نامه به سردبیر: سیستم قضایی ناعادلانه به خانواده های قربانیان

سختی را بر جنایت
من با my MP استفانی Kusie پیشنهاد به آن را سخت تر برای افرادی مانند متی د Grood پس از ارتکاب یک قتل وحشتناک از پنج گناه, جوان, مردم, چرا که او رانده شده توسط یک روانی, شیوع کردم و به صرف زمان خود را در یک مرکز سلامت روان. در حال حاضر او است که به اعطا می شود بدون محدودیت آزادی و اجازه دهید شل در جامعه پنج جوان مردم او را به طرز وحشیانه ای کشته شدن لازم نیست که انتخاب شده است. جنون دفاع و دیگر بهداشت روانی دفاع باید استفاده نمی شود در موارد جدی ترین جنایات. قتل مانند این دست یک جمله زندگی به خانواده های قربانیان. افرادی مانند ده Grood سزاوار نیست یک شانس دوم در زندگی است.
تاتیانا DADASHOVA
(این Brentwood, قتل در یکی از کلگری غم انگیزترین حوادث.)

نگه داشتن با همسایگان
در حالی که کانادایی ها در حال تجربه تهدید COVID-19 اگر کسی عبور از مرز ما ادعا که آنها در حال سفر به آلاسکا ما را نقض قوانین آنها باید پرداخت قیمت قبل از کانادایی ها پرداخت قیمت خود را آغاز كرد. هر وسیله نقلیه باید مجهز به یک دولت کانادا-عرضه GPS و اگر این وسیله نقلیه سرمایه گذاری بیش از 3 متر کردن مستقیم ترین بزرگراه و یا مصرف بیش از حد طولانی برای رسیدن به در آلاسکا نزدیکترین RCMP اطلاع داده خواهد شد. خودرو باید توقیف و سرنشینان آن بازداشت و به مدت 14 روز برای COVID-19 اهداف انزوا به طوری که آنها را می توان با خیال راحت به مرز جایی که آنها برای اولین بار عبور به کانادا, همه در هزینه های خود را. دانستن آنها نمی خواهد آن را به آلاسکا اگر آنها را نقض قوانین ما باید به نگه داشتن آنها را در راه راست و باریک کانادا ،
نلسون فیلیپس
(آن را قطعا به یاد ماندنی آلاسکا سفر جاده ای.)

زمان برای تعویض
من نشستن در کامپیوتر من هستم و خشمگین در دولت فدرال ما و ما از رسانه ملی. مایکل Kovrig و مایکل Spavor نشستن در سلول انفرادی در زندان های چین در حالی که Meng Wanzhou languishes در چند میلیون دلاری محل سکونت ونکوور. در 18 ماه ایالات متحده به سختی به آمده تا با یک دلیل معتبر برای او درخواست بازداشت در حالی که دولت لیبرال نشسته در آن دست و منتظر ، وزارت دادگستری آمریکا به پرونده خود را. در ضمن ما lapdog رسانه ملی می گوید حساس feely چیزهایی در مورد اینکه چرا ما نمی تواند انجام دهد یک زندانی مبادله. البته ما می توانیم و باید آن را انجام داده اند بیش از یک سال پیش. بگویید پکن ما در حال قرار دادن Meng در دولت جت به توکیو و شما باید 36 ساعت به تحویل ما مایکلز برای همین پس از آن Meng پرواز خواهد شد به سان فرانسیسکو و تحویل به مقامات ایالات متحده و ما دست خود را به عنوان به خوبی به عنوان مصادره همه کانادایی خواص.
تیم GATAIANT
(دو ساله برای پرداخت کانادا ضعف است.)

هیچ امیدی
Re: آلبرتا سوابق بالاترین تک روز COVID-19 مورد پرش از اواسط ماه مارس. احساس دل و روده من است و به من گفتن که COVID-19 خواهد بود با ما تا پایان زمان. یک واکسن برای مخوف coronavirus خواهد شد, مهم نیست که چقدر پول ریخت و تحقیقات پزشکی. من نفرت را به باران در همه رژه اما این فقط یک واقعیت زندگی است. نژاد بشر را فقط باید به زندگی این جهانی اشکال. و نام من است نه شک توماس.
دونالد MUNROE
(چه مثبت و شاد چشم انداز.)

مالیات بار
تقریبا هر کس می خواهد تمام سطوح دولت به پرداخت برای این که و نکته دیگر و آنها همیشه می خواهند کسی دیگری به آن پرداخت. اخبار فلش! شما شخص دیگری. اگر مردم می خواهند به کاهش بار مالیاتی خود را دارد و کلماتی که به ذهن می آیند: دولت محدود.
جفری اندرسون
(فقط یکی وجود دارد مالیات دهندگان.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im