نامه به سردبیر: در حقوق بازنشستگی دریافت اطلاع و نمی سقوط طعمه به ترس

ترس از
آن هرگز متوقف به مات کردن من چگونه برخی از مردم بلافاصله پرش به منفی نتیجه گیری در مورد ایده آلبرتا که باید در راه به انتخاب کردن از CPP. در واقع برخی معتقدند سال خود را از CPP سهم خواهد شد دور گرفته شده است. این است یکی دیگر از کلاسیک مورد چگونه ترس توسط مخالفان تحت تاثیر قرار می ناآگاهانه. این فقط یک پیشنهاد مردم — هیچ چیز اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. من همکاران سابق در کبک اغلب به ما گفت که چگونه بهتر است آنها را تحت استانی سیستم آیه کهنه CPP سیستم. بدیهی است که مردم سهم انجام خواهد شد بیش از. اتمام آنچه اتفاق افتاده در کبک و آگاه شوید. نمی تواند تحت تأثیر ترس است.
تام برنز
(هیچ چیز اشتباه است با دادن معاینه کامل به یک ساخته شده در آلبرتا برنامه ریزی بازنشستگی.)

خشم رو به رشد
از دانشگاه که در آن روز من minored در علوم سیاسی, من شده اند شیفته مفهوم یک کشور جداگانه برای غرب کانادا است. در تئوری همه عناصر برای جدایی قابل دوام است. فراوانی منابع طبیعی و کشاورزی و حمل و نقل و مرتبط با پردازش. چهار استان های غربی باید توافق در یک دوره از عمل است که در حال حاضر سیاسی آب و هوا خواهد بود آسان نیست. بدون شک مرکزی و شرق کانادا را نمی دهد تا دسترسی آسان به این غربی غاز طلایی. در سال دوم من شک دارم من به دیدن چنین تغییر دهید. مگر اینکه غرب از درک آن است که درمان نسبتا وجود خواهد داشت رشد خشم و افزایش فشار برای استقلال.
کیر VARLEY
(حق با شما باشد — همه ما می خواهیم به درمان می شود نسبتا. و ما سزاوار آن است.)

اضطراب جدایی
Re: پاسخ خود را به مناقصه Adieu. اگر جدایی بدون پاسخ برای آلبرتا; چه شده است ؟
NAT BELANGER
(ما مفتخریم کانادایی اولین و مهمترین.)

درس از تاریخ
بنابراین ما افراد جوان می خواهم که بیشتر سابقه تدریس. من با شما موافقم. آنها نیاز به یادگیری در مورد چه کسی ساخته شده است آلبرتا و آنچه آنها را از طریق رفت. من توصیه می کنم نمک زمین توسط Heather Robertson اگر شما خوش شانس برای پیدا کردن یک کپی. این یک رکورد از دو میلیون به علاوه افرادی که به حل و فصل غرب کانادا بین سال 1882 و در سال 1914. می دانید داستان از Hutterites که در مواجهه با تبعیض و نفرت اما استقامت و در حال حاضر مهم کمک کننده به اقتصاد آلبرتا. امپراتوری حل و فصل قانون از سال 1922 بود که توافق بین دولت بریتانیا و چندین کشورهای مشترک المنافع برای کمک به اسکان کارگران و کودک مهاجر در سراسر امپراتوری. این است چگونه خانواده مادرم آمد به کانادا از ولز. یادگیری در مورد چینی و شرق سرخپوستان که آمد و تحت تلاش شرایطی ایجاد بسیاری از کسب و کارهای کوچک. یادگیری در مورد جنگ بین بلککفوت و کری. اطلاعات در مورد برخی از 1000 سیاه مهاجران ورود بین سال 1908 و در سال 1911 از اوکلاهما به عنوان افراد آزاد و نه برده. همه سخت کار می کرد به طوری که ما دوم-سوم – چهارم-نسل هستند که ما امروز. اجداد ما نداشت free ride اما فعلی خود را فرزندان و خجالت به خاطرات خود را.
گوئن ZEEGERS
(کانادا نیاز به جشن گرفتن آن گذشته و تنوع و افتخار آن برای آینده است.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>