نامه به سردبیر, آوریل 2 سال 2020: مقدار زیادی از اتاق را برای سوار

مسیرهای عبور
RE ویلیام هریس در دوچرخه سواران: من فکر می کنم او در حال ساخت یک کوه از یک تپه کوچک. اول کلگری پیاده رو در حال 95% خالی 95% از زمان. به غیر از منطقه مرکز شهر آنها به سختی استفاده می شود. من آن را انجام تمام زمان و هرگز مسائل رفتن در اطراف پیاده. همیشه وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به جای هر دو. اگر ویلیام یک راننده من از او بخواهید زمانی که او در حال رانندگی در خیابان که در آن او ترجیح می دهند دوچرخه سواران در جاده ها و یا پیاده رو ؟ من با استفاده از پیاده رو به دلیل آن است که بسیار امن تر و پلیس که ببینید من اصلا حتی به من یک نگاه دوم است. کسانی که با استفاده از جاده تاخیر ترافیک و شانس گرفتن اجرای بیش از, در حالی که اتومبیل های عبور در یک پا یا دو. همه در حالی که سوار در کنار خالی پیاده رو.
STEVE WILSON
(شهر نیاز به نگه داشتن در ذهن دوچرخه سواران و رانندگان و واکر.)

هیچ BIGGIE سیب زمینی سرخ کرده
با تمام مازاد سیب زمینی در بازار قطعا می تواند راه را به پرداخت کشاورزان برای تبدیل آنها به بیش از ودکا که پس از آن می تواند به قرار نهایی فرمت ضد عفونی کننده دست? من استدلال می کنند این امر به کشاورزان فوری درآمد و در نتیجه افزایش عرضه کلی به امکانات پزشکی و رسانه های خرده فروشی برای مصرف کننده خرید. این امر می تواند یک ماده از راه اندازی برخی از قابل حمل کارخانه یا محل تقطیر امکانات در مزارع است که باید یک اتاق خیلی بیشتر از مکان های شهر.
روری J. KOOPMANS
(به سلامتی به آن است.)

داغ نیوز
خانواده من و من می خواهم برای تشکر از آتش نشانان چهار آورده که قرمز بزرگ آتش سوزی کامیون در تاریخ 22 آوریل به آرزوی من شاد 87هفتم تولد. ما چهار نسل جشن با فضای بین ما در حیاط خلوت من. آقایان دوستانه بود و بازدید مدتی است. ما دوست داشتن آنها و آنها به ما چپ با یک حافظه فوق العاده.
DOLLINE خوب
(شهر آتش نشانی ضربه بر روی یک ایده فوق العاده برای بالا بردن ارواح ما.)

کوچک BIZ خشم
از یک روز از این پر از شکوفه coronavirus بیهوده هر کسی که نیاز به یک تلویزیون جدید کفش و لباس و مواد غذایی شما نام آن را جز مشروب الکلی و ماری جوانا می تواند انجام داده اند همه خرید خود را تحت یک سقف در خارج. هر کس دیگری که متعلق به کسب و کار است که به فروش می رسد یکسان کالا بودند مجبور به تعطیل و اجازه دهید کارکنان خود را بروید. من امیدوارم که مثل جهنم که روزی برتر جیسون کنی و شخص وابسته خود را دکتر دینا Hinshaw خواسته چرا که اجازه داده شد به اتفاق می افتد. با تملق گوی سیاسی صحیح رسانه ها از امروز من نمی روی آن حساب.
کن کارتر
(بسیار برای مصرف یک قرص مبارک هی کن.)

سنت رایج
این مقاله درخشان با Licia Corbella که به نظر می رسد در خورشید در دوشنبه 27 آوریل باید اجباری خواندن برای همه کانادایی ها.
KENNETH هریس
(ما به توافق برسند.)

JOBBED
متعجب. بنابراین ترودو می گوید: ما در حال صاف COVID-19 منحنی. شسته و رفته است. من به شما بگویم چه منحنی ترودو هرگز به پهن کردن در سیاسی خود را تصدی — منحنی است که نشان می دهد تعدادی از بیکاری و EI ادعا می کند.
ZOLTAN BARABAS
(COVID-19 کنار ما ساعت است کنده کاری کاملا میراث.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>