نامه به سردبیر: 30 ژوئن 2020

کمک به کسانی که نیاز

با بسیاری از افراد بی خانمان در خیابان های کلگری همه ما باید شروع به دادن آنچه که ما می توانیم به سازمان های خیریه مانند مواد غذایی بانک دانه خردل و جانبازان بانک مواد غذایی. این افراد نیاز به حمایت ما و یا آنها را گرسنه دریافت ضعیف بود مستعد ابتلا به بیماری هایی مانند coronavirus و در نهایت در بیمارستان — اگر آنها نمی میرند در خیابان. بانک غذایی می گوید که آنها می توانند چهار برابر مقدار غذا برای هر دلار اهدا از ما می توانید در فروشگاه مواد غذایی. این نوع از دادن واقعا گرفتن بنگ برای جفتک انداختن خود را! 25 دلار در ماه دریافت خواهد شد آنها را به 100 دلار ارزش مواد غذایی به اندازه کافی برای تغذیه یک خانواده برای چند روز و یا یک فرد برای یک هفته یا بیشتر. دانه خردل در بی خانمان ها قرار می دهد و یک سقف بالای سر خود را فراهم می کند مواد غذایی و ارائه می دهد آموزش است که منجر به اشتغال درآمدزا. من فکر می کنم ما همه می توانیم به حداقل 10 دلار در ماه به یکی از این سازمان های خیریه ، اگر ما همه با هم به جلو در این تلاش ما می تواند اکثریت قریب به اتفاق مردم از باتلاق بی خانمانی که در اعمال آنها است.

تاد SAUVE

(به سادگی قرار داده است.)

چه خبر ؟

بنابراین نخست وزیر طول می کشد فقط از 1 میلیارد دلار می دهد و آن را به دوستان و خانواده خود به اجرای برنامه می پردازد که مردم به داوطلب. “پرداخت داوطلبان” است که به عنوان بزرگ به عنوان یک ترکیب متناقض “صادق سیاستمداران است.” پس هنگامی که ما اجازه می دهد گروه های خصوصی برای نظارت بر برنامه های دولت? من متوجه ما هیچ دولت و رسانه ها شده است پرداخت می شود اما مطمئنا باید وجود داشته باشد کسی که گام تا و گریه “ناپاک.” ما ساعت شروع به کلینتون نگاه صادقانه است.

D. KEELE

(که در مقابله سزاوار نمي شود.)

دسته از YAHOOS

چه هیچ Calgary Stampede — بزرگترین هوای باهم کار بر روی زمین ؟ در عین حال همه ما می تواند جمع آوری توسط صدها و هزاران نفر در اعتراض به, و در عین حال ما باید به لغو اند. به شکل.

WAYNE جوهانسون

(و او را خاموش …)

تشخیص تئو

در حال رشد در ادمونتون منطقه و به عنوان یک Edmonton Oilers فن تمام زندگی من و نفرت شعله با تمام قلب من, من باید اعتراف, من بسیار خوشحال به شنیدن این که Jarome Iginla بود و القاء به HHOF نه فقط به خاطر اینکه او یک Oilers فن در حال رشد بلکه چون او استثنایی بازیکن هاکی و در نقش یک مدل برای هر بچه در آلبرتا کانادا و جهان است. خوب برای شما Jarome! این من به ارمغان می آورد به نقطه واقعی از نامه من و بی عدالتی به اعتقاد من در حال وقوع است در رابطه با تئو فلوری و بحث در مورد HHOF. قطعا تئو بود مایک یا جوجه یا Al یا جو و البته نه Jarome کردن یخ اما قطعا در شرکت خود را بر روی یخ در حالی که در کلگری. نقطه خود را در مجموع خود استنلی کاپ و مدال طلا قطعا قرار دادن او در ترکیب به عنوان نه تنها یکی از بزرگترین شعله های آتش همیشه بلکه او را در مخلوط برای HHOF. تا زمانی که شعله کلگری سازمان و هم تیمی های خود تصمیم گیری برای او به رسمیت شناخته و خود را حرفه ای در کلگری مورد برای او به رسمیت شناخته شده توسط HHOF خواهد شد در یک نبرد دشوار

دارل MCLELLAN

(تئو فلوری کانادا قهرمان هاکی است که سزاوار ستایش هر.)

زمان به شورشی

آنچه اتفاق افتاده در گذشته شش هفته در سراسر دموکراسی و جمهوری های رایگان جهان خواست و goaded توسط بیدار فرهنگ است. آن را به من رخ داده است آن است که زمان برای محافظه کاران, رایگان-بازاریابان و دولت محدود طرفداران را از خواب بیدار و مبارزه با مارکسیست اراذل و اوباش هستند که تعیین می شود برای قرار دادن هر کس در های اقتصادی و مالی و فرهنگی قید و زنجیر است. معترضان هنگ کنگ آن را به عنوان مبارزه برای آزادی است. در حالی که معترضان در غرب دیدن آن به مبارزه برای از بین بردن آزادی و برای اجرای برخی از سوسیالیست بهشت ، اما هدف واقعی این است که سلطه و تسلیم مردم توسط دولت است.

جفری اندرسون

(مطمئن نیستم که این زنگ خطری است که شنیده می شود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>