کتابخانه ها در اطراف Chittenden county شروع به بازگشایی با نونما ساعت پروتکل

کتابخانه های عمومی سراسر شهرستان اقدام به معرفی خود به مشتریان.

در چند ماه گذشته کتابخانه ها مجبور به کاهش و یا تغییر خدمات مانند منظقه وانت و رها کردن-آف برای کاهش گسترش COVID-19. با شروع ماه ژوئن 1st, دولت مجاز برای کتابخانه ها برای بازگشایی به صورت حضوری خدمات در 50 درصد از آتش خود را اشغال.

کروناویروس در ورمونت: کتابخانه ها ارائه منظقه خدمات برای خوانندگان

به برلینگتون رایگان مطبوعات بررسی می شود با کتابخانه های سراسر Chittenden County برای پیدا کردن آنچه مورد نیاز است برای خوانندگان به بازدید.

فلچر رایگان کتابخانه

فلچر رایگان کتابخانه در برلینگتون است بخشی از بازگشایی به عامل زیر کاهش می یابد ساعت در طول هفته. یک ساعت در هر روز خواهد بود تعیین شده به روال تمیز کردن. کتاب پشته بسته باقی خواهد ماند اگر چه مهمانان دعوت شده به بلند کردن, دارای, درخواست اقلام و یا به روز رسانی حساب های خود را در گردش میز.

  • روزهای یکشنبه: 12 تا 3 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر
  • روزهای دوشنبه, پنج شنبه, جمعه و شنبه: 10 صبح تا 1 بعد از ظهر 2 تا 6 بعد از ظهر
  • سه شنبه ها و چهارشنبه ها: 12 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر

کتابخانه خارج از سرویس وانت هنوز هم در حال اجرا بود و به کاربران اجازه خواهد داشت به بررسی موارد از کتابخانه خود را از غیر سنتی چیزهایی مجموعه است.

South Burlington, کتابخانه عمومی

جنوبی برلینگتون کتابخانه برای عموم آزاد در روزهای چهارشنبه از ساعت 11 صبح تا 6:30 p. m. کاربران اجازه خواهد داشت به فهرست کتاب قفسه ها و یا دسترسی به کامپیوترهای عمومی در اول بیا اول خدمت اساس. کتابخانه تنها اجازه خواهد داد که 15 مهمان در یک زمان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن صورت پوشش در حالی که در داخل.

منظقه وانت در دسترس خواهد بود و دوشنبه ها و جمعه ها از 1 به 3 p. m. درخواست باید ایمیل فرستاده شده به کتابخانه قبل از ساعت 10 صبح آن روز برای همان روز وانت.

دوروتی Alling یادبود کتابخانه

ویللیستن را دوروتی Alling یادبود کتابخانه است که اجازه می دهد کاربران را به مرور داخل کتابخانه به عنوان طولانی به عنوان آنها برنامه ریزی در پیشبرد.

خوانندگان می توانند کتاب 30 دقیقه پنجره به فهرست یا با انجام این کار آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق ایمیل.

بزرگسالان می توانید قرار ملاقات در چهارشنبه روزهای جمعه و شنبه در حالی که خانواده ها با کودکان خواسته می شود که به برنامه ریزی برای سه شنبه ها و پنج شنبه ها. کتابخانه ادامه خواهد داد برای اجرای آن وانت خدمات.

Pierson کتابخانه

این Shelburne کتابخانه بازگشایی شد به صورت محدود برای خوانندگان اجازه می دهد برای مهمانان و کاربران را به مرور برای 30 دقیقه در روز را انتخاب کنید.

ساعت هستند:

  • روزهای دوشنبه از طریق شنبه: 12 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر
  • سه شنبه: 12 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر
  • برای کاربران که در حال 55 ساله و مسن تر و یا شامل سیستم ایمنی بدن, 11 صبح تا 12 بعد از ظهر خواهد بود برای آنها محفوظ است.

کاربران را ملزم به پوشیدن صورت پوشش با توجه به شهر سیاست. کسانی که می خواهند به استفاده از کامپیوتر عمومی باید رزرو در پیشبرد و یا مهمان می تواند لپ تاپ خود را به استفاده از وای فای برای 30 دقیقه. تجمعات و برنامه های باقی مانده لغو و کاربران را مجبور به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که در داخل.

منظقه وانت در دسترس خواهد بود با درخواست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ساعت وانت خدمات:

  • فلچر رایگان کتابخانه 235 کالج سنت, Burlington, http://www.fletcherfree.org, 863-3403.
  • Pierson کتابخانه 5376 Shelburne جاده Shelburne, http://www.piersonlibrary.org, 985-5124.
  • دوروتی Alling Memorial Library, 21 کتابخانه Lane, Williston, http://www.williston.lib.vt.us, 878-4918.
  • South Burlington, عمومی, کتابخانه, 155, Dorset, سنت, South Burlington, http://www.southburlingtonlibrary.org, 846-4140.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de