند اما همچنین می خواستم مطمئن شوید فرزندخواندگی گیر هنگامی که فرماندار بود به پایان رسید.

به برلینگتون مطبوعات آزاد صحبت کرد و به رهبران در سه پناهگاه های محلی برای پیدا کردن چگونه آنها مقابله با تغییر ثابت در طول چند ماه گذشته و شناور ماند.

منظقه تصویب در مرکز ورمونت

به عنوان فرماندار سفارشات بیشتر و بیشتر می شد محدود در اندازه گروه و فرد در تماس با مرکزی ورمونت جامعه انسانی در شرق مونپلیه چرخد و عملیات خود را برای ادامه تطبیق حیوانات با انسان است. مدیر عملیات اریکا حلم به نام چند ماه گذشته “کمی سر حال چرخش است.”

پس از فرماندار اعلام کرد که Vermonters باید در خانه بمانند این سازمان آمد تا با یک “curbside تصویب” طرح حلم گفت.

“شما باید به آنها را به خانه و یا شما نمی خواهید به قادر به گرفتن بیشتر,” حلم گفت. “ما تا به حال به شکل از چگونه هنوز هم به انجام این کار و به حداقل رساندن تماس با انسان.”

پتانسیل پذیرندگان صحبت می کنند به تصویب مشاوران در جامعه انسانی از طریق تلفن به تعیین نوع حیوانات فرد می خواهد به اتخاذ و چه حیوانی عادات و خلق و خوی مناسب خواهد بود و با فرد شیوه زندگی است. مشاور و سپس انتخاب حیوانات آنها فکر می کنم می تواند بهترین جا و پرداخت از طریق تلفن حلم گفت.

وفق سپس می توانید انتخاب کنید تا حیوانات از سازمان بدون ورود به ساختمان. حیوان بیرون آورده به فرد ماشین حلم گفت.

جامعه انسانی داده است هر وفق چند روز مهلت برای دیدن چگونه حیوانات را تنظیم می کند به این خانه و آن است که آیا مناسب است. حلم گفت که تنها یک گربه شده است بازگشت به جامعه انسانی در طول این زمان و این گربه است پس از دیگری خانه ای که کار می کرد.

“این نوع مانند دوستیابی, راست? آن را همیشه کاملا اولین بار در” حلم گفت. “اما مردم شده اند فوق العاده باز به آن و درک وضعیت. ما در حال انجام چه چیزی بهترین را برای حیوانات و برای کارکنان ما و برای مردم است.”

به عنوان یک نتیجه جامعه را به فرزندخواندگی هستند دو برابر آنچه آنها در سال گذشته در همین دوره حلم گفت. و چون از در خانه بمانند سفارش مردم در دسترس هستند را به مطمئن شوید که حیوان تنظیم به خوبی خود را با محیط جدید.

سگ نجات تا به حال بیشتر به حیوانات تصویب-آماده

همه نژاد امداد و نجات در ویللیستن در ابتدا ضربه بسیار سخت عملیاتی به عنوان دولت آغاز شده و به دلیل گسترش COVID-19 مارس.

به گفته مدیر کل آماندا Wagner, سگ نجات سازمان از دست داده و تقریبا نیمی از کارکنان خود را حق دور و از آنجا که بسیاری از دانشجویان است. در طول ماه گذشته-و-یک-نیمه اروپایی است که در دیگر ضرر و زیان را کاهش نجات کارکنان از 17 تا شش.

در ضمن تصویب برنامه نگه داشته نورد در. پناهگاه تا به حال به تصویب رسید تعدادی از سگ فقط به عنوان دولت بسته شد پایین قرار می گیرد و دیگران در خانواده ها پس از آن کمک کرد تا وضعیت را بیشتر کنترل با کمتر کارکنان واگنر گفت.

نسبت به پایان ماه مارس پناهگاه ساخته شده تصمیم به توقف همه فرزندخواندگی و تمرکز بر مراقبت از سگ و حفاظت از کارکنان واگنر گفت. او گفت: او همچنین نمی خواهم به Vermonters یک دلیل به ترک خانه و به طور بالقوه قرار داده و خود و دیگران را در معرض خطر.

