نامه به سردبیر, مه 1 سال 2020: بگو چه جاستین ترودو?

می گویند آنچه جاستین?
شده است وجود دارد هرگز یک سوال است که نیاز به یک بله یا خیر پاسخ دهد که نخست وزیر جاستین ترودو نکرده اند قادر به پرتاب 10 ، 000 کلمه از خرافات در — و هنوز هم هرگز به پاسخ دادن به این سوال. چه شوخی!
رابرت فریمن
(به عنوان آن را با بسیاری از سیاستمداران زیادی از تلاش خود را صرف گفت هیچ چیز نیست.)

زمان زیادی پیش رو
ما یادآوری روزانه چگونه زندگی ما را هرگز همان خواهد بود پس از این همه گیر ما در حال حاضر تجربه. کارشناسان به ما بگویید که روزانه که این بدترین پس از شیوع آنفولانزای اسپانیایی. پیش بینی و صاحب نظران ما هشدار می دهند که زندگی ما را برای همیشه تغییر معمولا با یک منفی به پیچ و تاب و به آینده ما است. اما یک مدیر عامل عمده ایالات متحده هواپیمایی متصل نقطه و پیش بینی آینده شما هرگز از خواندن و یا شنیدن در مورد. او با دقت اظهار داشت که پس از آنفولانزا ما وارد خروشان ’20s یکی از بزرگترین بار اقتصادی تا کنون! که می خواهید به دست است ؟
G. BOYES
(قطعا نشاط بخشی است. ما را ببینید که چگونه همه چیز به نوبه خود در زندگی واقعی است.)

در مسیر اشتباه
به نویسنده نامه براد Trofin: شما اعلام کرده بودید خوشحالم که به رم لغو شد به طوری که یک اسب می تواند در نجات از مرگ حتمی است. روشن, من نمی دانم کسی در واگن کسب و کار, اما در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد. هر راننده من حدس می زنم صاحب 40 یا بیشتر اسب. این اسب ها بهترین از همه چیز و گران قیمت هستند به مراقبت از.
با هیچ مسابقه در نتیجه هیچ پول در آینده هر مالک در حال رفتن به مجبور به نگاه خود اسب و تصمیم می گیرید که آنهایی که او می خواهد برای حفظ و پایین سوم در حال رفتن به فروش می رسد. و حدس می زنم که آنها در حال رفتن به فروش می رسد ؟ اگر شما می خواهم به گام تا و اهدای هزاران دلار برای خوراک, من مطمئن هستم که این درایور را با کمال میل نگه داشتن اسب خود را.
اما افرادی مانند شما بسیار به ندرت قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است.
برایان رابرتز
(این وضعیت هرگز به عنوان ساده به عنوان آن را به نظر می رسد.)

اضطراری می پیوندند
هوا روشن است. آسمان آبی هستند. دولت توزیع پول رایگان. زمین مادر است و تنفس آه امداد.
کودکان از مدرسه. هواپیما پرواز نمی. سفر دلسرد شده است اگر نه غیر قانونی. ما نمی توانیم بازدید دوستان از راه دور و یا از همه مهمتر خانواده دور. ما تعطیلات رویایی هستند چیزی از گذشته است. بیکاری در بالاترین رکورد. اقتصاد است چهار. ما در نهایت زندگی در جهان پیش بینی با آب و هوای اضطراری جمعیت.
چگونه شما می خواهم آن را تا کنون ؟
گرگ SERADA
(مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای سوگند ملایمی?)

احساس بد خو ؟
به من تلفن های موبایل به عنوان اینکه نویسنده نامه کن کارتر است کمی صرف زمان بیش از حد خود جدا. آن را بسیار شبیه به تب کابین — شما شروع به دریافت یک کمی عجیب و غریب پس از یک در حالی که. مانند تنظیم یک مناظر صدای دلیل در طول این زمان دکتر دینا Hinshaw. نگاهی به “شه” قرص کن شاید شما احساس بهتری در صبح — شاید ؟
بروس استوارت
(یک chill pill کار ممکن است بیش از حد.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>