نامه به سردبیر: ژوئیه 8 سال 2020

به اندازه کافی به اندازه کافی است

بزرگ ما شهردار می گوید باید روش های جدید جمع آوری درآمد. هزینه های کاربر گردشگری مالیات سوار به اشتراک گذاری و غیره. خوب در اینجا این است که یک ایده است که من فکر می کنم تنها دو نمایندگان به توافق برسند ، بدون هزینه های جدید — دوره! جدید استخدام — دوره! لغو تمام پروژه های سرمایه ای — دوره! هر گروه باید 10 درصد کاهش در بودجه بدون خدمات برش. اگر شما نمی توانید شکل که بخواهید در هر خانواده و به آنها کمک می کند. این شامل آتش نشانی و پلیس. اگر شما نمی توانید آن را انجام دهید و سپس هر کس باید استعفا دهد و تماس انتخابات. همه من می دانم تا به حال برای سفت کردن کمربند خود را در حال حاضر سفت شماست. جلوگیری از سمت ردیابی و تمرکز.

برایان HUST

(متاسفانه این شهر هرگز به نظر می رسد به قطع به تعادل کتاب.)

همیشه اشتباه

من تا بیمار از راشل Notley و بقیه NDP بودن مهم از همه چیز جیسون کنی تلاش می کند به انجام قبل از هر نتیجه ای شناخته شده است. Notley در زمان یکی دیگر از شات در برنامه معرفی کنی برای تحریک اقتصاد و سرمایه گذاری در صنایع جدید در آلبرتا. NDP تا به حال چهار سال برای رفع اقتصاد ما و در کل ظروف سرباز یا مسافر از آن است. وقت آن است که آنها خفه شو و منتظر انتخابات بعدی شروع به مبارزه دوباره.

جان سرخ

(خوب دولت به معنای مخالفت باید گاهی موافق با حزب حاکم حرکت می کند و بالعکس. ما چنین نیست خوبی است.)

شهروندان درجه دوم

کانادایی ها گفته بودن در حال حاضر زمان به پارک ملی بازگشت اما در اینجا این است که حقیقت واقعی. واقع شده و برای پرداخت کانادایی ملی پارک به بهره برداری رسیده و به بازار عرضه شده در سراسر جهان که باید ببینید. پر جمعیت آسیا تحت کیفیت و ارزش و عمد موفق به بازدید کنندگان خارجی اولویت و کانادایی در جایی پس از آن. در حال حاضر با COVID-19 خارجی بازدید کنندگان غیر موجود و کسب و کار در پارک احساس تنگنا و در حال التماس برای کانادایی ها به مراجعه کنید. مطمئن شوید که در حال حاضر کانادایی استقبال دعوت شده و انتظار می رود ؟ اگر بازدید کنندگان بین المللی تا کنون انتخاب کنید تا دوباره خواهد کانادایی بود ضربه به سطح دوم? آن است که تقریبا مثل کانادایی ها کلاس دوم در کشور خود بازدید خود را پارک. این هیچ راز کسب و کار در پارک های آسیا و gouged همه بازدید کنندگان برای چندین دهه پس از آن ظرف شش ماه از بازدید کنندگان بین المللی رها کردن آنها نگاه به کانادایی ها خود را به عنوان “گاو پول نقد.” سخت به احساس متاسفم برای کسب و کار است که باید تمام بسیاری برای مدت طولانی به عنوان در حال حاضر رنج می برند در رکود اقتصادی است.

ROLLY KLAEPATZ

(COVID-19 باز کرده است بسیاری از چشم ها به آنچه اتفاق می افتد در حیاط پشت خود را.)

شهردار نقاب

Re: jasper de valk تنش نیاز به پوشیدن یک ماسک به عنوان آلبرتا گزارش جدید COVID-19 موارد است. شهردار کلگری باید یاد بگیرند که برای قرار دادن یک درب در COVID-19 سخنرانی. Calgarians لازم نیست خود را شهردار همیشه آزار دهنده آنها را در اهمیت پوشیدن ماسک در طول این COVID-19 بحران است. نه تنها آنها تحصیل کرده و مطلع اما Calgarians مجهز به درجه بالایی از خوب حس مشترک به عنوان به خوبی. کافی است به اندازه کافی از شهردار jasper de valk را COVID-19 مطالب!

DONALD K. MUNROE

(بیش از حد بسیاری از مطالب و لحن مردم است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>