در طول ماه است که پناهگاه بود به طور کامل بسته به کارکنان قادر به تمرکز بیشتر در سگ های آموزش و رفتاری نیاز دارد. این کمک آماده بسیاری از سگ ها برای تصویب یک بار پناهگاه بازگشایی که بخشی از آن عملیات واگنر گفت.

واگنر در حال حاضر دیده می شود این موفقیت توجه: یک سگ به نام تکیلا که تا به حال شده است با این پناهگاه به مدت سه سال یکی از اولین سگ به تصویب رسید و پس از پناهگاه بازگشایی. هجوم در برنامه های کاربردی نیز اجازه داده بود به پناهگاه گزینشی در انتخاب بهترین خانه برای سگ خود را, او گفت:.

“بود که یک نور در انتهای تونل” واگنر گفت.

Chittenden County پناهگاه با تمرکز بر پیشگیری از حیوانات, تسلیم

مثل همه نژاد, نجات جامعه انسانی از Chittenden County جنوبی برلینگتون در نهایت تعطیل تصویب آن عملیات برای چند هفته به تمرکز بر روی حیوانات و ایمنی کارکنان. این پناهگاه که به طور معمول بیش از 200 داوطلب نیز نگران خدمت همه اعضای جامعه بودند که رسیدن به راه اندازی فرزندخواندگی گفت: رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جویس کامرون.

این سازمان به طور معمول یکی از شلوغ ترین عملیات امداد و نجات حیوانات در دولت — آن را می بیند حداقل 15000 نفر در سال کامرون گفت.

“ما تا به حال تعداد زیادی از مردم در صف, و آن را سخت گرفتن به مدیریت” کامرون گفت. او افزود: “ما واقعا احساس نمی مانند ما می تواند پایبند به فرماندار نظم و برآورده کردن این افراد است.”

حیوانات هنوز هم یافت می شود خانه از طریق پرورش شرایط. حدود دو سوم از حیوانات در جامعه انسانی مراقبت هستند با خانواده فاستر در حال حاضر کامرون گفت. و صدها نفر از Vermonters داوطلب برای پرورش حیوانات در طول بیماری همه گیر.

“در چند روز اول که ما تبلیغ برای بیشتر خانواده فاستر ما تا به حال بیش از 400 برنامه های کاربردی و ما تا به حال به آن قطع,” کامرون گفت. “ما تا به حال هرگز به انجام این کار قبل از.”

در حالی که آن را متوقف کرده بود فرزندخواندگی این سازمان هنوز هم مشغول به کار با جامعه صاحبان حیوان خانگی در راه های دیگر. جامعه انسانی ارائه مواد غذایی و موارد دیگر از طریق آن مواد غذایی حیوان خانگی قفسه به اعضای جامعه که نیاز به کمک اضافی. از طریق همسایه خوب برنامه مربیان کمک به مسائل است که به طور معمول منجر به حیوانات تسلیم شدن به نگه داشتن حیوانات همراه با خانواده کامرون گفت.

همانطور که از اواخر ماه آوریل جامعه انسانی آغاز شده بود اتخاذ حیوانات کوچک دوباره مانند گربه و خرگوش و خوکچه هندی کامرون گفت.

نگاه به آینده کامرون گفت که او امیدوار است این سازمان را می توانید درآمد از دست رفته در طول این زمان به حفظ این برنامه و ادامه خدمت به جامعه است. تا کنون اهدا کنندگان را به شدت به حمایت از این سازمان برای کمک به آن آب و طوفان است.

می خواهید به اتخاذ?

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتخاذ و یا اهدا به سازمان مراجعه کنید وب سایت خود را و Facebook pages.

  • ورمونت مرکزی جامعه انسانی: centralvermonthumane.org; facebook.com/centralvermonthumane
  • همه نژاد نجات: allbreeddogrescuevt.org; facebook.com/allbreedrescuevt/
  • جامعه انسانی از Chittenden County: hsccvt.org; facebook.com/chittendenhumane

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>