نامه به سردبیر: من اجازه رانندگی در یادبود!

رانده چوگان
هنگامی که کلگری رانندگان دریافت یادبود درایو به عقب ؟ من بیمار از رانندگی به و از کار هر روز تنها به سه تا چهار نفر پیاده روی در رو به مشرق خطوط. به طور منظم مسیر پیاده روی در امتداد رودخانه تقریبا خالی است. شما را اجرا خواهد کرد به بیشتر مردم در یک فروشگاه مواد غذایی است. سوال من این است آیا این ثابت لطفا به ما شهردار و جناح چپ cronies در شورای بیشتری به زندگی را سخت برای رانندگان ؟ با عرض پوزش — از آنچه که من دیده اجتماعی فاصله استدلال است نه پرواز.
جف PRIMMETT
(یک بررسی از تعدادی از خیابان محدودیت خواهد بود و به موقع.)

ساخت رویاها به حقیقت می پیوندند
Re: رویای مرکز کمک می کند تا معتادان تبدیل به پدران خوب. در مرفه روز از نفت و گاز, من را از نظر مالی حمایت رویای مرکز در نیمه منظم است. جیم مور و کارکنان انجام می دهند بسیار بیشتر از پر کردن مردان شکم و قرار دادن سقف بیش از سر خود را. رویای مرکز است که در واقع در نظر گرفتن خرد Humpty Dumpty و دوباره موقعیت او را به عقب بر روی دیوار از زندگی است. من نوک کلاه به رویای کارکنان مرکز.
DONALD K. MUNROE
(جیم مور و تیم او را به کلگری افتخار می کنم.)

چیزی را در جریان
در حال حاضر که UCP های اجباری به پوشیدن یک ماسک و یا در صورت سپر در داخل خانه آنها می رویم به بررسی کسب و کار ترویج “شش پا” به عنوان امن فیزیکی فاصله? هفت پا در واقع نزدیک به دو متر از “شش فوت است.” آیا واقعا هدف از این UCP برای محافظت از مردم از آلبرتا از COVID-19 یا آن را برای حفاظت از آزادی ؟ هر کس زیر دستورالعمل های استانی و ملی و بین المللی شرکت در آلبرتا (که با استفاده از نشانه ها و اطلاعیه های خدمات عمومی برای ترویج ایمنی ماندن “شش پا” از هم جدا) هستند و در واقع کمتر از دو متر از هم جدا. چرا این کسب و کار در حال بررسی? شش فوت است “امن” از راه دور در ایالات متحده و نگاه کنید که چگونه به خوبی انجام می دهند.
نلسون فیلیپس
(این روش اندازه گیری شده است که اغلب نه یک علم دقیق است.)

CUSHY محدوده
Re: مارک Bonokoski ستون در تاریخ 23 ژوئن در مورد چین است. من با هر کلمه ای که او نوشت. چرا ما نیمپز کردن با آب گرم Meng Wanzhou? ما باید از زندان و درمان او را با همان شرایط که دو مایکلز در حال درمان. به اندازه کافی به اندازه کافی است! بیایید ببینید که چگونه سریع چین خواهد نمود.
پاتریشیا WOJCIK
(ما دیده می شود به ضعف در مسائل بین المللی.)

OH, JUSTIN
آیا این خنده دار عجیب و غریب و یا قابل پیش بینی است که ما ساعت را به طور ناگهانی ضربه در چین پس از او از دست داده پیشنهاد برای شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی? من تعجب می کنم?
جورج EWERT
(ترودو در ترشی در این یکی.)

که در آن چمن سبزتر است
با تمام کارکنان شهرستان جمع آوری دستمزد در COVID چت روم شما فکر می کنم که آنها ممکن است زمان بیشتری را به توده یونجه یا کاه شهرستان پارک ها و فضاهای سبز می تواند یک کمی بیشتر. چمن است کمی ضخیم در برخی از مناطق در اطراف شهر. ممکن است کمک به نگه داشتن قاصدک و پشه جمعیت را کمی بیش از حد.
دارسی LEWIS
(City hall با این نسخهها کار در راه مرموز.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de