نامه به سردبیر دوشنبه, مه 4 2020: بیمه در ‘بیمه’

مشاوره خوب

من را دیده اند بسیاری از حروف از شهروندان عصبانی است که این شهر پیش رفتن با 7 درصد افزایش در مالیات بر املاک به خصوص در این زمان. اما من هیچ شکایتی (یا شاید هیچ کس متوجه است) که حق بیمه اتومبیل افزایش یافته است بین 17% و 24% در این سال حتی بدون هیچ ادعا و جایگزینی ارزش خودرو کمتر و در حال حاضر نیز این واقعیت است که با COVID-19 مردم با استفاده از اتومبیل های خود را کمتر. چگونه است که این توجیه کرد ؟

لایحه SPEIRS

(از آن است که قطعا ارزش چک کردن وضعیت بیمه خود.)

امیدواریم در شماره های

بسیاری از مردم در حال زندگی در ترس از COVID-19 این روز است. شاید آن زمان برای رهبران ما برای به اشتراک گذاشتن باور نکردنی امید داشت در آمار. موارد (به مارس 28) – 4,696. جمعیت 2019 – 4.371 میلیون. درصد از جمعیت آزمایش مثبت برای COVID-19 – .001% (1 در 100000). بیایید می گویند 50 درصد در گسترش امکانات مراقبت = 1 در 200,000 (جمعیت فعال). برای پیدا کردن یک فرد که تا به حال COVID-19 شما نیاز به ایستادن در یک فروشگاه مواد غذایی خط 200,000-مردم یا بازدید از فروشگاه 2000 بار (با فرض 100 نفر در فروشگاه در هر زمان.) و یا رفتن به 400 کلیساها و مساجد و هر یک با داشتن میانگین حضور 500. بازی 2,778 دور از گلف با فرض 72 نفر در این دوره در همان زمان. رفتن به 10000 فوتبال, بسکتبال, والیبال, شیوه فرض 20 بازیکن در حضور در هر یک. حضور 11 Calgary Flames بازی هاکی.

فیلیپ وایدمن

(بهره به انجام یک کار بزرگ تا کنون از کمک به صاف منحنی.)

پسر بچه گریه گرگ

شما رسانه مردمی انجام COVID-19 گزارش نیاز به انجام برخی عاقلانه ویرایش. اگر چه شما در حال گزارش جدید نیست و مهم لطفا آن استراحت بدهید. ما به سرعت در حال رسیدن به “پسر گریه گرگ” وضعیت. گرفتن همین اطلاعات بیش و بیش از این باعث کمتر شدن احتمال خوانندگان می رویم توجه به آنچه شما می گویند. به عنوان یک نتیجه زمانی که شما در واقع چیزی جدید و مهم به گزارش اکثر مردم نمی خواهد زحمت خواندن آن را. تنها یک باستان شناس فکر می کند الک را از طریق تن بی فایده به کشف یکی از آیتم های مهم سرگرم کننده است.

S. I. پترسن

(خوب است.)

آن را ساده نگه دارید

COVID-19 پاسخ: سه کلمه: عقل سلیم فاصله sanitize. اجازه دهید این کار را.

راشل RAWLINSON

(در. آن را می گویند با صدای بلند و اغلب.)

ستایش که در آن است با توجه

به استناد سر وینستون چرچیل “هرگز تا این حد بدهکار توسط بسیاری به چند تا” ادای احترام به ما خط مقدم پزشکی و ضروری کارگران که شجاع خطرات این محیط روزانه. برای معکوس کردن این عبارت “هرگز بود تا کمی بدهکار توسط بسیاری به چند تا” خواهد بود کافی تفسیر در دولت ما پاسخ به این محیط! ستایش به “اولین پاسخ” در وسط.

جورج EWERT

(آنها قهرمانان واقعی است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>